همه محصولات
-
دریچه های دروازه چدن
-
دریچه های فولادی Gost Cast
-
دریچه های انعطاف پذیر صندلی
-
دریچه های پروانه ای آهن ریخته شده
-
دریچه های چک آهن ریخته
-
فلانژ سفت کننده
-
دریچه های کنترل آهن ریخته
-
دریچه های فولاد ریخته شده و دریچه های گلوب
-
دریچه های چک فولادی
-
دریچه های فولادی جعل شده
-
دریچه های پروانه ای فولادی
-
دریچه های فلزی
تماس با شخص :
Li
شماره تلفن :
18906241720
کلید واژه ها [ butterfly valve cast iron ] همخوانی داشتن 35 محصولات.
DIN 3352 F4 Resilient Seated Gland Gate Valve DN100 - طراحی دو گلند برای کنترل آب صنعتی
| مواد: | ریخته گری، برنج، فولاد ضد زنگ، چدن نشکن، GGG50 |
|---|---|
| اندازه پورت: | DN50-DN1200، استاندارد، 2"-24"، DN50-800،3/4" |
| قدرت: | دستی، الکتریکی فعال، هیدرولیک، چرخ دستی، GO |
OEM آب آهن ریخته شده نوع لوگ Wafer شیر پروانه برای صنعت نفت و شیمی
| Body: | Ductile iron GGG50 |
|---|---|
| Color: | blue, customized |
| آزمون: | 100% آزمایش نشت |
دریچه انعطاف پذیر نوع F4 Double Flange برای DN40 - DN600 PN16 یا PN10
| مواد: | چدن داکتیل، برنج، فولاد ضد زنگ، GGG50، EPDM |
|---|---|
| اندازه پورت: | DN50-DN1200، استاندارد، 2"-24"، DN50-800،3/4" |
| قدرت: | دستی، الکتریکی فعال، هیدرولیک، چرخ دستی، GO |
GOST استاندارد WCB فولاد کربن دریچه دریچه دو فلنج با مهر و موم دو طرفه برای کاربردهای صنعتی
| مواد: | ریخته گری، برنج، فولاد ضد زنگ، چدن نشکن، GGG40 |
|---|---|
| اندازه پورت: | DN50-DN1200، استاندارد، 2"-24"، DN50-800،3/4" |
| قدرت: | دستی، الکتریکی فعال، هیدرولیک، چرخ دستی، GO |
Z45X BS 5163 دریچه دروازه ای با ستون مقاوم بدون افزایش با فشار PN16 و بدن آهن انعطاف پذیر
| مواد: | ریخته گری، برنج، فولاد ضد زنگ، چدن نشکن، GGG40 |
|---|---|
| اندازه پورت: | DN50-DN1200، استاندارد، 2"-24"، DN50-800،3/4" |
| قدرت: | دستی، الکتریکی فعال، هیدرولیک، چرخ دستی، GO |
دریچه دروازه ایستاده انعطاف پذیر با ساقه بلند برای مهر و موم محکم حباب و چرخش کم عملیاتی
| مواد: | ریخته گری، برنج، فولاد ضد زنگ، چدن نشکن، GGG40 |
|---|---|
| اندازه پورت: | DN50-DN1200، استاندارد، 2"-24"، DN50-800،3/4" |
| قدرت: | دستی، الکتریکی فعال، هیدرولیک، چرخ دستی، GO |
دریچه محافظ محکم با مهر و موم فلزی به فلزی برای رسانه های خوردنی و کاربردهای با دمای بالا / فشار بالا
| مواد: | ریخته گری، برنج، فولاد ضد زنگ، چدن نشکن، GGG40 |
|---|---|
| اندازه پورت: | DN50-DN1200، استاندارد، 2"-24"، DN50-800،3/4" |
| قدرت: | دستی، الکتریکی فعال، هیدرولیک، چرخ دستی، GO |
شیر دریچه ای با انعطاف پذیری بالا - مهر و موم ضد نشت، مقاوم در برابر خوردگی و فرسایش، کار با گشتاور کم برای سیستم های آب
| مواد: | ریخته گری، برنج، فولاد ضد زنگ، چدن نشکن، GGG40 |
|---|---|
| اندازه پورت: | DN50-DN1200، استاندارد، 2"-24"، DN50-800،3/4" |
| قدرت: | دستی، الکتریکی فعال، هیدرولیک، چرخ دستی، GO |
دریچه چک سوئیچ با درجه فشار PN 16 برای کار خودکار و مهر و موم فقره ای در سیستم های لوله کشی
| مواد: | ریخته گری، برنج، فولاد ضد زنگ، چدن نشکن، GGG40 |
|---|---|
| اندازه پورت: | DN50-DN1200، استاندارد، 2"-24"، DN50-800،3/4" |
| قدرت: | دستی، الکتریکی فعال، هیدرولیک، چرخ دستی، GO |
شیر کشویی بزرگ قطر مطابق با استاندارد GOST با طراحی تمام مجرا برای خطوط لوله صنعتی DN200-DN1200
| مواد: | ریخته گری، برنج، فولاد ضد زنگ، چدن نشکن، GGG40 |
|---|---|
| اندازه پورت: | DN50-DN1200، استاندارد، 2"-24"، DN50-800،3/4" |
| قدرت: | دستی، الکتریکی فعال، هیدرولیک، چرخ دستی، GO |


