Όλα τα Προϊόντα
-
Βαλβίδες πυλών χυτοσιδήρου
-
Κύλιες βαλβίδες από χυτοχάλυβα Gost
-
Ελαστικές βαλβίδες θύρας καθίσματος
-
Βαλβίδες πεταλούδων χυτοσιδήρου
-
Κεφάλαιες ελέγχου από χυτοσίδηρο
-
Στρίψιμο με φτερό
-
ΚΑΤΑΣΤΕΣ ΚΑΤΑΣΤΕΣ ΚΑΤΑΣΤΕΣ
-
Κύλιες πόρτες από χυτοχάλυβα και βαλβίδες σφαίρας
-
Κεφάλαιες ελέγχου χυτοχάλυβα
-
Σφυρηλατημένες βαλβίδες χάλυβα
-
Κύλινδροι πεταλούδας χυτοχάλυβα
-
Βαλβίδες σφαιρών χυτοχάλυβα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Li
Τηλεφωνικό νούμερο :
18906241720
λέξεις-κλειδιά [ resilient gate valve ] αγώνας 64 προϊόντα.
Κύλινδρο διπλής φλάντζης από χάλυβα άνθρακα με διμερή σφράγιση για βιομηχανικές εφαρμογές
| Υλικό: | Χύτευση, ορείχαλκος, ανοξείδωτος χάλυβας, όλκιμο σίδερο, GGG40 |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-DN1200,Standard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Εξουσία: | Εγχειρίδιο, Ηλεκτρικός Ενεργοποιημένος, Υδραυλικός, Χειροτροχός, GO |
Συμφωνητική με την GOST βαλβίδα πύλης χυτοσίδερου με σφιχτό κλείσιμο φούσκας για εφαρμογές υψηλής πίεσης PN16
| Υλικό: | Χύτευση, ορείχαλκος, ανοξείδωτος χάλυβας, όλκιμο σίδερο, GGG40 |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-DN1200,Standard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Εξουσία: | Εγχειρίδιο, Ηλεκτρικός Ενεργοποιημένος, Υδραυλικός, Χειροτροχός, GO |
Γερμανική Πρότυπη Βαλβίδα Πύλης DIN F4 από Χάλκινο Κράμα με Στεγανοποίηση Πίεσης Τύπου Φλάντζας και Σχεδιασμό Πλήρους Διάτρησης για Αποτελεσματικό Έλεγχο Ροής
| Υλικό: | Χύτευση, ορείχαλκος, ανοξείδωτος χάλυβας, όλκιμο σίδερο, GGG40 |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-DN1200, Standard, 2"-24" |
| Εξουσία: | Εγχειρίδιο, Ηλεκτρικός Ενεργοποιημένος, Υδραυλικός, Χειροτροχός, GO |
Συμμόρφωση με την GOST Βαλβίδα πύλης μεγάλου διαμέτρου με σχεδιασμό πλήρους διάτρου για βιομηχανικούς αγωγούς DN200-DN1200
| Υλικό: | Χύτευση, ορείχαλκος, ανοξείδωτος χάλυβας, όλκιμο σίδερο, GGG40 |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-DN1200,Standard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Εξουσία: | Εγχειρίδιο, Ηλεκτρικός Ενεργοποιημένος, Υδραυλικός, Χειροτροχός, GO |
Κεφάλαιο 3 του κανονισμού (ΕΚ) αριθ. 1907/2006
| Υλικό: | WCB, Χυτοσίδηρος |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-DN1200, Standard, 2"-24" |
| Εξουσία: | Εγχειρίδιο, Ηλεκτρικός Ενεργοποιημένος, Υδραυλικός, Χειροτροχός, GO |
Βαλβίδα Πύλης GOST WCB DN50 PN16 για Συστήματα Πετρελαίου και Αερίου -29°C έως 425°C
| Ονομαστικό μέγεθος: | DN50 |
|---|---|
| Βαθμολογία πίεσης: | PN16 |
| Πρότυπο σχεδιασμού: | GOST 5762-2002 |
OEM Gost Cast Steel Gate Valves PN 16 DN 50 Εγχειρίδιο για ατμό και καύσιμο
| Ονομαστικό μέγεθος: | DN50 |
|---|---|
| Διορισμός πίεσης: | PN16 |
| Πρότυπο σχεδιασμού: | GOST 5762-2002 |
DN40-DN1200 Ανθεκτικές βαλβίδες θύρας καθίσματος από χυτοσίδηρο
| τύπος βαλβίδας: | βαλβίδα πυλών |
|---|---|
| Υλικό καθίσματος: | Ελαστικός |
| Υλικό σώματος: | Χυτοσίδηρο |
DN100 Σιδηρουργική σκοτεινή ράβδος βαλβίδας πύλης χειροκίνητη λειτουργία διπλής σύνδεσης φλάντζας
| Valve Type: | Gate Valve |
|---|---|
| Υλικό καθίσματος: | Ελαστικός |
| Body Material: | Cast Iron |
Μη ανερχόμενο στέλεχος μαλακή βαλβίδα σφράγισης 4 ιντσών για προσαρμοσμένες λύσεις αποχέτευσης
| Features: | Non-rising stem, resilient seat, full bore design |
|---|---|
| Valve Type: | Gate Valve |
| Seat Material: | Resilient |


