Wszystkie produkty
Osoba kontaktowa :
Li
Numer telefonu :
18906241720
słowa kluczowe [ gate valve cast iron ] mecz 84 produkty.
Wyrosły elastyczny zawór bramkowy w żeliwie odlewanej do kontroli przepływu przemysłowego
| Tworzywo: | Odlew, mosiądz, stal nierdzewna, żeliwo sferoidalne, GGG40 |
|---|---|
| Rozmiar portu: | DN50-DN1200,standardowe,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Moc: | Ręczny, uruchamiany elektrycznie, hydrauliczny, obsługiwany kołem ręcznym, GO |
Zasuwa dławnicowa DIN 3352 F4 DN100 – konstrukcja z podwójnym dławikiem do kontroli wody przemysłowej
| Tworzywo: | Odlew, mosiądz, stal nierdzewna, żeliwo sferoidalne, GGG50 |
|---|---|
| Rozmiar portu: | DN50-DN1200,standardowe,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Moc: | Ręczny, uruchamiany elektrycznie, hydrauliczny, obsługiwany kołem ręcznym, GO |
Wyrzuty żelazo podwójny gniazdkowy Typ elastyczny zamknięcie siedzenia zawór bramy z gumowym pierścieniem uszczelniającym
| Material: | Cast Iron |
|---|---|
| Seat Material: | Rubber |
| Zakończ połączenia: | Kołnierzowe, gwintowane lub rowkowane |
DN100 Żelazo odlewane Dunkle Rod Port Valve Manual Operation Double Flange Connection
| Valve Type: | Gate Valve |
|---|---|
| Materiał siedziska: | Odporny |
| Body Material: | Cast Iron |
DN40-DN1200 Odporne zawory drzwiowe z żeliwa odlewanego OEM powłoka przeciwkorrozyjna
| Typ zaworu: | Zasuwa |
|---|---|
| Materiał siedziska: | Odporny |
| Materiał korpusu: | żeliwo |
DIN3352 Typ C Wtyki bramkowe z żelaza odlewanego Elastyczny zamknięty niewstający zawór bramkowy
| Zakończ połączenia: | Kołnierzowe, gwintowane lub rowkowane |
|---|---|
| Material: | Cast Iron |
| Cechy: | Niedosący łodyga, solidny klinowy dysk, siedzenie odnawialne |
Z45X BS 5163 Niepodnoszący się, elastyczny, z siedzibą na biegunach zawór bramkowy o nominalnym ciśnieniu PN16 i elastycznym ciele żelaznym
| Tworzywo: | Odlew, mosiądz, stal nierdzewna, żeliwo sferoidalne, GGG40 |
|---|---|
| Rozmiar portu: | DN50-DN1200,standardowe,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Moc: | Ręczny, uruchamiany elektrycznie, hydrauliczny, obsługiwany kołem ręcznym, GO |
ANSI klasa 150 Zawór z płaszczykiem przewodowym z ciałem żelaza odlewanego i gumą do kontroli przemysłowej
| Waga: | Waga w oparciu o różne rozmiary |
|---|---|
| Typ łodygi: | Trzon wznoszący się / Trzon niewznoszący |
| Typ zaworu: | Zawór membranowy |
DN100 PN16 Zawór bramkowy z płaszczyzną złączoną z żelaza odlewanego z konstrukcją ze stali odlewanej
| Typ: | Zasuwa |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni: | Malowane/powlekane żywicą epoksydową |
| Aplikacja: | Woda, olej, gaz, para |
GGG50 Elastyczne zawory drzwiowe siedziska
| Typ zaworu: | Zasuwa |
|---|---|
| Materiał siedziska: | Odporny |
| Materiał korpusu: | żeliwo |


