Όλα τα Προϊόντα
-
Βαλβίδες πυλών χυτοσιδήρου
-
Κύλιες βαλβίδες από χυτοχάλυβα Gost
-
Ελαστικές βαλβίδες θύρας καθίσματος
-
Βαλβίδες πεταλούδων χυτοσιδήρου
-
Κεφάλαιες ελέγχου από χυτοσίδηρο
-
Στρίψιμο με φτερό
-
ΚΑΤΑΣΤΕΣ ΚΑΤΑΣΤΕΣ ΚΑΤΑΣΤΕΣ
-
Κύλιες πόρτες από χυτοχάλυβα και βαλβίδες σφαίρας
-
Κεφάλαιες ελέγχου χυτοχάλυβα
-
Σφυρηλατημένες βαλβίδες χάλυβα
-
Κύλινδροι πεταλούδας χυτοχάλυβα
-
Βαλβίδες σφαιρών χυτοχάλυβα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Li
Τηλεφωνικό νούμερο :
18906241720
λέξεις-κλειδιά [ gate valve cast iron ] αγώνας 84 προϊόντα.
Βιομηχανική χυτοσίδηρο ANSI επίπεδη βαλβίδα πύλης / επίπεδη βαλβίδα διαδρόμου προσαρμοσμένη
| : | |
|---|---|
| Place of Origin | China |
| Μάρκα | Youwei Fluid |
Cast Iron Flanged Gate Valve with 150-300 PSI Pressure Rating, API 598 Testing Standard, and ASME B16.10 Dimensions
| Υλικό: | χυτοσίδηρος |
|---|---|
| Τύπος: | βαλβίδα πυλών |
| Διάσταση πρόσωπο με πρόσωπο: | ASME B16.10 |
Ανεβαίνοντας Στρώμα χυτοσίδηρου βαλβίδες πύλης χειροκίνητος τροχού Δυνάμωση λειτουργίας 150 300 PSI και ανθεκτική βαλβίδα για συστήματα αγωγών
| Pressure Rating: | 150 - 300 PSI |
|---|---|
| Applicable Medium: | Water |
| Bonnet Type: | Bolted Bonnet, Pressure Seal Bonnet |
Ελαστική βαλβίδα πύλης τύπου F4 διπλής φλάντζης για DN40 - DN600 PN16 ή PN10
| Υλικό: | Εόλκιμος σίδηρος, ορείχαλκος, ανοξείδωτος χάλυβας, GGG50, EPDM |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-DN1200,Standard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Εξουσία: | Εγχειρίδιο, Ηλεκτρικός Ενεργοποιημένος, Υδραυλικός, Χειροτροχός, GO |
Βαλβίδα πύλης χυτοσιδήρου με πρότυπο δοκιμής API 598, ονομαστική πίεση 150-300 PSI και θερμοκρασία λειτουργίας ≤ 120 °C για βιομηχανικές εφαρμογές
| Υλικό: | Χύτευση, ορείχαλκος, ανοξείδωτος χάλυβας, όλκιμο σίδερο, GGG40 |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-DN1200,Standard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Εξουσία: | Εγχειρίδιο, Ηλεκτρικός Ενεργοποιημένος, Υδραυλικός, Χειροτροχός, GO |
Μη ανερχόμενη ανθεκτική στο στέλεχος εδραιωμένη βαλβίδα πύλης με αμφίδρομη σφράγιση για συστήματα ύδρευσης και λυμάτων
| Υλικό: | Χύτευση, ορείχαλκος, ανοξείδωτος χάλυβας, όλκιμο σίδερο, GGG40 |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-DN1200,Standard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Εξουσία: | Εγχειρίδιο, Ηλεκτρικός Ενεργοποιημένος, Υδραυλικός, Χειροτροχός, GO |
Κύλινδρο διπλής φλάντζης από χάλυβα άνθρακα με διμερή σφράγιση για βιομηχανικές εφαρμογές
| Υλικό: | Χύτευση, ορείχαλκος, ανοξείδωτος χάλυβας, όλκιμο σίδερο, GGG40 |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-DN1200,Standard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Εξουσία: | Εγχειρίδιο, Ηλεκτρικός Ενεργοποιημένος, Υδραυλικός, Χειροτροχός, GO |
Συμφωνητική με την GOST βαλβίδα πύλης χυτοσίδερου με σφιχτό κλείσιμο φούσκας για εφαρμογές υψηλής πίεσης PN16
| Υλικό: | Χύτευση, ορείχαλκος, ανοξείδωτος χάλυβας, όλκιμο σίδερο, GGG40 |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-DN1200,Standard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Εξουσία: | Εγχειρίδιο, Ηλεκτρικός Ενεργοποιημένος, Υδραυλικός, Χειροτροχός, GO |
Σκληρής Σφράγισης Προστατευτική Βαλβίδα Πύλης με Σφράγιση Μετάλλου σε Μέταλλο για Διαβρωτικά Μέσα και Εφαρμογές Υψηλής Θερμοκρασίας/Πίεσης
| Υλικό: | Χύτευση, ορείχαλκος, ανοξείδωτος χάλυβας, όλκιμο σίδερο, GGG40 |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-DN1200,Standard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Εξουσία: | Εγχειρίδιο, Ηλεκτρικός Ενεργοποιημένος, Υδραυλικός, Χειροτροχός, GO |
Ελαστική βαλβίδα πύλης με στεγανοποίηση φυσαλίδων, χαμηλή ροπή λειτουργίας και ονομαστική πίεση PN 16 σε όλκιμο χυτοσίδηρο
| Υλικό: | Χύτευση, ορείχαλκος, ανοξείδωτος χάλυβας, όλκιμο σίδερο, GGG40 |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-DN1200,Standard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Εξουσία: | Εγχειρίδιο, Ηλεκτρικός Ενεργοποιημένος, Υδραυλικός, Χειροτροχός, GO |


