Alle producten
-
De Kleppen van de Gietijzerpoort
-
Gost gietijzeren poortkleppen
-
Veerkrachtige stoelpoortkleppen
-
GietijzerVleugelkleppen
-
Gegote ijzeren remkleppen
-
Flangen-suiver
-
Regelkleppen van gietijzer
-
Gegote stalen poort- en bolkleppen
-
Gegote staal-controleventielen
-
Gesmede Staalkleppen
-
Gegote vlinderklep van stalen
-
Kogelkleppen uit gegoten staal
Contactpersoon :
Li
Telefoonnummer :
18906241720
zoekwoorden [ butterfly valve cast iron ] bij elkaar passen 35 producten.
DIN 3352 F4 veerkrachtig zittende klierschuifafsluiter DN100 - dubbel klierontwerp voor industriële waterregeling
| Materiaal: | Gieten, messing, roestvrij staal, nodulair gietijzer, GGG50 |
|---|---|
| Poortgrootte: | DN50-DN1200,Standaard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Stroom: | Handmatig, elektrisch bediend, hydraulisch, handwielbediend, GO |
OEM gietijzer Lug Type Wafer Butterfly Valve Voor Petroleum En Chemische Industrie
| Body: | Ductile iron GGG50 |
|---|---|
| Color: | blue, customized |
| test: | 100% lekkageonderzoek |
Elastieke poortklep van het type F4 met dubbele flens voor DN40 - DN600 PN16 of PN10
| Materiaal: | Nodulair gietijzer, messing, roestvrij staal, GGG50, EPDM |
|---|---|
| Poortgrootte: | DN50-DN1200,Standaard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Stroom: | Handmatig, elektrisch bediend, hydraulisch, handwielbediend, GO |
GOST-standaard WCB Carbon Steel Double Flange Gate Valve met tweerichtingsverzegeling voor industriële toepassingen
| Materiaal: | Gieten, messing, roestvrij staal, nodulair gietijzer, GGG40 |
|---|---|
| Poortgrootte: | DN50-DN1200,Standaard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Stroom: | Handmatig, elektrisch bediend, hydraulisch, handwielbediend, GO |
Z45X BS 5163 Niet-opstaande, stempelvast zittende poortklep met drukclassificatie PN16 en buigzame ijzeren carrosserie
| Materiaal: | Gieten, messing, roestvrij staal, nodulair gietijzer, GGG40 |
|---|---|
| Poortgrootte: | DN50-DN1200,Standaard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Stroom: | Handmatig, elektrisch bediend, hydraulisch, handwielbediend, GO |
Elastiek gesitueerd poortklep met stijgende stam voor bubbeldichte afdichting en laag werkend koppel
| Materiaal: | Gieten, messing, roestvrij staal, nodulair gietijzer, GGG40 |
|---|---|
| Poortgrootte: | DN50-DN1200,Standaard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Stroom: | Handmatig, elektrisch bediend, hydraulisch, handwielbediend, GO |
Hard-Sealed beschermende schuifafsluiter met metaal-op-metaal afdichting voor corrosieve media en hoge temperatuur/druk toepassingen
| Materiaal: | Gieten, messing, roestvrij staal, nodulair gietijzer, GGG40 |
|---|---|
| Poortgrootte: | DN50-DN1200,Standaard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Stroom: | Handmatig, elektrisch bediend, hydraulisch, handwielbediend, GO |
Premium elastisch gezette poortklep - lekdicht afdichting, corrosie- en slijtagebestendige werking met laag koppel voor watersystemen
| Materiaal: | Gieten, messing, roestvrij staal, nodulair gietijzer, GGG40 |
|---|---|
| Poortgrootte: | DN50-DN1200,Standaard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Stroom: | Handmatig, elektrisch bediend, hydraulisch, handwielbediend, GO |
Swing check-valve met drukbepaling PN 16 voor automatische werking en bubbeldichte afdichting in pijpleidingssystemen
| Materiaal: | Gieten, messing, roestvrij staal, nodulair gietijzer, GGG40 |
|---|---|
| Poortgrootte: | DN50-DN1200,Standaard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Stroom: | Handmatig, elektrisch bediend, hydraulisch, handwielbediend, GO |
GOST-conforme afsluiters met grote diameter en volledige doorlaat voor industriële pijpleidingen DN200-DN1200
| Materiaal: | Gieten, messing, roestvrij staal, nodulair gietijzer, GGG40 |
|---|---|
| Poortgrootte: | DN50-DN1200,Standaard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Stroom: | Handmatig, elektrisch bediend, hydraulisch, handwielbediend, GO |


