Alle producten
-
De Kleppen van de Gietijzerpoort
-
Gost gietijzeren poortkleppen
-
Veerkrachtige stoelpoortkleppen
-
GietijzerVleugelkleppen
-
Gegote ijzeren remkleppen
-
Flangen-suiver
-
Regelkleppen van gietijzer
-
Gegote stalen poort- en bolkleppen
-
Gegote staal-controleventielen
-
Gesmede Staalkleppen
-
Gegote vlinderklep van stalen
-
Kogelkleppen uit gegoten staal
Contactpersoon :
Li
Telefoonnummer :
18906241720
zoekwoorden [ gate valve cast iron ] bij elkaar passen 84 producten.
Flexible wedge gate valve in gietijzer voor industriële stroomregeling
| Materiaal: | Gieten, messing, roestvrij staal, nodulair gietijzer, GGG40 |
|---|---|
| Poortgrootte: | DN50-DN1200,Standaard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Stroom: | Handmatig, elektrisch bediend, hydraulisch, handwielbediend, GO |
DIN 3352 F4 veerkrachtig zittende klierschuifafsluiter DN100 - dubbel klierontwerp voor industriële waterregeling
| Materiaal: | Gieten, messing, roestvrij staal, nodulair gietijzer, GGG50 |
|---|---|
| Poortgrootte: | DN50-DN1200,Standaard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Stroom: | Handmatig, elektrisch bediend, hydraulisch, handwielbediend, GO |
Gegote ijzeren dubbele stopcontact type elastisch stoeltje afdichtingssluitklep met rubberen afdichtingsring
| Material: | Cast Iron |
|---|---|
| Seat Material: | Rubber |
| Eindverbindingen: | Flangen, draadjes of groeven |
DN100 gietijzeren donkere staaf hekklep handmatige bediening Dubbele flensverbinding
| Valve Type: | Gate Valve |
|---|---|
| Stoelmateriaal: | Veerkrachtig |
| Body Material: | Cast Iron |
DN40-DN1200 Gietijzeren veerkrachtige stoelpoortkleppen OEM-corrosiebestek
| type van de klep: | poortklep |
|---|---|
| Stoelmateriaal: | Veerkrachtig |
| Materiaal van het lichaam: | Gegooid ijzer |
DIN3352 C-type gietijzeren poortklep Elastisch verzegeld niet stijgend stampoortklep
| Eindverbindingen: | Flangen, draadjes of groeven |
|---|---|
| Material: | Cast Iron |
| Kenmerken: | Niet-opkomende stam, solide wig schijf, hernieuwbare stoel |
Z45X BS 5163 Niet-opstaande, stempelvast zittende poortklep met drukclassificatie PN16 en buigzame ijzeren carrosserie
| Materiaal: | Gieten, messing, roestvrij staal, nodulair gietijzer, GGG40 |
|---|---|
| Poortgrootte: | DN50-DN1200,Standaard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Stroom: | Handmatig, elektrisch bediend, hydraulisch, handwielbediend, GO |
ANSI Klasse 150 Membraanafsluiter met Flens, Gietijzeren Behuizing en Rubberen Bekleding voor Industriële Controle
| Gewicht: | Gewicht gebaseerd op verschillende maten |
|---|---|
| Stamtype: | Stijgende stuurpen/niet-stijgende stuurpen |
| Ventieltype: | Diafragma-klep |
DN100 PN16 Flanged Connection gietijzeren poortklep met gietijzeren constructie
| Type: | poortklep |
|---|---|
| Oppervlakteafwerking: | Geverfd/epoxy gecoat |
| Sollicitatie: | Water, olie, gas, stoom |
GGG50 Veerkrachtige stoelpoortklep Ductiel ijzeren poortklep voor een soepele doorstroming
| type van de klep: | poortklep |
|---|---|
| Stoelmateriaal: | Veerkrachtig |
| Materiaal van het lichaam: | Gegooid ijzer |


