Tüm ürünler
İlgili kişi :
Li
Telefon numarası :
18906241720
anahtar kelimeler [ butterfly valve cast iron ] eşleşme 35 Ürünler.
Enerji verimliliği ve ekipman koruması için sıfır sızıntılı mühürleme kontrol valfi
| Malzeme: | Döküm, Pirinç, Paslanmaz Çelik, Sfero, GGG40 |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Boyutu: | DN50-DN1200,Standart,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Güç: | Manuel, Elektrikle Çalıştırılan, Hidrolik, El Çarkı Kumandalı, GO |
304 Paslanmaz Çelik Sessiz Kontrol Valfı HC41X-16P PN16 Basınç Belirleme ve Wafer-Style Tasarımı
| Malzeme: | Döküm, Pirinç, Paslanmaz Çelik, Sfero, GGG50 |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Boyutu: | DN50-DN1200,Standart,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Güç: | Manuel, Elektrikle Çalıştırılan, Hidrolik, El Çarkı Kumandalı |
YOUWEI Çamur ve Atık Su Uygulamaları için Sağlam Bıçak Kenarlı Tasarım ve Gelişmiş Sızdırmazlık Teknolojisine Sahip Bıçaklı Sürgülü Vana
| Malzeme: | Döküm, Pirinç, Paslanmaz Çelik, Sfero, GGG40 |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Boyutu: | DN50-DN1200,Standart,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Güç: | Manuel, Elektrikle Çalıştırılan, Hidrolik, El Çarkı Kumandalı, GO |
Dişli Uçlu ve Taç Flanşlı 316 Paslanmaz Çelik Küresel Vana – Üstün Performans İçin İki Parçalı Vana
| Malzeme: | Döküm, Pirinç, Paslanmaz Çelik, Sfero, GGG40 |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Boyutu: | DN50-DN1200,Standart,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Güç: | Manuel, Elektrikle Çalıştırılan, Hidrolik, El Çarkı Kumandalı, GO |
EPDM/NBR/PTFE mühürlü endüstriyel kapı valfi, 150LB/300LB/600LB basınç derecesi ve API 598 test standardı
| Sıcaklık Aralığı: | -10°C ila 120°C |
|---|---|
| Ağırlık: | Bedene Göre Değişir |
| Yapı: | Sürgülü, Kelebek, Yükselmeyen Sürgülü Vana |


