Όλα τα Προϊόντα
-
Βαλβίδες πυλών χυτοσιδήρου
-
Κύλιες βαλβίδες από χυτοχάλυβα Gost
-
Ελαστικές βαλβίδες θύρας καθίσματος
-
Βαλβίδες πεταλούδων χυτοσιδήρου
-
Κεφάλαιες ελέγχου από χυτοσίδηρο
-
Στρίψιμο με φτερό
-
ΚΑΤΑΣΤΕΣ ΚΑΤΑΣΤΕΣ ΚΑΤΑΣΤΕΣ
-
Κύλιες πόρτες από χυτοχάλυβα και βαλβίδες σφαίρας
-
Κεφάλαιες ελέγχου χυτοχάλυβα
-
Σφυρηλατημένες βαλβίδες χάλυβα
-
Κύλινδροι πεταλούδας χυτοχάλυβα
-
Βαλβίδες σφαιρών χυτοχάλυβα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Li
Τηλεφωνικό νούμερο :
18906241720
λέξεις-κλειδιά [ flange end gate valve ] αγώνας 98 προϊόντα.
Συμμόρφωση με την GOST Βαλβίδα πύλης μεγάλου διαμέτρου με σχεδιασμό πλήρους διάτρου για βιομηχανικούς αγωγούς DN200-DN1200
| Υλικό: | Χύτευση, ορείχαλκος, ανοξείδωτος χάλυβας, όλκιμο σίδερο, GGG40 |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-DN1200,Standard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Εξουσία: | Εγχειρίδιο, Ηλεκτρικός Ενεργοποιημένος, Υδραυλικός, Χειροτροχός, GO |
Πρωταθλήτρια ανθεκτική βαλβίδα πόρτας - Σφραγίδα αδιάβροχη, ανθεκτική στη διάβρωση και την φθορά, λειτουργία χαμηλής ροπής για συστήματα ύδρευσης
| Υλικό: | Χύτευση, ορείχαλκος, ανοξείδωτος χάλυβας, όλκιμο σίδερο, GGG40 |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-DN1200,Standard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Εξουσία: | Εγχειρίδιο, Ηλεκτρικός Ενεργοποιημένος, Υδραυλικός, Χειροτροχός, GO |
DIN 3352 F4 Resilient Seated Gland Gate Valve DN100 - Double Gland Design for Industrial Water Control
| Υλικό: | Χύτευση, ορείχαλκος, ανοξείδωτος χάλυβας, όλκιμο σίδερο, GGG50 |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-DN1200,Standard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Εξουσία: | Εγχειρίδιο, Ηλεκτρικός Ενεργοποιημένος, Υδραυλικός, Χειροτροχός, GO |
OEM Gost Cast Steel Gate Valves PN 16 DN 50 Εγχειρίδιο για ατμό και καύσιμο
| Ονομαστικό μέγεθος: | DN50 |
|---|---|
| Διορισμός πίεσης: | PN16 |
| Πρότυπο σχεδιασμού: | GOST 5762-2002 |
GOST Βαλβίδα πύλης WCB DN100 PN16 για τη ρωσική αγορά
| Ονομαστικό μέγεθος: | DN50 |
|---|---|
| Βαθμολογία πίεσης: | PN16 |
| Πρότυπο σχεδιασμού: | GOST 5762-2002 |
Βαλβίδα Πύλης GOST DN50 PN16 από Χυτοχάλυβα για Πετρέλαιο, Αέριο, Νερό
| Nominal Size: | DN50 |
|---|---|
| Pressure Rating: | PN16 |
| Design Standard: | GOST 5762-2002 |
Προσαρμοσμένα μεγέθη λιμένων Πνευματική βαλβίδα πύλης για ακριβή ρύθμιση ροής
| τύπος βαλβίδας: | βαλβίδα πυλών |
|---|---|
| Υλικό καθίσματος: | Ελαστικός |
| Υλικό σώματος: | Χυτοσίδηρο |
GGG50 Ελαστικές βαλβίδες θύρας καθίσματος ευέλικτη βαλβίδα θύρας σιδήρου για ομαλή ροή
| τύπος βαλβίδας: | βαλβίδα πυλών |
|---|---|
| Υλικό καθίσματος: | Ελαστικός |
| Υλικό σώματος: | Χυτοσίδηρο |
API 600 Βαλβίδα πύλης χάλυβα με αυξανόμενο στέλεχος και σχεδιασμός OS&Y για εφαρμογές πετρελαίου και φυσικού αερίου υψηλής πίεσης
| Εκτίμηση πίεσης: | 150 - 600 psi |
|---|---|
| Σχεδιασμός σώματος: | Στερεά σφήνα / Ευέλικτη σφήνα |
| Επένδυση: | Εποξειδικά βαμμένο ή ανθεκτικό στη σκουριά |
GOST Βαλβίδα πύλης DN50 PN16 χυτοχάλυβα για πετρέλαιο, αέριο, νερό -29°C έως 425°C
| Ονομαστικό μέγεθος: | DN50 |
|---|---|
| Βαθμολογία πίεσης: | PN16 |
| Πρότυπο σχεδιασμού: | GOST 5762-2002 |


