Alle producten
-
De Kleppen van de Gietijzerpoort
-
Gost gietijzeren poortkleppen
-
Veerkrachtige stoelpoortkleppen
-
GietijzerVleugelkleppen
-
Gegote ijzeren remkleppen
-
Flangen-suiver
-
Regelkleppen van gietijzer
-
Gegote stalen poort- en bolkleppen
-
Gegote staal-controleventielen
-
Gesmede Staalkleppen
-
Gegote vlinderklep van stalen
-
Kogelkleppen uit gegoten staal
Contactpersoon :
Li
Telefoonnummer :
18906241720
zoekwoorden [ flange end gate valve ] bij elkaar passen 98 producten.
YOUWEI Schuifafsluiter voor slurry- en afvalwatertoepassingen met robuust mesontwerp en geavanceerde afdichtingstechnologie
| Materiaal: | Gieten, messing, roestvrij staal, nodulair gietijzer, GGG40 |
|---|---|
| Poortgrootte: | DN50-DN1200,Standaard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Stroom: | Handmatig, elektrisch bediend, hydraulisch, handwielbediend, GO |
Elastiek gesitueerd poortklep met stijgende stam voor bubbeldichte afdichting en laag werkend koppel
| Materiaal: | Gieten, messing, roestvrij staal, nodulair gietijzer, GGG40 |
|---|---|
| Poortgrootte: | DN50-DN1200,Standaard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Stroom: | Handmatig, elektrisch bediend, hydraulisch, handwielbediend, GO |
Z45X BS 5163 Niet-opstaande, stempelvast zittende poortklep met drukclassificatie PN16 en buigzame ijzeren carrosserie
| Materiaal: | Gieten, messing, roestvrij staal, nodulair gietijzer, GGG40 |
|---|---|
| Poortgrootte: | DN50-DN1200,Standaard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Stroom: | Handmatig, elektrisch bediend, hydraulisch, handwielbediend, GO |
Industriële PN16 DN100 GOST-poortklep gietijzer flenspoortklep vloeistofregeling
| Productsoort: | Poortkleppen |
|---|---|
| Bepaling van de druk: | PN16 |
| Eindflens: | GOST12815-80 |
GOST Carbon Steel Flanged Gate Valve DN50 PN16 voor lage temperatuur -29°C
| Nominale Grootte: | DN50 |
|---|---|
| Drukbeoordeling: | PN16 |
| Design Standard: | GOST 5762-2002 |
Hard-Sealed beschermende schuifafsluiter met metaal-op-metaal afdichting voor corrosieve media en hoge temperatuur/druk toepassingen
| Materiaal: | Gieten, messing, roestvrij staal, nodulair gietijzer, GGG40 |
|---|---|
| Poortgrootte: | DN50-DN1200,Standaard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Stroom: | Handmatig, elektrisch bediend, hydraulisch, handwielbediend, GO |
GOST-standaard WCB-materiaalpoortklep met drukclassificatie PN16/PN25 voor industriële toepassingen
| Materiaal: | WCB, gietijzer. |
|---|---|
| Poortgrootte: | DN50-DN1200,standaard,2"-24" |
| Stroom: | Handmatig, elektrisch bediend, hydraulisch, handwielbediend, GO |
Industriële schuifafsluiter met EPDM/NBR/PTFE-afdichting, 150LB/300LB/600LB drukklasse en API 598 testnorm
| Temperatuurbereik: | -10°C tot 120°C |
|---|---|
| Gewicht: | Varieert door Grootte |
| Structuur: | Poort, vlinder, niet-stijgende schuifafsluiter |
GOST-conforme hoge-druk corrosiebestendige industriële poortklep voor olie- en chemische installaties
| Materiaal: | Gieten, messing, roestvrij staal, nodulair gietijzer, GGG40 |
|---|---|
| Poortgrootte: | DN50-DN1200,Standaard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Stroom: | Handmatig, elektrisch bediend, hydraulisch, handwielbediend, GO |
Veerkrachtige afsluiter met zachte zitting, beluchtdichte afdichting, laag bedieningskoppel en PN 16 drukklasse in nodulair gietijzer
| Materiaal: | Gieten, messing, roestvrij staal, nodulair gietijzer, GGG40 |
|---|---|
| Poortgrootte: | DN50-DN1200,Standaard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Stroom: | Handmatig, elektrisch bediend, hydraulisch, handwielbediend, GO |


