Wszystkie produkty
Osoba kontaktowa :
Li
Numer telefonu :
18906241720
słowa kluczowe [ butterfly valve cast iron ] mecz 35 produkty.
Wyrób żelaza odlewanego typu Midline Butterfly Valve dla elektrowni wodnych i elektrowni
| badanie: | 100% badania wycieków |
|---|---|
| Kolor: | Niebieski, dostosowany |
| Working Pressure: | PN6 PN16 PN10 |
Wyrosły elastyczny zawór bramkowy w żeliwie odlewanej do kontroli przepływu przemysłowego
| Tworzywo: | Odlew, mosiądz, stal nierdzewna, żeliwo sferoidalne, GGG40 |
|---|---|
| Rozmiar portu: | DN50-DN1200,standardowe,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Moc: | Ręczny, uruchamiany elektrycznie, hydrauliczny, obsługiwany kołem ręcznym, GO |
DN100 PN10 Duktylny zawór motylkowy z EPDM do kontroli wody przemysłowej
| Temperatura pracy: | -20°C do 200°C |
|---|---|
| Temperatura robocza: | -10°C do 120°C |
| Standard: | DIN, BS, F4, ANSI, DIN3352 |
Wyniki badań na podstawie niniejszego załącznika:
| Tworzywo: | Odlew, mosiądz, stal nierdzewna, żeliwo sferoidalne, GGG40 |
|---|---|
| Rozmiar portu: | DN50-DN1200,standardowe,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Moc: | Ręczny, uruchamiany elektrycznie, hydrauliczny, obsługiwany kołem ręcznym, GO |
Zawór motylkowy typu kołnierzowego DN800 z przepływem dwukierunkowym do wydajnej kontroli przepływu o dużej średnicy
| Tworzywo: | Odlew, mosiądz, stal nierdzewna, żeliwo sferoidalne, GGG40 |
|---|---|
| Rozmiar portu: | DN50-DN1200,standardowe,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Moc: | Ręczny, uruchamiany elektrycznie, hydrauliczny, obsługiwany kołem ręcznym, GO |
Zawór motylkowy dwuczęściowy z wykładziną PTFE zapewniający szczelne zamknięcie dla doskonałej kontroli przepływu
| Tworzywo: | Odlew, mosiądz, stal nierdzewna, żeliwo sferoidalne, GGG40 |
|---|---|
| Rozmiar portu: | DN50-DN1200,standardowe,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Moc: | Ręczny, uruchamiany elektrycznie, hydrauliczny, obsługiwany kołem ręcznym, GO |
Wyrzutniczy z żelaza odlewanego z normą badania API 598, ciśnieniem 150-300 PSI i temperaturą roboczą ≤ 120 °C dla zastosowań przemysłowych
| Tworzywo: | Odlew, mosiądz, stal nierdzewna, żeliwo sferoidalne, GGG40 |
|---|---|
| Rozmiar portu: | DN50-DN1200,standardowe,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Moc: | Ręczny, uruchamiany elektrycznie, hydrauliczny, obsługiwany kołem ręcznym, GO |
GOST zgodny z GOST żelazny zawór bramowy z zamknięciem cienkim dla aplikacji wysokiego ciśnienia PN16
| Tworzywo: | Odlew, mosiądz, stal nierdzewna, żeliwo sferoidalne, GGG40 |
|---|---|
| Rozmiar portu: | DN50-DN1200,standardowe,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Moc: | Ręczny, uruchamiany elektrycznie, hydrauliczny, obsługiwany kołem ręcznym, GO |
Zawór motylkowy ze stali nierdzewnej 304/316 z uszczelnieniem EPDM i klasą ciśnienia PN16/ANSI do uzdatniania wody
| Tworzywo: | Odlew, mosiądz, stal nierdzewna, żeliwo sferoidalne, GGG40 |
|---|---|
| Rozmiar portu: | DN50-800 |
| Moc: | Ręczny, uruchamiany elektrycznie, hydrauliczny, obsługiwany kołem ręcznym, GO |
Świetlne zawory motylkowe żelazo odlewane Typ flanszy Zawór motylkowy średniej linii PN6 PN10 PN16
| Budowa ciała: | kołnierzowe |
|---|---|
| Test: | 100% Leakage Testing |
| Actuation Method: | Manual, Electric, Pneumatic, Hydraulic |


