Όλα τα Προϊόντα
-
Βαλβίδες πυλών χυτοσιδήρου
-
Κύλιες βαλβίδες από χυτοχάλυβα Gost
-
Ελαστικές βαλβίδες θύρας καθίσματος
-
Βαλβίδες πεταλούδων χυτοσιδήρου
-
Κεφάλαιες ελέγχου από χυτοσίδηρο
-
Στρίψιμο με φτερό
-
ΚΑΤΑΣΤΕΣ ΚΑΤΑΣΤΕΣ ΚΑΤΑΣΤΕΣ
-
Κύλιες πόρτες από χυτοχάλυβα και βαλβίδες σφαίρας
-
Κεφάλαιες ελέγχου χυτοχάλυβα
-
Σφυρηλατημένες βαλβίδες χάλυβα
-
Κύλινδροι πεταλούδας χυτοχάλυβα
-
Βαλβίδες σφαιρών χυτοχάλυβα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Li
Τηλεφωνικό νούμερο :
18906241720
λέξεις-κλειδιά [ flange end gate valve ] αγώνας 98 προϊόντα.
Βαλβίδα Πυλών YOUWEI για Εφαρμογές Λυμάτων και Αποβλήτων με Στιβαρό Σχεδιασμό Ακμής Μαχαιριού και Προηγμένη Τεχνολογία Σφράγισης
| Υλικό: | Χύτευση, ορείχαλκος, ανοξείδωτος χάλυβας, όλκιμο σίδερο, GGG40 |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-DN1200,Standard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Εξουσία: | Εγχειρίδιο, Ηλεκτρικός Ενεργοποιημένος, Υδραυλικός, Χειροτροχός, GO |
Ελαστική βαλβίδα πόρτας με ανυψωτικό στέλεχος για σφραγισμό με φούσκα και χαμηλή ροπή λειτουργίας
| Υλικό: | Χύτευση, ορείχαλκος, ανοξείδωτος χάλυβας, όλκιμο σίδερο, GGG40 |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-DN1200,Standard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Εξουσία: | Εγχειρίδιο, Ηλεκτρικός Ενεργοποιημένος, Υδραυλικός, Χειροτροχός, GO |
Z45X BS 5163 Μη αναβαλλόμενης βαλβίδας πύλης με ελαστική έδρα, ονομαστική πίεση PN16 και σώμα από όλκιμο χυτοσίδηρο
| Υλικό: | Χύτευση, ορείχαλκος, ανοξείδωτος χάλυβας, όλκιμο σίδερο, GGG40 |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-DN1200,Standard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Εξουσία: | Εγχειρίδιο, Ηλεκτρικός Ενεργοποιημένος, Υδραυλικός, Χειροτροχός, GO |
Βιομηχανική βαλβίδα πύλης PN16 DN100 GOST Cast Steel Flange Gate Valve Fluid Control
| Τύπος προϊόντος: | Βαλβίδες πυλών |
|---|---|
| Διορισμός πίεσης: | PN16 |
| Τελική φλέβα: | Διάταξη GOST12815-80 |
GOST Βαλβίδα πρίζας από χάλυβα άνθρακα DN50 PN16 για χαμηλή θερμοκρασία -29°C
| Ονομαστικό μέγεθος: | DN50 |
|---|---|
| Βαθμολογία πίεσης: | PN16 |
| Design Standard: | GOST 5762-2002 |
Σκληρής Σφράγισης Προστατευτική Βαλβίδα Πύλης με Σφράγιση Μετάλλου σε Μέταλλο για Διαβρωτικά Μέσα και Εφαρμογές Υψηλής Θερμοκρασίας/Πίεσης
| Υλικό: | Χύτευση, ορείχαλκος, ανοξείδωτος χάλυβας, όλκιμο σίδερο, GGG40 |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-DN1200,Standard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Εξουσία: | Εγχειρίδιο, Ηλεκτρικός Ενεργοποιημένος, Υδραυλικός, Χειροτροχός, GO |
Κεφάλαιο 3 του κανονισμού (ΕΚ) αριθ. 1907/2006
| Υλικό: | WCB, Χυτοσίδηρος |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-DN1200, Standard, 2"-24" |
| Εξουσία: | Εγχειρίδιο, Ηλεκτρικός Ενεργοποιημένος, Υδραυλικός, Χειροτροχός, GO |
Βιομηχανική βαλβίδα πύλης με σφραγίδα EPDM/NBR/PTFE, ονομαστική πίεση 150LB/300LB/600LB και πρότυπο δοκιμής API 598
| Εύρος Θερμοκρασίας: | -10°C έως 120°C |
|---|---|
| Βάρος: | Ποικίλλει από το μέγεθος |
| Δομή: | Πύλη, Πεταλούδα, Βαλβίδα Πύλης που δεν ανεβαίνει |
Συμμορφούμενη με το GOST βαλβίδα βιομηχανικής πύλης υψηλής πίεσης ανθεκτική στη διάβρωση για εργοστάσια πετρελαίου και χημείας
| Υλικό: | Χύτευση, ορείχαλκος, ανοξείδωτος χάλυβας, όλκιμο σίδερο, GGG40 |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-DN1200,Standard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Εξουσία: | Εγχειρίδιο, Ηλεκτρικός Ενεργοποιημένος, Υδραυλικός, Χειροτροχός, GO |
Ελαστική βαλβίδα πύλης με στεγανοποίηση φυσαλίδων, χαμηλή ροπή λειτουργίας και ονομαστική πίεση PN 16 σε όλκιμο χυτοσίδηρο
| Υλικό: | Χύτευση, ορείχαλκος, ανοξείδωτος χάλυβας, όλκιμο σίδερο, GGG40 |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-DN1200,Standard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Εξουσία: | Εγχειρίδιο, Ηλεκτρικός Ενεργοποιημένος, Υδραυλικός, Χειροτροχός, GO |


