Όλα τα Προϊόντα
-
Βαλβίδες πυλών χυτοσιδήρου
-
Κύλιες βαλβίδες από χυτοχάλυβα Gost
-
Ελαστικές βαλβίδες θύρας καθίσματος
-
Βαλβίδες πεταλούδων χυτοσιδήρου
-
Κεφάλαιες ελέγχου από χυτοσίδηρο
-
Στρίψιμο με φτερό
-
ΚΑΤΑΣΤΕΣ ΚΑΤΑΣΤΕΣ ΚΑΤΑΣΤΕΣ
-
Κύλιες πόρτες από χυτοχάλυβα και βαλβίδες σφαίρας
-
Κεφάλαιες ελέγχου χυτοχάλυβα
-
Σφυρηλατημένες βαλβίδες χάλυβα
-
Κύλινδροι πεταλούδας χυτοχάλυβα
-
Βαλβίδες σφαιρών χυτοχάλυβα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Li
Τηλεφωνικό νούμερο :
18906241720
λέξεις-κλειδιά [ butterfly valve cast iron ] αγώνας 35 προϊόντα.
Ελέγχουσα βαλβίδα σφράγισης μηδενικής διαρροής για ενεργειακή απόδοση και προστασία εξοπλισμού
| Υλικό: | Χύτευση, ορείχαλκος, ανοξείδωτος χάλυβας, όλκιμο σίδερο, GGG40 |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-DN1200,Standard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Εξουσία: | Εγχειρίδιο, Ηλεκτρικός Ενεργοποιημένος, Υδραυλικός, Χειροτροχός, GO |
304 Ατσάλι Σιωπηλή βαλβίδα ελέγχου HC41X-16P με ονομαστική πίεση PN16 και σχεδιασμό σε στυλ κυλίνδρου
| Υλικό: | Χύτευση, ορείχαλκος, ανοξείδωτος χάλυβας, όλκιμο σίδερο, GGG50 |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-DN1200,Standard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Εξουσία: | Χειροκίνητη, Ηλεκτρική Ενεργοποίηση, Υδραυλική, Λειτουργία με χειροκίνητο τροχό |
Βαλβίδα Πυλών YOUWEI για Εφαρμογές Λυμάτων και Αποβλήτων με Στιβαρό Σχεδιασμό Ακμής Μαχαιριού και Προηγμένη Τεχνολογία Σφράγισης
| Υλικό: | Χύτευση, ορείχαλκος, ανοξείδωτος χάλυβας, όλκιμο σίδερο, GGG40 |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-DN1200,Standard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Εξουσία: | Εγχειρίδιο, Ηλεκτρικός Ενεργοποιημένος, Υδραυλικός, Χειροτροχός, GO |
316 Βαλβίδα σφαίρας από ανοξείδωτο χάλυβα με ρυμουλκούμενες άκρες και κορυφαία φλάντσα
| Υλικό: | Χύτευση, ορείχαλκος, ανοξείδωτος χάλυβας, όλκιμο σίδερο, GGG40 |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-DN1200,Standard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Εξουσία: | Εγχειρίδιο, Ηλεκτρικός Ενεργοποιημένος, Υδραυλικός, Χειροτροχός, GO |
Βιομηχανική βαλβίδα πύλης με σφραγίδα EPDM/NBR/PTFE, ονομαστική πίεση 150LB/300LB/600LB και πρότυπο δοκιμής API 598
| Εύρος Θερμοκρασίας: | -10°C έως 120°C |
|---|---|
| Βάρος: | Ποικίλλει από το μέγεθος |
| Δομή: | Πύλη, Πεταλούδα, Βαλβίδα Πύλης που δεν ανεβαίνει |


