Alle producten
-
De Kleppen van de Gietijzerpoort
-
Gost gietijzeren poortkleppen
-
Veerkrachtige stoelpoortkleppen
-
GietijzerVleugelkleppen
-
Gegote ijzeren remkleppen
-
Flangen-suiver
-
Regelkleppen van gietijzer
-
Gegote stalen poort- en bolkleppen
-
Gegote staal-controleventielen
-
Gesmede Staalkleppen
-
Gegote vlinderklep van stalen
-
Kogelkleppen uit gegoten staal
Contactpersoon :
Li
Telefoonnummer :
18906241720
zoekwoorden [ cast steel gate valve ] bij elkaar passen 97 producten.
DIN 3352 F4 veerkrachtig zittende klierschuifafsluiter DN100 - dubbel klierontwerp voor industriële waterregeling
| Materiaal: | Gieten, messing, roestvrij staal, nodulair gietijzer, GGG50 |
|---|---|
| Poortgrootte: | DN50-DN1200,Standaard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Stroom: | Handmatig, elektrisch bediend, hydraulisch, handwielbediend, GO |
GOST Carbon Steel Flanged Gate Valve DN50 PN16 voor lage temperatuur -29°C
| Nominale Grootte: | DN50 |
|---|---|
| Drukbeoordeling: | PN16 |
| Design Standard: | GOST 5762-2002 |
1 2 Inch tot 24 Inch Gietijzeren Wigafsluiter met Flensverbindingen voor Stroomregeling in Industriële Systemen
| Trim Material: | Stainless Steel, Brass, Bronze |
|---|---|
| Face To Face Dimension: | ASME B16.10 |
| Operation: | Handwheel, Gear, Electric Actuator |
Niet-opkomende stengel-resiliente gesloten poortklep met tweerichtingsverzegeling voor water- en rioolwatersystemen
| Materiaal: | Gieten, messing, roestvrij staal, nodulair gietijzer, GGG40 |
|---|---|
| Poortgrootte: | DN50-DN1200,Standaard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Stroom: | Handmatig, elektrisch bediend, hydraulisch, handwielbediend, GO |
F4 type geopend gevel geflansde poortklep met gespleten lichaam en stijgende stam voor industriële toepassingen
| Materiaal: | Gieten, messing, roestvrij staal, nodulair gietijzer, GGG40 |
|---|---|
| Poortgrootte: | DN50-DN1200,Standaard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Stroom: | Handmatig, elektrisch bediend, hydraulisch, handwielbediend, GO |
Metalen poortklep met tweerichtingsverbinding met nullekkelverzegeling, volledig metalen verzegelpaar en hoge temperatuurstabiliteit voor bewakingsdienst
| Materiaal: | Gieten, messing, roestvrij staal, nodulair gietijzer, GGG40 |
|---|---|
| Poortgrootte: | DN50-DN1200,Standaard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Stroom: | Handmatig, elektrisch bediend, hydraulisch, handwielbediend, GO |
GOST-conforme hoge-druk corrosiebestendige industriële poortklep voor olie- en chemische installaties
| Materiaal: | Gieten, messing, roestvrij staal, nodulair gietijzer, GGG40 |
|---|---|
| Poortgrootte: | DN50-DN1200,Standaard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Stroom: | Handmatig, elektrisch bediend, hydraulisch, handwielbediend, GO |
GOST-conforme afsluiters met grote diameter en volledige doorlaat voor industriële pijpleidingen DN200-DN1200
| Materiaal: | Gieten, messing, roestvrij staal, nodulair gietijzer, GGG40 |
|---|---|
| Poortgrootte: | DN50-DN1200,Standaard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Stroom: | Handmatig, elektrisch bediend, hydraulisch, handwielbediend, GO |
Hoogdrukbeschermende metalen poortklep met metaal-metalen afdichting en corrosiebestendige coating
| Materiaal: | Gieten, messing, roestvrij staal, nodulair gietijzer, GGG40 |
|---|---|
| Poortgrootte: | DN50-DN1200,Standaard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Stroom: | Handmatig, elektrisch bediend, hydraulisch, handwielbediend, |
GOST-standaard WCB-materiaalpoortklep met drukclassificatie PN16/PN25 voor industriële toepassingen
| Materiaal: | WCB, gietijzer. |
|---|---|
| Poortgrootte: | DN50-DN1200,standaard,2"-24" |
| Stroom: | Handmatig, elektrisch bediend, hydraulisch, handwielbediend, GO |


