Όλα τα Προϊόντα
-
Βαλβίδες πυλών χυτοσιδήρου
-
Κύλιες βαλβίδες από χυτοχάλυβα Gost
-
Ελαστικές βαλβίδες θύρας καθίσματος
-
Βαλβίδες πεταλούδων χυτοσιδήρου
-
Κεφάλαιες ελέγχου από χυτοσίδηρο
-
Στρίψιμο με φτερό
-
ΚΑΤΑΣΤΕΣ ΚΑΤΑΣΤΕΣ ΚΑΤΑΣΤΕΣ
-
Κύλιες πόρτες από χυτοχάλυβα και βαλβίδες σφαίρας
-
Κεφάλαιες ελέγχου χυτοχάλυβα
-
Σφυρηλατημένες βαλβίδες χάλυβα
-
Κύλινδροι πεταλούδας χυτοχάλυβα
-
Βαλβίδες σφαιρών χυτοχάλυβα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Li
Τηλεφωνικό νούμερο :
18906241720
λέξεις-κλειδιά [ resilient gate valve ] αγώνας 64 προϊόντα.
Βαλβίδα Πυλών YOUWEI για Εφαρμογές Λυμάτων και Αποβλήτων με Στιβαρό Σχεδιασμό Ακμής Μαχαιριού και Προηγμένη Τεχνολογία Σφράγισης
| Υλικό: | Χύτευση, ορείχαλκος, ανοξείδωτος χάλυβας, όλκιμο σίδερο, GGG40 |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-DN1200,Standard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Εξουσία: | Εγχειρίδιο, Ηλεκτρικός Ενεργοποιημένος, Υδραυλικός, Χειροτροχός, GO |
Βαλβίδα Πύλης Προστασίας Υψηλής Πίεσης με Μεταλλική Έδρα και Στεγανοποίηση Μετάλλου προς Μέταλλο και Αντιδιαβρωτική Επίστρωση
| Υλικό: | Χύτευση, ορείχαλκος, ανοξείδωτος χάλυβας, όλκιμο σίδερο, GGG40 |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-DN1200,Standard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Εξουσία: | Χειροκίνητη, Ηλεκτρική Ενεργοποίηση, Υδραυλική, Χειροτροχός, |
Προσαρμοσμένα μεγέθη λιμένων Πνευματική βαλβίδα πύλης για ακριβή ρύθμιση ροής
| τύπος βαλβίδας: | βαλβίδα πυλών |
|---|---|
| Υλικό καθίσματος: | Ελαστικός |
| Υλικό σώματος: | Χυτοσίδηρο |
Cast Iron Flanged Gate Valve with 150-300 PSI Pressure Rating, API 598 Testing Standard, and ASME B16.10 Dimensions
| Υλικό: | χυτοσίδηρος |
|---|---|
| Τύπος: | βαλβίδα πυλών |
| Διάσταση πρόσωπο με πρόσωπο: | ASME B16.10 |
DN100 PN16 Φλάνγκες σύνδεσης βαλβίδας θύρας χυτοσίδηρου με κατασκευή χυτοχάλυβα
| Τύπος: | βαλβίδα πυλών |
|---|---|
| Φινίρισμα επιφάνειας: | Βαμμένο / Εποξειδική Επικάλυψη |
| Εφαρμογή: | Νερό, πετρέλαιο, φυσικό αέριο, ατμός |
Βαλβίδα πύλης χυτοσιδήρου με πρότυπο δοκιμής API 598, ονομαστική πίεση 150-300 PSI και θερμοκρασία λειτουργίας ≤ 120 °C για βιομηχανικές εφαρμογές
| Υλικό: | Χύτευση, ορείχαλκος, ανοξείδωτος χάλυβας, όλκιμο σίδερο, GGG40 |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-DN1200,Standard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Εξουσία: | Εγχειρίδιο, Ηλεκτρικός Ενεργοποιημένος, Υδραυλικός, Χειροτροχός, GO |
Ελαστική βαλβίδα πύλης σχοινίς σε χυτοσίδηρο για βιομηχανικό έλεγχο ροής
| Υλικό: | Χύτευση, ορείχαλκος, ανοξείδωτος χάλυβας, όλκιμο σίδερο, GGG40 |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-DN1200,Standard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Εξουσία: | Εγχειρίδιο, Ηλεκτρικός Ενεργοποιημένος, Υδραυλικός, Χειροτροχός, GO |
Βάλτα με κάθισμα από μέταλλο με αμφίδρομη σφραγίδα μηδενικής διαρροής, πλήρες ζεύγος σφραγίδας από μέταλλο και σταθερότητα υψηλής θερμοκρασίας για υπηρεσία φύλαξης
| Υλικό: | Χύτευση, ορείχαλκος, ανοξείδωτος χάλυβας, όλκιμο σίδερο, GGG40 |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-DN1200,Standard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Εξουσία: | Εγχειρίδιο, Ηλεκτρικός Ενεργοποιημένος, Υδραυλικός, Χειροτροχός, GO |
Συμμορφούμενη με το GOST βαλβίδα βιομηχανικής πύλης υψηλής πίεσης ανθεκτική στη διάβρωση για εργοστάσια πετρελαίου και χημείας
| Υλικό: | Χύτευση, ορείχαλκος, ανοξείδωτος χάλυβας, όλκιμο σίδερο, GGG40 |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-DN1200,Standard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Εξουσία: | Εγχειρίδιο, Ηλεκτρικός Ενεργοποιημένος, Υδραυλικός, Χειροτροχός, GO |
Σκληρής Σφράγισης Προστατευτική Βαλβίδα Πύλης με Σφράγιση Μετάλλου σε Μέταλλο για Διαβρωτικά Μέσα και Εφαρμογές Υψηλής Θερμοκρασίας/Πίεσης
| Υλικό: | Χύτευση, ορείχαλκος, ανοξείδωτος χάλυβας, όλκιμο σίδερο, GGG40 |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-DN1200,Standard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Εξουσία: | Εγχειρίδιο, Ηλεκτρικός Ενεργοποιημένος, Υδραυλικός, Χειροτροχός, GO |


