همه محصولات
-
دریچه های دروازه چدن
-
دریچه های فولادی Gost Cast
-
دریچه های انعطاف پذیر صندلی
-
دریچه های پروانه ای آهن ریخته شده
-
دریچه های چک آهن ریخته
-
فلانژ سفت کننده
-
دریچه های کنترل آهن ریخته
-
دریچه های فولاد ریخته شده و دریچه های گلوب
-
دریچه های چک فولادی
-
دریچه های فولادی جعل شده
-
دریچه های پروانه ای فولادی
-
دریچه های فلزی
تماس با شخص :
Li
شماره تلفن :
18906241720
کلید واژه ها [ gate valve cast iron ] همخوانی داشتن 84 محصولات.
دریچه دریچه میله انعطاف پذیر در آهن ریخته شده برای کنترل جریان صنعتی
| مواد: | ریخته گری، برنج، فولاد ضد زنگ، چدن نشکن، GGG40 |
|---|---|
| اندازه پورت: | DN50-DN1200، استاندارد، 2"-24"، DN50-800،3/4" |
| قدرت: | دستی، الکتریکی فعال، هیدرولیک، چرخ دستی، GO |
DIN 3352 F4 Resilient Seated Gland Gate Valve DN100 - طراحی دو گلند برای کنترل آب صنعتی
| مواد: | ریخته گری، برنج، فولاد ضد زنگ، چدن نشکن، GGG50 |
|---|---|
| اندازه پورت: | DN50-DN1200، استاندارد، 2"-24"، DN50-800،3/4" |
| قدرت: | دستی، الکتریکی فعال، هیدرولیک، چرخ دستی، GO |
دریچه دریچه ای از آهن ریخته شده با حلقه مهر و موم لاستیکی
| Material: | Cast Iron |
|---|---|
| Seat Material: | Rubber |
| پایان دادن به اتصالات: | فلنج دار، رزوه دار یا شیاردار |
DN100 آهن ریخته شده قطب تاریک دریچه دریچه عمل دستی اتصال دو فلنج
| Valve Type: | Gate Valve |
|---|---|
| جنس صندلی: | ارتجاعی |
| Body Material: | Cast Iron |
DN40-DN1200 دریچه های صندلی مقاوم آهن ریخته شده OEM پوشش ضد خوردگی
| نوع سوپاپ: | شیر دروازه |
|---|---|
| جنس صندلی: | ارتجاعی |
| مواد بدن: | آهن ریخته |
DIN3352 نوع C دریچه های آهن ریخته ای دریچه های لاستیکی مهر و موم شده بدون افزایش دریچه
| پایان دادن به اتصالات: | فلنج دار، رزوه دار یا شیاردار |
|---|---|
| Material: | Cast Iron |
| ویژگی ها: | ساقه غیر بلند ، دیسک گوه جامد ، صندلی تجدید پذیر |
Z45X BS 5163 دریچه دروازه ای با ستون مقاوم بدون افزایش با فشار PN16 و بدن آهن انعطاف پذیر
| مواد: | ریخته گری، برنج، فولاد ضد زنگ، چدن نشکن، GGG40 |
|---|---|
| اندازه پورت: | DN50-DN1200، استاندارد، 2"-24"، DN50-800،3/4" |
| قدرت: | دستی، الکتریکی فعال، هیدرولیک، چرخ دستی، GO |
آنسی کلاس 150 دریچه دیافراگم فلنج دار با بدن آهن ریخته شده و پوشش لاستیکی برای کنترل صنعتی
| وزن: | وزن بر اساس سایزهای مختلف |
|---|---|
| نوع ساقه: | ساقه بالارونده / ساقه غیر بالارونده |
| نوع سوپاپ: | دریچه دیافراگمی |
DN100 PN16 فلانژ اتصال دریچه آهن ریخته با ساخت فولاد ریخته
| تایپ کنید: | شیر دروازه |
|---|---|
| پایان سطح: | رنگ شده / روکش اپوکسی |
| برنامه: | آب، نفت، گاز، بخار |
GGG50 دریچه صندلی انعطاف پذیر دریچه آهن انعطاف پذیر برای جریان صاف
| نوع سوپاپ: | شیر دروازه |
|---|---|
| جنس صندلی: | ارتجاعی |
| مواد بدن: | آهن ریخته |


