Wszystkie produkty
Osoba kontaktowa :
Li
Numer telefonu :
18906241720
słowa kluczowe [ gate valve cast iron ] mecz 84 produkty.
Przemysłowy zawór bramowy ANSI z stali odlewanej / zawór przesuwny
| : | |
|---|---|
| Place of Origin | China |
| Nazwa handlowa | Youwei Fluid |
Cast Iron Flanged Gate Valve with 150-300 PSI Pressure Rating, API 598 Testing Standard, and ASME B16.10 Dimensions
| Tworzywo: | lane żelazo |
|---|---|
| Typ: | Zasuwa |
| Wymiar twarzą w twarz: | ASME B16.10 |
Wzniesienie Stem Wlewane Żelazne Zawory Wrota Ręczne Prężność operacyjna 150 300 PSI i trwały zawór dla systemów rurociągowych
| Pressure Rating: | 150 - 300 PSI |
|---|---|
| Applicable Medium: | Water |
| Bonnet Type: | Bolted Bonnet, Pressure Seal Bonnet |
Wzmocniony zawór bramkowy typu F4 podwójny flansz dla DN40 - DN600 PN16 lub PN10
| Tworzywo: | Żeliwo sferoidalne, mosiądz, stal nierdzewna, GGG50, EPDM |
|---|---|
| Rozmiar portu: | DN50-DN1200,standardowe,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Moc: | Ręczny, uruchamiany elektrycznie, hydrauliczny, obsługiwany kołem ręcznym, GO |
Wyrzutniczy z żelaza odlewanego z normą badania API 598, ciśnieniem 150-300 PSI i temperaturą roboczą ≤ 120 °C dla zastosowań przemysłowych
| Tworzywo: | Odlew, mosiądz, stal nierdzewna, żeliwo sferoidalne, GGG40 |
|---|---|
| Rozmiar portu: | DN50-DN1200,standardowe,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Moc: | Ręczny, uruchamiany elektrycznie, hydrauliczny, obsługiwany kołem ręcznym, GO |
Wyniki badań w zakresie odnośnych czynności
| Tworzywo: | Odlew, mosiądz, stal nierdzewna, żeliwo sferoidalne, GGG40 |
|---|---|
| Rozmiar portu: | DN50-DN1200,standardowe,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Moc: | Ręczny, uruchamiany elektrycznie, hydrauliczny, obsługiwany kołem ręcznym, GO |
GOST Standard WCB Węglowy Stalowy Podwójny Zawór Bramkowy z Obydzielnym uszczelnieniem do zastosowań przemysłowych
| Tworzywo: | Odlew, mosiądz, stal nierdzewna, żeliwo sferoidalne, GGG40 |
|---|---|
| Rozmiar portu: | DN50-DN1200,standardowe,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Moc: | Ręczny, uruchamiany elektrycznie, hydrauliczny, obsługiwany kołem ręcznym, GO |
GOST zgodny z GOST żelazny zawór bramowy z zamknięciem cienkim dla aplikacji wysokiego ciśnienia PN16
| Tworzywo: | Odlew, mosiądz, stal nierdzewna, żeliwo sferoidalne, GGG40 |
|---|---|
| Rozmiar portu: | DN50-DN1200,standardowe,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Moc: | Ręczny, uruchamiany elektrycznie, hydrauliczny, obsługiwany kołem ręcznym, GO |
Zapewnienie, że urządzenie jest w stanie wykonywać wszystkie wymagania określone w załączniku I do rozporządzenia (WE) nr 715/2009.
| Tworzywo: | Odlew, mosiądz, stal nierdzewna, żeliwo sferoidalne, GGG40 |
|---|---|
| Rozmiar portu: | DN50-DN1200,standardowe,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Moc: | Ręczny, uruchamiany elektrycznie, hydrauliczny, obsługiwany kołem ręcznym, GO |
Odporny zawór grzybkowy z uszczelnieniem bąbelkowym, niskim momentem obrotowym i ciśnieniem PN 16 w żeliwie sferoidalnym
| Tworzywo: | Odlew, mosiądz, stal nierdzewna, żeliwo sferoidalne, GGG40 |
|---|---|
| Rozmiar portu: | DN50-DN1200,standardowe,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Moc: | Ręczny, uruchamiany elektrycznie, hydrauliczny, obsługiwany kołem ręcznym, GO |


