همه محصولات
-
دریچه های دروازه چدن
-
دریچه های فولادی Gost Cast
-
دریچه های انعطاف پذیر صندلی
-
دریچه های پروانه ای آهن ریخته شده
-
دریچه های چک آهن ریخته
-
فلانژ سفت کننده
-
دریچه های کنترل آهن ریخته
-
دریچه های فولاد ریخته شده و دریچه های گلوب
-
دریچه های چک فولادی
-
دریچه های فولادی جعل شده
-
دریچه های پروانه ای فولادی
-
دریچه های فلزی
تماس با شخص :
Li
شماره تلفن :
18906241720
کلید واژه ها [ butterfly valve cast iron ] همخوانی داشتن 35 محصولات.
شیر پروانه ای از آهن ریخته شده برای نیروگاه های آب و برق
| آزمون: | 100% آزمایش نشت |
|---|---|
| رنگ: | آبی، سفارشی |
| Working Pressure: | PN6 PN16 PN10 |
دریچه دریچه میله انعطاف پذیر در آهن ریخته شده برای کنترل جریان صنعتی
| مواد: | ریخته گری، برنج، فولاد ضد زنگ، چدن نشکن، GGG40 |
|---|---|
| اندازه پورت: | DN50-DN1200، استاندارد، 2"-24"، DN50-800،3/4" |
| قدرت: | دستی، الکتریکی فعال، هیدرولیک، چرخ دستی، GO |
DN100 PN10 لوله پروانه با صندلی EPDM برای کنترل آب صنعتی
| دمای عملیاتی: | -20 تا 200 درجه سانتی گراد |
|---|---|
| دمای عملیاتی: | -10 تا 120 درجه سانتی گراد |
| استاندارد: | DIN,BS,F4,ANSI,DIN3352 |
دریچه پروانه ای فولادی آهن نرم DN300-DN1200 برای کنترل رسانه های جریان بالا
| مواد: | ریخته گری، برنج، فولاد ضد زنگ، چدن نشکن، GGG40 |
|---|---|
| اندازه پورت: | DN50-DN1200، استاندارد، 2"-24"، DN50-800،3/4" |
| قدرت: | دستی، الکتریکی فعال، هیدرولیک، چرخ دستی، GO |
دریچه پروانه نوع Wafer DN800 با جریان دو طرفه برای کنترل جریان قطر بزرگ کارآمد
| مواد: | ریخته گری، برنج، فولاد ضد زنگ، چدن نشکن، GGG40 |
|---|---|
| اندازه پورت: | DN50-DN1200، استاندارد، 2"-24"، DN50-800،3/4" |
| قدرت: | دستی، الکتریکی فعال، هیدرولیک، چرخ دستی، GO |
دریچه پروانه دو قطعه ای با پوشش PTFE با بسته شدن محکم حباب برای کنترل جریان برتر
| مواد: | ریخته گری، برنج، فولاد ضد زنگ، چدن نشکن، GGG40 |
|---|---|
| اندازه پورت: | DN50-DN1200، استاندارد، 2"-24"، DN50-800،3/4" |
| قدرت: | دستی، الکتریکی فعال، هیدرولیک، چرخ دستی، GO |
دریچه درب آهن ریخته با استاندارد تست API 598، فشار 150-300 PSI و دمای کار ≤120 °C برای کاربردهای صنعتی
| مواد: | ریخته گری، برنج، فولاد ضد زنگ، چدن نشکن، GGG40 |
|---|---|
| اندازه پورت: | DN50-DN1200، استاندارد، 2"-24"، DN50-800،3/4" |
| قدرت: | دستی، الکتریکی فعال، هیدرولیک، چرخ دستی، GO |
دریچه گیت آهن ریخته ای سازگار با GOST با بسته بندی فقره ای برای کاربردهای فشار بالا PN16
| مواد: | ریخته گری، برنج، فولاد ضد زنگ، چدن نشکن، GGG40 |
|---|---|
| اندازه پورت: | DN50-DN1200، استاندارد، 2"-24"، DN50-800،3/4" |
| قدرت: | دستی، الکتریکی فعال، هیدرولیک، چرخ دستی، GO |
دریچه پروانه ای از فولاد ضد زنگ 304/316 با صندلی EPDM و درجه فشار PN16/ANSI برای تصفیه آب
| مواد: | ریخته گری، برنج، فولاد ضد زنگ، چدن نشکن، GGG40 |
|---|---|
| اندازه پورت: | DN50-800 |
| قدرت: | دستی، الکتریکی فعال، هیدرولیک، چرخ دستی، GO |
شیر پروانه ای آهن ریخته سبک نوع فلنج شیر پروانه ای خط میانی PN6 PN10 PN16
| استایل بدن: | فلنج دار |
|---|---|
| Test: | 100% Leakage Testing |
| Actuation Method: | Manual, Electric, Pneumatic, Hydraulic |


