Όλα τα Προϊόντα
-
Βαλβίδες πυλών χυτοσιδήρου
-
Κύλιες βαλβίδες από χυτοχάλυβα Gost
-
Ελαστικές βαλβίδες θύρας καθίσματος
-
Βαλβίδες πεταλούδων χυτοσιδήρου
-
Κεφάλαιες ελέγχου από χυτοσίδηρο
-
Στρίψιμο με φτερό
-
ΚΑΤΑΣΤΕΣ ΚΑΤΑΣΤΕΣ ΚΑΤΑΣΤΕΣ
-
Κύλιες πόρτες από χυτοχάλυβα και βαλβίδες σφαίρας
-
Κεφάλαιες ελέγχου χυτοχάλυβα
-
Σφυρηλατημένες βαλβίδες χάλυβα
-
Κύλινδροι πεταλούδας χυτοχάλυβα
-
Βαλβίδες σφαιρών χυτοχάλυβα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Li
Τηλεφωνικό νούμερο :
18906241720
λέξεις-κλειδιά [ cast steel gate valve ] αγώνας 97 προϊόντα.
DIN 3352 F4 Resilient Seated Gland Gate Valve DN100 - Double Gland Design for Industrial Water Control
| Υλικό: | Χύτευση, ορείχαλκος, ανοξείδωτος χάλυβας, όλκιμο σίδερο, GGG50 |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-DN1200,Standard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Εξουσία: | Εγχειρίδιο, Ηλεκτρικός Ενεργοποιημένος, Υδραυλικός, Χειροτροχός, GO |
GOST Βαλβίδα πρίζας από χάλυβα άνθρακα DN50 PN16 για χαμηλή θερμοκρασία -29°C
| Ονομαστικό μέγεθος: | DN50 |
|---|---|
| Βαθμολογία πίεσης: | PN16 |
| Design Standard: | GOST 5762-2002 |
1 2 ιντσών έως 24 ιντσών βαλβίδα πύλης σιδηρουργικού σιδήρου με φτερωτές συνδέσεις που παρέχουν έλεγχο ροής σε βιομηχανικά συστήματα
| Trim Material: | Stainless Steel, Brass, Bronze |
|---|---|
| Face To Face Dimension: | ASME B16.10 |
| Operation: | Handwheel, Gear, Electric Actuator |
Μη ανερχόμενη ανθεκτική στο στέλεχος εδραιωμένη βαλβίδα πύλης με αμφίδρομη σφράγιση για συστήματα ύδρευσης και λυμάτων
| Υλικό: | Χύτευση, ορείχαλκος, ανοξείδωτος χάλυβας, όλκιμο σίδερο, GGG40 |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-DN1200,Standard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Εξουσία: | Εγχειρίδιο, Ηλεκτρικός Ενεργοποιημένος, Υδραυλικός, Χειροτροχός, GO |
Τύπος F4 Βαλβίδα θύρας με ανυψωμένη όψη με φτερό με διαχωρισμένο σχήμα σώματος και ανυψωμένο στέλεχος για βιομηχανικές εφαρμογές
| Υλικό: | Χύτευση, ορείχαλκος, ανοξείδωτος χάλυβας, όλκιμο σίδερο, GGG40 |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-DN1200,Standard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Εξουσία: | Εγχειρίδιο, Ηλεκτρικός Ενεργοποιημένος, Υδραυλικός, Χειροτροχός, GO |
Βάλτα με κάθισμα από μέταλλο με αμφίδρομη σφραγίδα μηδενικής διαρροής, πλήρες ζεύγος σφραγίδας από μέταλλο και σταθερότητα υψηλής θερμοκρασίας για υπηρεσία φύλαξης
| Υλικό: | Χύτευση, ορείχαλκος, ανοξείδωτος χάλυβας, όλκιμο σίδερο, GGG40 |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-DN1200,Standard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Εξουσία: | Εγχειρίδιο, Ηλεκτρικός Ενεργοποιημένος, Υδραυλικός, Χειροτροχός, GO |
Συμμορφούμενη με το GOST βαλβίδα βιομηχανικής πύλης υψηλής πίεσης ανθεκτική στη διάβρωση για εργοστάσια πετρελαίου και χημείας
| Υλικό: | Χύτευση, ορείχαλκος, ανοξείδωτος χάλυβας, όλκιμο σίδερο, GGG40 |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-DN1200,Standard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Εξουσία: | Εγχειρίδιο, Ηλεκτρικός Ενεργοποιημένος, Υδραυλικός, Χειροτροχός, GO |
Συμμόρφωση με την GOST Βαλβίδα πύλης μεγάλου διαμέτρου με σχεδιασμό πλήρους διάτρου για βιομηχανικούς αγωγούς DN200-DN1200
| Υλικό: | Χύτευση, ορείχαλκος, ανοξείδωτος χάλυβας, όλκιμο σίδερο, GGG40 |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-DN1200,Standard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Εξουσία: | Εγχειρίδιο, Ηλεκτρικός Ενεργοποιημένος, Υδραυλικός, Χειροτροχός, GO |
Βαλβίδα Πύλης Προστασίας Υψηλής Πίεσης με Μεταλλική Έδρα και Στεγανοποίηση Μετάλλου προς Μέταλλο και Αντιδιαβρωτική Επίστρωση
| Υλικό: | Χύτευση, ορείχαλκος, ανοξείδωτος χάλυβας, όλκιμο σίδερο, GGG40 |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-DN1200,Standard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Εξουσία: | Χειροκίνητη, Ηλεκτρική Ενεργοποίηση, Υδραυλική, Χειροτροχός, |
Κεφάλαιο 3 του κανονισμού (ΕΚ) αριθ. 1907/2006
| Υλικό: | WCB, Χυτοσίδηρος |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-DN1200, Standard, 2"-24" |
| Εξουσία: | Εγχειρίδιο, Ηλεκτρικός Ενεργοποιημένος, Υδραυλικός, Χειροτροχός, GO |


