همه محصولات
-
دریچه های دروازه چدن
-
دریچه های فولادی Gost Cast
-
دریچه های انعطاف پذیر صندلی
-
دریچه های پروانه ای آهن ریخته شده
-
دریچه های چک آهن ریخته
-
فلانژ سفت کننده
-
دریچه های کنترل آهن ریخته
-
دریچه های فولاد ریخته شده و دریچه های گلوب
-
دریچه های چک فولادی
-
دریچه های فولادی جعل شده
-
دریچه های پروانه ای فولادی
-
دریچه های فلزی
تماس با شخص :
Li
شماره تلفن :
18906241720
کلید واژه ها [ gate valve cast iron ] همخوانی داشتن 84 محصولات.
فولادی فولادی صنعتی ANSI فلت دریچه دریچه / فلت دریچه اسلایدی سفارشی
| : | |
|---|---|
| Place of Origin | China |
| نام تجاری | Youwei Fluid |
Cast Iron Flanged Gate Valve with 150-300 PSI Pressure Rating, API 598 Testing Standard, and ASME B16.10 Dimensions
| مواد: | چدن |
|---|---|
| تایپ کنید: | شیر دروازه |
| ابعاد صورت به چهره: | ASME B16.10 |
دریچه های دریچه های آهن ریخته شده با فشار بالا 150 300 PSI و دریچه های ماندگار برای سیستم های لوله کشی
| Pressure Rating: | 150 - 300 PSI |
|---|---|
| Applicable Medium: | Water |
| Bonnet Type: | Bolted Bonnet, Pressure Seal Bonnet |
دریچه انعطاف پذیر نوع F4 Double Flange برای DN40 - DN600 PN16 یا PN10
| مواد: | چدن داکتیل، برنج، فولاد ضد زنگ، GGG50، EPDM |
|---|---|
| اندازه پورت: | DN50-DN1200، استاندارد، 2"-24"، DN50-800،3/4" |
| قدرت: | دستی، الکتریکی فعال، هیدرولیک، چرخ دستی، GO |
دریچه درب آهن ریخته با استاندارد تست API 598، فشار 150-300 PSI و دمای کار ≤120 °C برای کاربردهای صنعتی
| مواد: | ریخته گری، برنج، فولاد ضد زنگ، چدن نشکن، GGG40 |
|---|---|
| اندازه پورت: | DN50-DN1200، استاندارد، 2"-24"، DN50-800،3/4" |
| قدرت: | دستی، الکتریکی فعال، هیدرولیک، چرخ دستی، GO |
دریچه دریچه ایستاده مقاوم به بلند شدن با مهر و موم دو طرفه برای سیستم های آب و فاضلاب
| مواد: | ریخته گری، برنج، فولاد ضد زنگ، چدن نشکن، GGG40 |
|---|---|
| اندازه پورت: | DN50-DN1200، استاندارد، 2"-24"، DN50-800،3/4" |
| قدرت: | دستی، الکتریکی فعال، هیدرولیک، چرخ دستی، GO |
GOST استاندارد WCB فولاد کربن دریچه دریچه دو فلنج با مهر و موم دو طرفه برای کاربردهای صنعتی
| مواد: | ریخته گری، برنج، فولاد ضد زنگ، چدن نشکن، GGG40 |
|---|---|
| اندازه پورت: | DN50-DN1200، استاندارد، 2"-24"، DN50-800،3/4" |
| قدرت: | دستی، الکتریکی فعال، هیدرولیک، چرخ دستی، GO |
دریچه گیت آهن ریخته ای سازگار با GOST با بسته بندی فقره ای برای کاربردهای فشار بالا PN16
| مواد: | ریخته گری، برنج، فولاد ضد زنگ، چدن نشکن، GGG40 |
|---|---|
| اندازه پورت: | DN50-DN1200، استاندارد، 2"-24"، DN50-800،3/4" |
| قدرت: | دستی، الکتریکی فعال، هیدرولیک، چرخ دستی، GO |
دریچه محافظ محکم با مهر و موم فلزی به فلزی برای رسانه های خوردنی و کاربردهای با دمای بالا / فشار بالا
| مواد: | ریخته گری، برنج، فولاد ضد زنگ، چدن نشکن، GGG40 |
|---|---|
| اندازه پورت: | DN50-DN1200، استاندارد، 2"-24"، DN50-800،3/4" |
| قدرت: | دستی، الکتریکی فعال، هیدرولیک، چرخ دستی، GO |
شیر دروازهای نشیمندار انعطافپذیر با آببندی حباببند، گشتاور عملکردی کم و رده فشار PN 16 در چدن داکتیل
| مواد: | ریخته گری، برنج، فولاد ضد زنگ، چدن نشکن، GGG40 |
|---|---|
| اندازه پورت: | DN50-DN1200، استاندارد، 2"-24"، DN50-800،3/4" |
| قدرت: | دستی، الکتریکی فعال، هیدرولیک، چرخ دستی، GO |


