همه محصولات
-
دریچه های دروازه چدن
-
دریچه های فولادی Gost Cast
-
دریچه های انعطاف پذیر صندلی
-
دریچه های پروانه ای آهن ریخته شده
-
دریچه های چک آهن ریخته
-
فلانژ سفت کننده
-
دریچه های کنترل آهن ریخته
-
دریچه های فولاد ریخته شده و دریچه های گلوب
-
دریچه های چک فولادی
-
دریچه های فولادی جعل شده
-
دریچه های پروانه ای فولادی
-
دریچه های فلزی
تماس با شخص :
Li
شماره تلفن :
18906241720
کلید واژه ها [ resilient gate valve ] همخوانی داشتن 64 محصولات.
GOST استاندارد WCB فولاد کربن دریچه دریچه دو فلنج با مهر و موم دو طرفه برای کاربردهای صنعتی
| مواد: | ریخته گری، برنج، فولاد ضد زنگ، چدن نشکن، GGG40 |
|---|---|
| اندازه پورت: | DN50-DN1200، استاندارد، 2"-24"، DN50-800،3/4" |
| قدرت: | دستی، الکتریکی فعال، هیدرولیک، چرخ دستی، GO |
دریچه گیت آهن ریخته ای سازگار با GOST با بسته بندی فقره ای برای کاربردهای فشار بالا PN16
| مواد: | ریخته گری، برنج، فولاد ضد زنگ، چدن نشکن، GGG40 |
|---|---|
| اندازه پورت: | DN50-DN1200، استاندارد، 2"-24"، DN50-800،3/4" |
| قدرت: | دستی، الکتریکی فعال، هیدرولیک، چرخ دستی، GO |
شیر دروازه ای برنجی استاندارد آلمانی DIN F4 با آببند فشاری از نوع غلاف و طراحی تمامسوراخ برای کنترل جریان کارآمد
| مواد: | ریخته گری، برنج، فولاد ضد زنگ، چدن نشکن، GGG40 |
|---|---|
| اندازه پورت: | DN50-DN1200، استاندارد، 2"-24" |
| قدرت: | دستی، الکتریکی فعال، هیدرولیک، چرخ دستی، GO |
شیر کشویی بزرگ قطر مطابق با استاندارد GOST با طراحی تمام مجرا برای خطوط لوله صنعتی DN200-DN1200
| مواد: | ریخته گری، برنج، فولاد ضد زنگ، چدن نشکن، GGG40 |
|---|---|
| اندازه پورت: | DN50-DN1200، استاندارد، 2"-24"، DN50-800،3/4" |
| قدرت: | دستی، الکتریکی فعال، هیدرولیک، چرخ دستی، GO |
شیر کشویی استاندارد GOST از جنس WCB با درجه فشار PN16/PN25 برای کاربردهای صنعتی
| مواد: | WCB ، چدن |
|---|---|
| اندازه پورت: | DN50-DN1200، استاندارد، 2"-24" |
| قدرت: | دستی، الکتریکی فعال، هیدرولیک، چرخ دستی، GO |
شیر دروازه ای GOST WCB DN50 PN16 برای سیستم های نفت و گاز از 29- درجه سانتیگراد تا 425 درجه سانتیگراد
| اندازه اسمی: | DN50 |
|---|---|
| امتیاز فشار: | PN16 |
| استاندارد طراحی: | GOST 5762-2002 |
OEM Gost دریچه های فولاد ریخته شده PN 16 DN 50 دستی برای بخار و روغن هدایت گرما
| اندازه اسمی: | DN50 |
|---|---|
| درجه بندی فشار: | PN16 |
| استاندارد طراحی: | GOST 5762-2002 |
DN40-DN1200 دریچه های صندلی مقاوم آهن ریخته شده OEM پوشش ضد خوردگی
| نوع سوپاپ: | شیر دروازه |
|---|---|
| جنس صندلی: | ارتجاعی |
| مواد بدن: | آهن ریخته |
DN100 آهن ریخته شده قطب تاریک دریچه دریچه عمل دستی اتصال دو فلنج
| Valve Type: | Gate Valve |
|---|---|
| جنس صندلی: | ارتجاعی |
| Body Material: | Cast Iron |
دریچه مهر و موم نرم 4 اینچ برای راه حل های تخلیه سفارشی
| Features: | Non-rising stem, resilient seat, full bore design |
|---|---|
| Valve Type: | Gate Valve |
| Seat Material: | Resilient |


