Alle producten
-
De Kleppen van de Gietijzerpoort
-
Gost gietijzeren poortkleppen
-
Veerkrachtige stoelpoortkleppen
-
GietijzerVleugelkleppen
-
Gegote ijzeren remkleppen
-
Flangen-suiver
-
Regelkleppen van gietijzer
-
Gegote stalen poort- en bolkleppen
-
Gegote staal-controleventielen
-
Gesmede Staalkleppen
-
Gegote vlinderklep van stalen
-
Kogelkleppen uit gegoten staal
Contactpersoon :
Li
Telefoonnummer :
18906241720
zoekwoorden [ flange end gate valve ] bij elkaar passen 98 producten.
GOST-conforme afsluiters met grote diameter en volledige doorlaat voor industriële pijpleidingen DN200-DN1200
| Materiaal: | Gieten, messing, roestvrij staal, nodulair gietijzer, GGG40 |
|---|---|
| Poortgrootte: | DN50-DN1200,Standaard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Stroom: | Handmatig, elektrisch bediend, hydraulisch, handwielbediend, GO |
Premium elastisch gezette poortklep - lekdicht afdichting, corrosie- en slijtagebestendige werking met laag koppel voor watersystemen
| Materiaal: | Gieten, messing, roestvrij staal, nodulair gietijzer, GGG40 |
|---|---|
| Poortgrootte: | DN50-DN1200,Standaard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Stroom: | Handmatig, elektrisch bediend, hydraulisch, handwielbediend, GO |
DIN 3352 F4 veerkrachtig zittende klierschuifafsluiter DN100 - dubbel klierontwerp voor industriële waterregeling
| Materiaal: | Gieten, messing, roestvrij staal, nodulair gietijzer, GGG50 |
|---|---|
| Poortgrootte: | DN50-DN1200,Standaard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Stroom: | Handmatig, elektrisch bediend, hydraulisch, handwielbediend, GO |
OEM Gost gietstaal hekkleppen PN 16 DN 50 handleiding voor stoom en warmte geleiding olie
| Nominale Grootte: | DN50 |
|---|---|
| Bepaling van de druk: | PN16 |
| Ontwerpnorm: | GOST 5762-2002 |
GOST schuifafsluiter WCB DN100 PN16 voor de Russische markt
| Nominale maat: | DN50 |
|---|---|
| Drukbeoordeling: | PN16 |
| Ontwerpnorm: | GOST 5762-2002 |
GOST Afsluitklep DN50 PN16 Gietstaal voor Olie Gas Water
| Nominal Size: | DN50 |
|---|---|
| Pressure Rating: | PN16 |
| Design Standard: | GOST 5762-2002 |
Gepersonaliseerde poortgroottes Pneumatische poortklep voor nauwkeurige stroomregulatie
| type van de klep: | poortklep |
|---|---|
| Stoelmateriaal: | Veerkrachtig |
| Materiaal van het lichaam: | Gegooid ijzer |
GGG50 Veerkrachtige stoelpoortklep Ductiel ijzeren poortklep voor een soepele doorstroming
| type van de klep: | poortklep |
|---|---|
| Stoelmateriaal: | Veerkrachtig |
| Materiaal van het lichaam: | Gegooid ijzer |
API 600 Gietstalen schuifafsluiter met stijgende spindel & OS&Y ontwerp voor hogedruk olie- en gasapplicaties
| Drukclassificatie: | 150 - 600 psi |
|---|---|
| Lichaamsontwerp: | Stevige wig / flexibele wig |
| Coating: | Epoxy geverfd of roestbestendig |
GOST Poortklep DN50 PN16 Gegooid staal voor olie, gas en water -29°C tot 425°C
| Nominale Grootte: | DN50 |
|---|---|
| Drukbeoordeling: | PN16 |
| Ontwerpnorm: | GOST 5762-2002 |


