Tüm ürünler
İlgili kişi :
Li
Telefon numarası :
18906241720
anahtar kelimeler [ gate valve cast iron ] eşleşme 84 Ürünler.
Endüstriyel dökme çelik ANSI Düz Kapı Valvu / Düz kaydırma valvu özelleştirilmiş
| : | |
|---|---|
| Place of Origin | China |
| Marka adı | Youwei Fluid |
Cast Iron Flanged Gate Valve with 150-300 PSI Pressure Rating, API 598 Testing Standard, and ASME B16.10 Dimensions
| Malzeme: | dökme demir |
|---|---|
| Tip: | Sürgülü vana |
| Yüz yüze boyut: | ASME B16.10 |
Yükselen Kök döküm demir kapı valfleri El tekerleği çalışma basıncı 150 300 PSI ve boru hattı sistemleri için dayanıklı valf
| Pressure Rating: | 150 - 300 PSI |
|---|---|
| Applicable Medium: | Water |
| Bonnet Type: | Bolted Bonnet, Pressure Seal Bonnet |
DN40 - DN600 PN16 veya PN10 için F4 tipi çift flensli esnek kapı valfi
| Malzeme: | Sfero döküm, Pirinç, Paslanmaz Çelik, GGG50, EPDM |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Boyutu: | DN50-DN1200,Standart,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Güç: | Manuel, Elektrikle Çalıştırılan, Hidrolik, El Çarkı Kumandalı, GO |
Endüstriyel uygulamalar için API 598 Test Standartı, 150-300 PSI Basınç Belirleme ve ≤120°C Çalışma Sıcaklığı ile dökme demir kapı valfi
| Malzeme: | Döküm, Pirinç, Paslanmaz Çelik, Sfero, GGG40 |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Boyutu: | DN50-DN1200,Standart,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Güç: | Manuel, Elektrikle Çalıştırılan, Hidrolik, El Çarkı Kumandalı, GO |
Su ve atık su sistemleri için iki yönlü mühürleme ile yükselmeyen sap dayanıklı oturmuş kapı valfi
| Malzeme: | Döküm, Pirinç, Paslanmaz Çelik, Sfero, GGG40 |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Boyutu: | DN50-DN1200,Standart,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Güç: | Manuel, Elektrikle Çalıştırılan, Hidrolik, El Çarkı Kumandalı, GO |
GOST Standartı WCB Karbon Çelik Çift Flange Kapı Valfı Endüstriyel Uygulamalar için İki Yönlü Sızdırma
| Malzeme: | Döküm, Pirinç, Paslanmaz Çelik, Sfero, GGG40 |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Boyutu: | DN50-DN1200,Standart,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Güç: | Manuel, Elektrikle Çalıştırılan, Hidrolik, El Çarkı Kumandalı, GO |
Yüksek basınçlı PN16 uygulamaları için kabarcık sıkı kapatma ile GOST uyumlu dökme demir kapı valfi
| Malzeme: | Döküm, Pirinç, Paslanmaz Çelik, Sfero, GGG40 |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Boyutu: | DN50-DN1200,Standart,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Güç: | Manuel, Elektrikle Çalıştırılan, Hidrolik, El Çarkı Kumandalı, GO |
Korozyonlu Ortamlar ve Yüksek Sıcaklık/Basınç Uygulamaları için Metal-Metal Sızdırmazlıklı, Sert Sızdırmaz Korumalı Sürgülü Vana
| Malzeme: | Döküm, Pirinç, Paslanmaz Çelik, Sfero, GGG40 |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Boyutu: | DN50-DN1200,Standart,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Güç: | Manuel, Elektrikle Çalıştırılan, Hidrolik, El Çarkı Kumandalı, GO |
Düz demirde düşük çalışma torklu ve PN 16 basınç değerine sahip kabarcık sıkı mühürlü esnek oturmuş kapı valfi
| Malzeme: | Döküm, Pirinç, Paslanmaz Çelik, Sfero, GGG40 |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Boyutu: | DN50-DN1200,Standart,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Güç: | Manuel, Elektrikle Çalıştırılan, Hidrolik, El Çarkı Kumandalı, GO |


