همه محصولات
-
دریچه های دروازه چدن
-
دریچه های فولادی Gost Cast
-
دریچه های انعطاف پذیر صندلی
-
دریچه های پروانه ای آهن ریخته شده
-
دریچه های چک آهن ریخته
-
فلانژ سفت کننده
-
دریچه های کنترل آهن ریخته
-
دریچه های فولاد ریخته شده و دریچه های گلوب
-
دریچه های چک فولادی
-
دریچه های فولادی جعل شده
-
دریچه های پروانه ای فولادی
-
دریچه های فلزی
تماس با شخص :
Li
شماره تلفن :
18906241720
کلید واژه ها [ flange end gate valve ] همخوانی داشتن 98 محصولات.
شیر کشویی بزرگ قطر مطابق با استاندارد GOST با طراحی تمام مجرا برای خطوط لوله صنعتی DN200-DN1200
| مواد: | ریخته گری، برنج، فولاد ضد زنگ، چدن نشکن، GGG40 |
|---|---|
| اندازه پورت: | DN50-DN1200، استاندارد، 2"-24"، DN50-800،3/4" |
| قدرت: | دستی، الکتریکی فعال، هیدرولیک، چرخ دستی، GO |
شیر دریچه ای با انعطاف پذیری بالا - مهر و موم ضد نشت، مقاوم در برابر خوردگی و فرسایش، کار با گشتاور کم برای سیستم های آب
| مواد: | ریخته گری، برنج، فولاد ضد زنگ، چدن نشکن، GGG40 |
|---|---|
| اندازه پورت: | DN50-DN1200، استاندارد، 2"-24"، DN50-800،3/4" |
| قدرت: | دستی، الکتریکی فعال، هیدرولیک، چرخ دستی، GO |
DIN 3352 F4 Resilient Seated Gland Gate Valve DN100 - طراحی دو گلند برای کنترل آب صنعتی
| مواد: | ریخته گری، برنج، فولاد ضد زنگ، چدن نشکن، GGG50 |
|---|---|
| اندازه پورت: | DN50-DN1200، استاندارد، 2"-24"، DN50-800،3/4" |
| قدرت: | دستی، الکتریکی فعال، هیدرولیک، چرخ دستی، GO |
OEM Gost دریچه های فولاد ریخته شده PN 16 DN 50 دستی برای بخار و روغن هدایت گرما
| اندازه اسمی: | DN50 |
|---|---|
| درجه بندی فشار: | PN16 |
| استاندارد طراحی: | GOST 5762-2002 |
شیر دروازه ای GOST WCB DN100 PN16 برای بازار روسیه
| اندازه اسمی: | DN50 |
|---|---|
| امتیاز فشار: | PN16 |
| استاندارد طراحی: | GOST 5762-2002 |
GOST دریچه دریچه DN50 PN16 فولاد ریخته شده برای آب گاز نفت
| Nominal Size: | DN50 |
|---|---|
| Pressure Rating: | PN16 |
| Design Standard: | GOST 5762-2002 |
اندازه بندر سفارشی دریچه پنوماتیک برای تنظیم دقیق جریان
| نوع سوپاپ: | شیر دروازه |
|---|---|
| جنس صندلی: | ارتجاعی |
| مواد بدن: | آهن ریخته |
GGG50 دریچه صندلی انعطاف پذیر دریچه آهن انعطاف پذیر برای جریان صاف
| نوع سوپاپ: | شیر دروازه |
|---|---|
| جنس صندلی: | ارتجاعی |
| مواد بدن: | آهن ریخته |
API 600 دریچه دریچه فولاد ریخته شده با ساقه بالا و طراحی OS&Y برای کاربردهای نفت و گاز با فشار بالا
| رتبه بندی فشار: | 150 - 600 PSI |
|---|---|
| طراحی بدنه: | گوه جامد / گوه انعطاف پذیر |
| پوشش: | اپوکسی رنگ شده یا مقاوم در برابر زنگ |
GOST دریچه دریچه DN50 PN16 فولاد ریخته شده برای نفت گاز آب -29°C تا 425°C
| اندازه اسمی: | DN50 |
|---|---|
| امتیاز فشار: | PN16 |
| استاندارد طراحی: | GOST 5762-2002 |


