Wszystkie produkty
Osoba kontaktowa :
Li
Numer telefonu :
18906241720
słowa kluczowe [ cast steel gate valve ] mecz 97 produkty.
Zasuwa dławnicowa DIN 3352 F4 DN100 – konstrukcja z podwójnym dławikiem do kontroli wody przemysłowej
| Tworzywo: | Odlew, mosiądz, stal nierdzewna, żeliwo sferoidalne, GGG50 |
|---|---|
| Rozmiar portu: | DN50-DN1200,standardowe,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Moc: | Ręczny, uruchamiany elektrycznie, hydrauliczny, obsługiwany kołem ręcznym, GO |
GOST Zawór bramowy z płaszczyznami ze stali węglowej DN50 PN16 do niskiej temperatury -29°C
| Rozmiar nominalny: | DN50 |
|---|---|
| Ocena ciśnienia: | PN16 |
| Design Standard: | GOST 5762-2002 |
Zawór zasuwowy klinowy z żeliwa o średnicy od 1/2 cala do 24 cali z kołnierzowymi połączeniami końcowymi, zapewniający kontrolę przepływu w systemach przemysłowych
| Trim Material: | Stainless Steel, Brass, Bronze |
|---|---|
| Face To Face Dimension: | ASME B16.10 |
| Operation: | Handwheel, Gear, Electric Actuator |
Wyniki badań w zakresie odnośnych czynności
| Tworzywo: | Odlew, mosiądz, stal nierdzewna, żeliwo sferoidalne, GGG40 |
|---|---|
| Rozmiar portu: | DN50-DN1200,standardowe,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Moc: | Ręczny, uruchamiany elektrycznie, hydrauliczny, obsługiwany kołem ręcznym, GO |
F4 Typ zaworu bramowego o podniesionej powierzchni z podzielonymi konstrukcjami nadwozia i podnoszącym się łodygiem do zastosowań przemysłowych
| Tworzywo: | Odlew, mosiądz, stal nierdzewna, żeliwo sferoidalne, GGG40 |
|---|---|
| Rozmiar portu: | DN50-DN1200,standardowe,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Moc: | Ręczny, uruchamiany elektrycznie, hydrauliczny, obsługiwany kołem ręcznym, GO |
Metalowy zawór bramowy z dwukierunkowym uszczelnieniem bezciekowym, pełną parą uszczelnienia metalowego i stabilnością wysokiej temperatury dla służby straży
| Tworzywo: | Odlew, mosiądz, stal nierdzewna, żeliwo sferoidalne, GGG40 |
|---|---|
| Rozmiar portu: | DN50-DN1200,standardowe,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Moc: | Ręczny, uruchamiany elektrycznie, hydrauliczny, obsługiwany kołem ręcznym, GO |
Zawór przemysłowy bramowy wysokociśnieniowy, odporny na korozję, zgodny z GOST, do zakładów naftowych i chemicznych
| Tworzywo: | Odlew, mosiądz, stal nierdzewna, żeliwo sferoidalne, GGG40 |
|---|---|
| Rozmiar portu: | DN50-DN1200,standardowe,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Moc: | Ręczny, uruchamiany elektrycznie, hydrauliczny, obsługiwany kołem ręcznym, GO |
Zgodny z GOST Duży Zawór Zasuwowy z Konstrukcją Pełnoprzelotową dla Rurociągów Przemysłowych DN200-DN1200
| Tworzywo: | Odlew, mosiądz, stal nierdzewna, żeliwo sferoidalne, GGG40 |
|---|---|
| Rozmiar portu: | DN50-DN1200,standardowe,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Moc: | Ręczny, uruchamiany elektrycznie, hydrauliczny, obsługiwany kołem ręcznym, GO |
Wysokociśnieniowy zawór zasuwowy ochronny z metalowym gniazdem, metalowym uszczelnieniem i powłoką antykorozyjną
| Tworzywo: | Odlew, mosiądz, stal nierdzewna, żeliwo sferoidalne, GGG40 |
|---|---|
| Rozmiar portu: | DN50-DN1200,standardowe,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Moc: | Ręczny, uruchamiany elektrycznie, hydrauliczny, obsługiwany kołem ręcznym, |
GOST Standard WCB Material Gate Valve z nominalnym ciśnieniem PN16/PN25 dla zastosowań przemysłowych
| Tworzywo: | WCB, żeliwa |
|---|---|
| Rozmiar portu: | DN50-DN1200, standardowe, 2"-24" |
| Moc: | Ręczny, uruchamiany elektrycznie, hydrauliczny, obsługiwany kołem ręcznym, GO |


