Tüm ürünler
İlgili kişi :
Li
Telefon numarası :
18906241720
EPDM/NBR/PTFE mühürlü endüstriyel kapı valfi, 150LB/300LB/600LB basınç derecesi ve API 598 test standardı
| Sıcaklık Aralığı: | -10°C ila 120°C |
|---|---|
| Ağırlık: | Bedene Göre Değişir |
| Yapı: | Sürgülü, Kelebek, Yükselmeyen Sürgülü Vana |
API 600 Döküm Çelik Sürgülü Vana, Yükselen Milli ve OS&Y Tasarımlı, Yüksek Basınçlı Petrol ve Gaz Uygulamaları İçin
| Basınç Değeri: | 150 - 600psi |
|---|---|
| Vücut tasarımı: | Sağlam Takoz / Esnek Takoz |
| Kaplama: | Epoksi Boyalı veya Paslanmaya Dayanıklı |
200X Pilot Kumandalı Ayarlanabilir Basınç Düşürücü Vana – Hidrolik Kontrol Vanası DN50-700
| Kaput Tipi: | Cıvatalı kaput, basınç mühür kaputu |
|---|---|
| tasarım standardı: | API 600, API 602, ASME B16.34 |
| Son bağlantılar: | Flanşlı, Dişli veya Yivli |
Endüstriyel kontrol için ANSI Sınıf 150 dökme demir gövde ve kauçuk kaplama ile flanslı diyafragma valfi
| Ağırlık: | Farklı boyutlara göre ağırlık |
|---|---|
| Kök türü: | Yükselen Kök / Yükselmeyen Kök |
| Vana Tipi: | Diyafram valfi |
DN100 PN10 Endüstriyel Su Kontrolü için EPDM Koltuklu Düktil Demir Wafer Kelebek Valfi
| Çalışma Sıcaklığı: | -20°C ila 200°C |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -10°C ila 120°C |
| Standart: | DIN,BS,F4,ANSI,DIN3352 |
Hassas Akış Düzenlemeli, Kavitasyon Önleyici Tasarımlı ve Düşük İşletme Torklu Elektrikli Pistonlu Vana (Su Temin Sistemleri İçin)
| Uygulanabilir ortam: | su |
|---|---|
| Renk: | Kırmızı / Siyah / Özel |
| Basınç Değeri: | 150 - 300 PSI |
Paslanmaz çelik 304 DN100 Flanged Backflow Önleyici, su temini güvenliği için çift kontrol mekanizması
| Operasyon yöntemi: | Manuel / Dişli Kumandalı |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Boyutu: | DN50-700 |
| Çalışma Sıcaklığı: | ≤120 ℃ |
Tam PTFE/PFA Astarlı Küresel Vana, Yüksek Korozyon Direnci ve Sıfır Sızıntı Sağlayan Kimyasal İşlemler İçin Flanşlı Bağlantılı
| Son bağlantı: | yükseltilmiş yüz flanşı |
|---|---|
| Basınçlandırma: | PN10 / PN16 / PN25 |
| Kök türü: | Yükselen Kök / Yükselmeyen Kök |
Yüksek Performanslı Sfero Döküm Y-Süzgeç, Paslanmaz Çelik 304/316 Elek ve Füzyon Bağlı Epoksi Kaplamalı (DN50-DN600)
| Sızdırmazlık Tipi: | Yumuşak conta (EPDM kauçuk veya NBR) |
|---|---|
| Vücut tarzı: | Yükselen Kök, Yükselmeyen Kök |
| Son bağlantılar: | Flanşlı, Dişli, Yivli |
OS&Y Esnek Contalı Sürgülü Vana - Yükselen Milli Sfero Döküm (GGG50) Hassas Endüstriyel Kontrol Vanası
| Çalışma Sıcaklığı: | -20°C ila 200°C |
|---|---|
| Fok: | kauçuk kaplı, Metal, PTFE |
| Boyut: | 1/2 İnç - 24 İnç |


