Tüm ürünler
İlgili kişi :
Li
Telefon numarası :
18906241720
anahtar kelimeler [ cast steel gate valve ] eşleşme 97 Ürünler.
DIN 3352 F4 Esnek Oturmalı Rakorlu Sürgülü Vana DN100 - Endüstriyel Su Kontrolü için Çift Rakorlu Tasarım
| Malzeme: | Döküm, Pirinç, Paslanmaz Çelik, Sfero, GGG50 |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Boyutu: | DN50-DN1200,Standart,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Güç: | Manuel, Elektrikle Çalıştırılan, Hidrolik, El Çarkı Kumandalı, GO |
GOST Karbon Çelik Flanşlı Sürgülü Vana DN50 PN16 Düşük Sıcaklık -29°C
| Nominal boyut: | DN50 |
|---|---|
| Basınç derecesi: | PN16 |
| Design Standard: | GOST 5762-2002 |
Endüstriyel sistemlerde akış kontrolü sağlayan kanatlı uç bağlantıları olan 1 12 inç ila 24 inç dökme demir çivisi kapı valfi
| Trim Material: | Stainless Steel, Brass, Bronze |
|---|---|
| Face To Face Dimension: | ASME B16.10 |
| Operation: | Handwheel, Gear, Electric Actuator |
Su ve atık su sistemleri için iki yönlü mühürleme ile yükselmeyen sap dayanıklı oturmuş kapı valfi
| Malzeme: | Döküm, Pirinç, Paslanmaz Çelik, Sfero, GGG40 |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Boyutu: | DN50-DN1200,Standart,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Güç: | Manuel, Elektrikle Çalıştırılan, Hidrolik, El Çarkı Kumandalı, GO |
Endüstriyel uygulamalar için F4 Tipi Yükseltilmiş Yüzlü Flanked Kapı Valfı, Bölünmüş Beden Tasarımı ve Yükselen Köklü
| Malzeme: | Döküm, Pirinç, Paslanmaz Çelik, Sfero, GGG40 |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Boyutu: | DN50-DN1200,Standart,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Güç: | Manuel, Elektrikle Çalıştırılan, Hidrolik, El Çarkı Kumandalı, GO |
İki yönlü sıfır sızıntılı mühürleyici tam metal mühürleme çifti ve koruma hizmeti için yüksek sıcaklıkta istikrarlı metal oturmuş kapı valfi
| Malzeme: | Döküm, Pirinç, Paslanmaz Çelik, Sfero, GGG40 |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Boyutu: | DN50-DN1200,Standart,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Güç: | Manuel, Elektrikle Çalıştırılan, Hidrolik, El Çarkı Kumandalı, GO |
Petrol ve kimyasal tesisler için GOST uyumlu yüksek basınçlı korozyona dayanıklı endüstriyel kapı valfi
| Malzeme: | Döküm, Pirinç, Paslanmaz Çelik, Sfero, GGG40 |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Boyutu: | DN50-DN1200,Standart,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Güç: | Manuel, Elektrikle Çalıştırılan, Hidrolik, El Çarkı Kumandalı, GO |
Endüstriyel Boru Hatları İçin GOST Uyumlu Büyük Çaplı Sürgülü Vana, Tam Geçiş Tasarımlı DN200-DN1200
| Malzeme: | Döküm, Pirinç, Paslanmaz Çelik, Sfero, GGG40 |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Boyutu: | DN50-DN1200,Standart,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Güç: | Manuel, Elektrikle Çalıştırılan, Hidrolik, El Çarkı Kumandalı, GO |
Metal-metal mühürleme ve korozyona dayanıklı kaplama ile yüksek basınçlı koruyucu metal oturulmuş kapı valfi
| Malzeme: | Döküm, Pirinç, Paslanmaz Çelik, Sfero, GGG40 |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Boyutu: | DN50-DN1200,Standart,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Güç: | Manuel, Elektrik Aktüatörlü, Hidrolik, El Çarkı Kumandalı, |
GOST Standard WCB Malzemeli PN16/PN25 Basınç Sınıflı Endüstriyel Uygulamalar İçin Sürgülü Vana
| Malzeme: | WCB, dökme demir |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Boyutu: | DN50-DN1200,Standart,2"-24" |
| Güç: | Manuel, Elektrikle Çalıştırılan, Hidrolik, El Çarkı Kumandalı, GO |


