Όλα τα Προϊόντα
-
Βαλβίδες πυλών χυτοσιδήρου
-
Κύλιες βαλβίδες από χυτοχάλυβα Gost
-
Ελαστικές βαλβίδες θύρας καθίσματος
-
Βαλβίδες πεταλούδων χυτοσιδήρου
-
Κεφάλαιες ελέγχου από χυτοσίδηρο
-
Στρίψιμο με φτερό
-
ΚΑΤΑΣΤΕΣ ΚΑΤΑΣΤΕΣ ΚΑΤΑΣΤΕΣ
-
Κύλιες πόρτες από χυτοχάλυβα και βαλβίδες σφαίρας
-
Κεφάλαιες ελέγχου χυτοχάλυβα
-
Σφυρηλατημένες βαλβίδες χάλυβα
-
Κύλινδροι πεταλούδας χυτοχάλυβα
-
Βαλβίδες σφαιρών χυτοχάλυβα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Li
Τηλεφωνικό νούμερο :
18906241720
λέξεις-κλειδιά [ butterfly valve cast iron ] αγώνας 35 προϊόντα.
DIN 3352 F4 Resilient Seated Gland Gate Valve DN100 - Double Gland Design for Industrial Water Control
| Υλικό: | Χύτευση, ορείχαλκος, ανοξείδωτος χάλυβας, όλκιμο σίδερο, GGG50 |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-DN1200,Standard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Εξουσία: | Εγχειρίδιο, Ηλεκτρικός Ενεργοποιημένος, Υδραυλικός, Χειροτροχός, GO |
OEM χυτοσίδηρος τύπου βαλβίδας βαλβίδας πεταλούδας για την πετρελαϊκή και χημική βιομηχανία
| Body: | Ductile iron GGG50 |
|---|---|
| Color: | blue, customized |
| δοκιμή: | 100% δοκιμή διαρροής |
Ελαστική βαλβίδα πύλης τύπου F4 διπλής φλάντζης για DN40 - DN600 PN16 ή PN10
| Υλικό: | Εόλκιμος σίδηρος, ορείχαλκος, ανοξείδωτος χάλυβας, GGG50, EPDM |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-DN1200,Standard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Εξουσία: | Εγχειρίδιο, Ηλεκτρικός Ενεργοποιημένος, Υδραυλικός, Χειροτροχός, GO |
Κύλινδρο διπλής φλάντζης από χάλυβα άνθρακα με διμερή σφράγιση για βιομηχανικές εφαρμογές
| Υλικό: | Χύτευση, ορείχαλκος, ανοξείδωτος χάλυβας, όλκιμο σίδερο, GGG40 |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-DN1200,Standard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Εξουσία: | Εγχειρίδιο, Ηλεκτρικός Ενεργοποιημένος, Υδραυλικός, Χειροτροχός, GO |
Z45X BS 5163 Μη αναβαλλόμενης βαλβίδας πύλης με ελαστική έδρα, ονομαστική πίεση PN16 και σώμα από όλκιμο χυτοσίδηρο
| Υλικό: | Χύτευση, ορείχαλκος, ανοξείδωτος χάλυβας, όλκιμο σίδερο, GGG40 |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-DN1200,Standard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Εξουσία: | Εγχειρίδιο, Ηλεκτρικός Ενεργοποιημένος, Υδραυλικός, Χειροτροχός, GO |
Ελαστική βαλβίδα πόρτας με ανυψωτικό στέλεχος για σφραγισμό με φούσκα και χαμηλή ροπή λειτουργίας
| Υλικό: | Χύτευση, ορείχαλκος, ανοξείδωτος χάλυβας, όλκιμο σίδερο, GGG40 |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-DN1200,Standard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Εξουσία: | Εγχειρίδιο, Ηλεκτρικός Ενεργοποιημένος, Υδραυλικός, Χειροτροχός, GO |
Σκληρής Σφράγισης Προστατευτική Βαλβίδα Πύλης με Σφράγιση Μετάλλου σε Μέταλλο για Διαβρωτικά Μέσα και Εφαρμογές Υψηλής Θερμοκρασίας/Πίεσης
| Υλικό: | Χύτευση, ορείχαλκος, ανοξείδωτος χάλυβας, όλκιμο σίδερο, GGG40 |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-DN1200,Standard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Εξουσία: | Εγχειρίδιο, Ηλεκτρικός Ενεργοποιημένος, Υδραυλικός, Χειροτροχός, GO |
Πρωταθλήτρια ανθεκτική βαλβίδα πόρτας - Σφραγίδα αδιάβροχη, ανθεκτική στη διάβρωση και την φθορά, λειτουργία χαμηλής ροπής για συστήματα ύδρευσης
| Υλικό: | Χύτευση, ορείχαλκος, ανοξείδωτος χάλυβας, όλκιμο σίδερο, GGG40 |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-DN1200,Standard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Εξουσία: | Εγχειρίδιο, Ηλεκτρικός Ενεργοποιημένος, Υδραυλικός, Χειροτροχός, GO |
Βαλβίδα αντεπιστροφής αιώρησης με ονομαστική πίεση PN 16 για αυτόματη λειτουργία και στεγανότητα φυσαλίδων σε συστήματα αγωγών
| Υλικό: | Χύτευση, ορείχαλκος, ανοξείδωτος χάλυβας, όλκιμο σίδερο, GGG40 |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-DN1200,Standard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Εξουσία: | Εγχειρίδιο, Ηλεκτρικός Ενεργοποιημένος, Υδραυλικός, Χειροτροχός, GO |
Συμμόρφωση με την GOST Βαλβίδα πύλης μεγάλου διαμέτρου με σχεδιασμό πλήρους διάτρου για βιομηχανικούς αγωγούς DN200-DN1200
| Υλικό: | Χύτευση, ορείχαλκος, ανοξείδωτος χάλυβας, όλκιμο σίδερο, GGG40 |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-DN1200,Standard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Εξουσία: | Εγχειρίδιο, Ηλεκτρικός Ενεργοποιημένος, Υδραυλικός, Χειροτροχός, GO |


