Tüm ürünler
İlgili kişi :
Li
Telefon numarası :
18906241720
anahtar kelimeler [ flange end gate valve ] eşleşme 98 Ürünler.
Endüstriyel Boru Hatları İçin GOST Uyumlu Büyük Çaplı Sürgülü Vana, Tam Geçiş Tasarımlı DN200-DN1200
| Malzeme: | Döküm, Pirinç, Paslanmaz Çelik, Sfero, GGG40 |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Boyutu: | DN50-DN1200,Standart,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Güç: | Manuel, Elektrikle Çalıştırılan, Hidrolik, El Çarkı Kumandalı, GO |
Premium esnek oturulmuş kapı valfi - Sızıntıya karşı mühür, korozyona ve aşınmaya karşı dayanıklı, su sistemleri için düşük torklu çalışma
| Malzeme: | Döküm, Pirinç, Paslanmaz Çelik, Sfero, GGG40 |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Boyutu: | DN50-DN1200,Standart,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Güç: | Manuel, Elektrikle Çalıştırılan, Hidrolik, El Çarkı Kumandalı, GO |
DIN 3352 F4 Esnek Oturmalı Rakorlu Sürgülü Vana DN100 - Endüstriyel Su Kontrolü için Çift Rakorlu Tasarım
| Malzeme: | Döküm, Pirinç, Paslanmaz Çelik, Sfero, GGG50 |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Boyutu: | DN50-DN1200,Standart,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Güç: | Manuel, Elektrikle Çalıştırılan, Hidrolik, El Çarkı Kumandalı, GO |
OEM Gost dökme çelik kapı valfleri PN 16 DN 50 Buhar ve ısı iletme yağı için kılavuz
| Nominal boyut: | DN50 |
|---|---|
| Basınç Değeri: | PN16 |
| Tasarım Standardı: | GOST 5762-2002 |
GOST Rus pazarı için kapı valfi WCB DN100 PN16
| Nominal boyut: | DN50 |
|---|---|
| Basınç derecesi: | PN16 |
| Tasarım Standardı: | GOST 5762-2002 |
GOST DN50 PN16 Su ve Petrol Gazı için dökme çelik kapak valfi
| Nominal Size: | DN50 |
|---|---|
| Pressure Rating: | PN16 |
| Design Standard: | GOST 5762-2002 |
Kesin akış düzenlemesi için özel port boyutları Pnömatik kapı valfi
| Vana Tipi: | Sürgülü vana |
|---|---|
| Koltuk malzemesi: | esnek |
| Gövde Malzemesi: | dökme demir |
GGG50 Esnek Koltuk Kapı Valfları Düzgün Akış İçin Düktil Demir Kapı Valfi
| Vana Tipi: | Sürgülü vana |
|---|---|
| Koltuk malzemesi: | esnek |
| Gövde Malzemesi: | dökme demir |
API 600 Döküm Çelik Sürgülü Vana, Yükselen Milli ve OS&Y Tasarımlı, Yüksek Basınçlı Petrol ve Gaz Uygulamaları İçin
| Basınç Değeri: | 150 - 600psi |
|---|---|
| Vücut tasarımı: | Sağlam Takoz / Esnek Takoz |
| Kaplama: | Epoksi Boyalı veya Paslanmaya Dayanıklı |
GOST Kapı Valfi DN50 PN16 Petrol Gaz Su için dökme çelik -29°C'den 425°C'ye kadar
| Nominal boyut: | DN50 |
|---|---|
| Basınç derecesi: | PN16 |
| Tasarım Standardı: | GOST 5762-2002 |


