Wszystkie produkty
Osoba kontaktowa :
Li
Numer telefonu :
18906241720
słowa kluczowe [ butterfly valve cast iron ] mecz 35 produkty.
Zasuwa dławnicowa DIN 3352 F4 DN100 – konstrukcja z podwójnym dławikiem do kontroli wody przemysłowej
| Tworzywo: | Odlew, mosiądz, stal nierdzewna, żeliwo sferoidalne, GGG50 |
|---|---|
| Rozmiar portu: | DN50-DN1200,standardowe,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Moc: | Ręczny, uruchamiany elektrycznie, hydrauliczny, obsługiwany kołem ręcznym, GO |
OEM Walcowane żelazo Lug Typ Wafer Butterfly zawór dla przemysłu naftowego i chemicznego
| Body: | Ductile iron GGG50 |
|---|---|
| Color: | blue, customized |
| badanie: | 100% badania wycieków |
Wzmocniony zawór bramkowy typu F4 podwójny flansz dla DN40 - DN600 PN16 lub PN10
| Tworzywo: | Żeliwo sferoidalne, mosiądz, stal nierdzewna, GGG50, EPDM |
|---|---|
| Rozmiar portu: | DN50-DN1200,standardowe,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Moc: | Ręczny, uruchamiany elektrycznie, hydrauliczny, obsługiwany kołem ręcznym, GO |
GOST Standard WCB Węglowy Stalowy Podwójny Zawór Bramkowy z Obydzielnym uszczelnieniem do zastosowań przemysłowych
| Tworzywo: | Odlew, mosiądz, stal nierdzewna, żeliwo sferoidalne, GGG40 |
|---|---|
| Rozmiar portu: | DN50-DN1200,standardowe,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Moc: | Ręczny, uruchamiany elektrycznie, hydrauliczny, obsługiwany kołem ręcznym, GO |
Z45X BS 5163 Niepodnoszący się, elastyczny, z siedzibą na biegunach zawór bramkowy o nominalnym ciśnieniu PN16 i elastycznym ciele żelaznym
| Tworzywo: | Odlew, mosiądz, stal nierdzewna, żeliwo sferoidalne, GGG40 |
|---|---|
| Rozmiar portu: | DN50-DN1200,standardowe,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Moc: | Ręczny, uruchamiany elektrycznie, hydrauliczny, obsługiwany kołem ręcznym, GO |
Odporny zawór kołnierzowy z uszczelnieniem gumowym i podnoszonym trzpieniem, zapewniający szczelność bąbelkową i niski moment obrotowy
| Tworzywo: | Odlew, mosiądz, stal nierdzewna, żeliwo sferoidalne, GGG40 |
|---|---|
| Rozmiar portu: | DN50-DN1200,standardowe,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Moc: | Ręczny, uruchamiany elektrycznie, hydrauliczny, obsługiwany kołem ręcznym, GO |
Zapewnienie, że urządzenie jest w stanie wykonywać wszystkie wymagania określone w załączniku I do rozporządzenia (WE) nr 715/2009.
| Tworzywo: | Odlew, mosiądz, stal nierdzewna, żeliwo sferoidalne, GGG40 |
|---|---|
| Rozmiar portu: | DN50-DN1200,standardowe,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Moc: | Ręczny, uruchamiany elektrycznie, hydrauliczny, obsługiwany kołem ręcznym, GO |
Premium elastyczny zawór wejściowy - uszczelniacz odporny na wycieki, odporny na korozję i zużycie, działający przy niskim momentu obrotowym dla systemów wodnych
| Tworzywo: | Odlew, mosiądz, stal nierdzewna, żeliwo sferoidalne, GGG40 |
|---|---|
| Rozmiar portu: | DN50-DN1200,standardowe,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Moc: | Ręczny, uruchamiany elektrycznie, hydrauliczny, obsługiwany kołem ręcznym, GO |
Zawór zwrotny wahadłowy z ciśnieniem PN 16 do automatycznej pracy i szczelnością bąbelkową w systemach rurociągów
| Tworzywo: | Odlew, mosiądz, stal nierdzewna, żeliwo sferoidalne, GGG40 |
|---|---|
| Rozmiar portu: | DN50-DN1200,standardowe,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Moc: | Ręczny, uruchamiany elektrycznie, hydrauliczny, obsługiwany kołem ręcznym, GO |
Zgodny z GOST Duży Zawór Zasuwowy z Konstrukcją Pełnoprzelotową dla Rurociągów Przemysłowych DN200-DN1200
| Tworzywo: | Odlew, mosiądz, stal nierdzewna, żeliwo sferoidalne, GGG40 |
|---|---|
| Rozmiar portu: | DN50-DN1200,standardowe,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Moc: | Ręczny, uruchamiany elektrycznie, hydrauliczny, obsługiwany kołem ręcznym, GO |


