Tüm ürünler
İlgili kişi :
Li
Telefon numarası :
18906241720
anahtar kelimeler [ gate valve cast iron ] eşleşme 84 Ürünler.
Endüstriyel akış kontrolü için dökme demirden yükselen sap esnek kenar kapı valfi
| Malzeme: | Döküm, Pirinç, Paslanmaz Çelik, Sfero, GGG40 |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Boyutu: | DN50-DN1200,Standart,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Güç: | Manuel, Elektrikle Çalıştırılan, Hidrolik, El Çarkı Kumandalı, GO |
DIN 3352 F4 Esnek Oturmalı Rakorlu Sürgülü Vana DN100 - Endüstriyel Su Kontrolü için Çift Rakorlu Tasarım
| Malzeme: | Döküm, Pirinç, Paslanmaz Çelik, Sfero, GGG50 |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Boyutu: | DN50-DN1200,Standart,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Güç: | Manuel, Elektrikle Çalıştırılan, Hidrolik, El Çarkı Kumandalı, GO |
Altın demir çift soket türlü elastik koltuk mühürlü kapı valfi kauçuk mühürleme halka ile
| Material: | Cast Iron |
|---|---|
| Seat Material: | Rubber |
| Bağlantıları Sonlandır: | Flanşlı, Dişli veya Yivli |
DN100 dökme demir karanlık çubuk kapı vana el işlemi Çift flange bağlantısı
| Valve Type: | Gate Valve |
|---|---|
| Koltuk malzemesi: | esnek |
| Body Material: | Cast Iron |
DN40-DN1200 dökme demir dayanıklı koltuk kapısı valfleri OEM korozyona karşı kaplama
| Vana Tipi: | Sürgülü vana |
|---|---|
| Koltuk malzemesi: | esnek |
| Gövde Malzemesi: | dökme demir |
DIN3352 C Tipi Dökme Demir Kapı Valfları Elastik Dondurulmuş Yükselmeyen Kök Kapı Valfi
| Bağlantıları Sonlandır: | Flanşlı, Dişli veya Yivli |
|---|---|
| Material: | Cast Iron |
| Özellikleri: | Yükselmeyen gövde, Katı Kılıf Disk, Yenilenebilir Koltuk |
Z45X BS 5163 PN16 basınç derecesi ve esnek demir gövdesi olan yükselmeyen sap dayanıklı oturulmuş kapı valfi
| Malzeme: | Döküm, Pirinç, Paslanmaz Çelik, Sfero, GGG40 |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Boyutu: | DN50-DN1200,Standart,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Güç: | Manuel, Elektrikle Çalıştırılan, Hidrolik, El Çarkı Kumandalı, GO |
Endüstriyel kontrol için ANSI Sınıf 150 dökme demir gövde ve kauçuk kaplama ile flanslı diyafragma valfi
| Ağırlık: | Farklı boyutlara göre ağırlık |
|---|---|
| Kök türü: | Yükselen Kök / Yükselmeyen Kök |
| Vana Tipi: | Diyafram valfi |
DN100 PN16 Flanged Bağlantı dökme demir kapı valfi dökme çelik yapısı ile
| Tip: | Sürgülü vana |
|---|---|
| Yüzey İşlemi: | Boyalı / Epoksi Kaplamalı |
| Başvuru: | Su, Petrol, Gaz, Buhar |
GGG50 Esnek Koltuk Kapı Valfları Düzgün Akış İçin Düktil Demir Kapı Valfi
| Vana Tipi: | Sürgülü vana |
|---|---|
| Koltuk malzemesi: | esnek |
| Gövde Malzemesi: | dökme demir |


