Όλα τα Προϊόντα
-
Βαλβίδες πυλών χυτοσιδήρου
-
Κύλιες βαλβίδες από χυτοχάλυβα Gost
-
Ελαστικές βαλβίδες θύρας καθίσματος
-
Βαλβίδες πεταλούδων χυτοσιδήρου
-
Κεφάλαιες ελέγχου από χυτοσίδηρο
-
Στρίψιμο με φτερό
-
ΚΑΤΑΣΤΕΣ ΚΑΤΑΣΤΕΣ ΚΑΤΑΣΤΕΣ
-
Κύλιες πόρτες από χυτοχάλυβα και βαλβίδες σφαίρας
-
Κεφάλαιες ελέγχου χυτοχάλυβα
-
Σφυρηλατημένες βαλβίδες χάλυβα
-
Κύλινδροι πεταλούδας χυτοχάλυβα
-
Βαλβίδες σφαιρών χυτοχάλυβα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Li
Τηλεφωνικό νούμερο :
18906241720
Βιομηχανική βαλβίδα πύλης με σφραγίδα EPDM/NBR/PTFE, ονομαστική πίεση 150LB/300LB/600LB και πρότυπο δοκιμής API 598
| Εύρος Θερμοκρασίας: | -10°C έως 120°C |
|---|---|
| Βάρος: | Ποικίλλει από το μέγεθος |
| Δομή: | Πύλη, Πεταλούδα, Βαλβίδα Πύλης που δεν ανεβαίνει |
API 600 Βαλβίδα πύλης χάλυβα με αυξανόμενο στέλεχος και σχεδιασμός OS&Y για εφαρμογές πετρελαίου και φυσικού αερίου υψηλής πίεσης
| Εκτίμηση πίεσης: | 150 - 600 psi |
|---|---|
| Σχεδιασμός σώματος: | Στερεά σφήνα / Ευέλικτη σφήνα |
| Επένδυση: | Εποξειδικά βαμμένο ή ανθεκτικό στη σκουριά |
200X Δοκιμαστική βαλβίδα μειώσεως πίεσης με ρυθμιστική λειτουργία
| Τύπος καπό: | Κεφάλαιο με βρόχο, Κεφάλαιο με σφραγίδα πίεσης |
|---|---|
| Πρότυπο σχεδίασης: | API 600, API 602, ASME B16.34 |
| Τελικές συνδέσεις: | Με φλάντζες, νήματα ή αυλακώσεις |
Βαλβίδα διαφράγματος με φλάντζα ANSI Class 150 με σώμα από χυτοσίδηρο και επένδυση από καουτσούκ για βιομηχανικό έλεγχο
| Βάρος: | Βάρος με βάση διαφορετικά μεγέθη |
|---|---|
| Βλαστοτύπος: | Ανερχόμενο στέλεχος / Μη ανερχόμενο στέλεχος |
| Τύπος βαλβίδας: | Βαλβίδα διαφράγματος |
DN100 PN10 Βαλβίδα πεταλούδας από όλκιμο σίδηρο τύπου wafer με ελαστική στεγανοποίηση EPDM για βιομηχανικό έλεγχο νερού
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C σε 200°C |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -10°C έως 120°C |
| Πρότυπο: | DIN,BS,F4,ANSI,DIN3352 |
Ηλεκτρική βαλβίδα εμβολιασμού με ακριβή ρύθμιση ροής, σχεδιασμό κατά της καβιτάσης και χαμηλή ροπή λειτουργίας για συστήματα παροχής νερού
| Εφαρμόσιμο μέσο: | Νερό |
|---|---|
| Χρώμα: | Κόκκινο / Μαύρο / Προσαρμοσμένο |
| Εκτίμηση πίεσης: | 150 - 300 PSI |
Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα 304 DN100 Προστατευτής αντίστροφης ροής με φλάντζες με μηχανισμό διπλού ελέγχου για την ασφάλεια της παροχής νερού
| Τρόπος λειτουργίας: | Χειροκίνητη / Λειτουργία με γρανάζια |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-700 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | ≤120℃ |
Πλήρως επικαλυμμένη βαλβίδα σφαίρας PTFE/PFA με πτυχωτή σύνδεση για χημική επεξεργασία υψηλής αντοχής στη διάβρωση και μηδενικής διαρροής
| Τερματική σύνδεση: | αυξημένη φλάντζα προσώπου |
|---|---|
| Πιέζοντας: | PN10 / PN16 / PN25 |
| Βλαστοτύπος: | Ανερχόμενο στέλεχος / Μη ανερχόμενο στέλεχος |
Υψηλής απόδοσης ευέλικτος σιδήρου Y-Στραίνερ με ανοξείδωτο χάλυβα 304/316 και επικάλυψη από επωξείδιο με σύνδεση σύντηξης (DN50-DN600)
| Τύπος σφράγισης: | Μαλακό σφράγισμα (λάστιχο EPDM ή NBR) |
|---|---|
| Στυλ σώματος: | Αυξανόμενος μίσχος, μη-αυξανόμενος μίσχος |
| Τελικές συνδέσεις: | Με φλάντζες, με νήματα, με αυλακώσεις |
Βαλβίδα πύλης με ελαστική έδρα OS&Y - Βαλβίδα από όλκιμο σίδηρο (GGG50) με ανυψούμενο στέλεχος για Ακριβή Βιομηχανικό Έλεγχο
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C σε 200°C |
|---|---|
| Σφραγίδα: | επένδυση από καουτσούκ, μέταλλο, PTFE |
| Μέγεθος: | 1/2 ίντσα - 24 ίντσες |


