Alle producten
-
De Kleppen van de Gietijzerpoort
-
Gost gietijzeren poortkleppen
-
Veerkrachtige stoelpoortkleppen
-
GietijzerVleugelkleppen
-
Gegote ijzeren remkleppen
-
Flangen-suiver
-
Regelkleppen van gietijzer
-
Gegote stalen poort- en bolkleppen
-
Gegote staal-controleventielen
-
Gesmede Staalkleppen
-
Gegote vlinderklep van stalen
-
Kogelkleppen uit gegoten staal
Contactpersoon :
Li
Telefoonnummer :
18906241720
zoekwoorden [ butterfly valve cast iron ] bij elkaar passen 35 producten.
Nulllekkage-sluitklep voor energie-efficiëntie en apparatuurbescherming
| Materiaal: | Gieten, messing, roestvrij staal, nodulair gietijzer, GGG40 |
|---|---|
| Poortgrootte: | DN50-DN1200,Standaard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Stroom: | Handmatig, elektrisch bediend, hydraulisch, handwielbediend, GO |
304 roestvrij staal zwijgzaam keelklep HC41X-16P met PN16 drukclassificatie en wafer-stijl ontwerp
| Materiaal: | Gieten, messing, roestvrij staal, nodulair gietijzer, GGG50 |
|---|---|
| Poortgrootte: | DN50-DN1200,Standaard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Stroom: | Handmatig, elektrisch bediend, hydraulisch, handwielbediend |
YOUWEI Schuifafsluiter voor slurry- en afvalwatertoepassingen met robuust mesontwerp en geavanceerde afdichtingstechnologie
| Materiaal: | Gieten, messing, roestvrij staal, nodulair gietijzer, GGG40 |
|---|---|
| Poortgrootte: | DN50-DN1200,Standaard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Stroom: | Handmatig, elektrisch bediend, hydraulisch, handwielbediend, GO |
316 Roestvrijstalen Kogelkraan met Schroefdraadaansluitingen en Kroonflens – Twee-delige Kraan voor Superieure Prestaties
| Materiaal: | Gieten, messing, roestvrij staal, nodulair gietijzer, GGG40 |
|---|---|
| Poortgrootte: | DN50-DN1200,Standaard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Stroom: | Handmatig, elektrisch bediend, hydraulisch, handwielbediend, GO |
Industriële schuifafsluiter met EPDM/NBR/PTFE-afdichting, 150LB/300LB/600LB drukklasse en API 598 testnorm
| Temperatuurbereik: | -10°C tot 120°C |
|---|---|
| Gewicht: | Varieert door Grootte |
| Structuur: | Poort, vlinder, niet-stijgende schuifafsluiter |


