همه محصولات
-
دریچه های دروازه چدن
-
دریچه های فولادی Gost Cast
-
دریچه های انعطاف پذیر صندلی
-
دریچه های پروانه ای آهن ریخته شده
-
دریچه های چک آهن ریخته
-
فلانژ سفت کننده
-
دریچه های کنترل آهن ریخته
-
دریچه های فولاد ریخته شده و دریچه های گلوب
-
دریچه های چک فولادی
-
دریچه های فولادی جعل شده
-
دریچه های پروانه ای فولادی
-
دریچه های فلزی
تماس با شخص :
Li
شماره تلفن :
18906241720
کلید واژه ها [ cast steel gate valve ] همخوانی داشتن 97 محصولات.
DIN 3352 F4 Resilient Seated Gland Gate Valve DN100 - طراحی دو گلند برای کنترل آب صنعتی
| مواد: | ریخته گری، برنج، فولاد ضد زنگ، چدن نشکن، GGG50 |
|---|---|
| اندازه پورت: | DN50-DN1200، استاندارد، 2"-24"، DN50-800،3/4" |
| قدرت: | دستی، الکتریکی فعال، هیدرولیک، چرخ دستی، GO |
GOST دریچه فلانژ فولاد کربن DN50 PN16 برای دمای پایین -29°C
| اندازه اسمی: | DN50 |
|---|---|
| امتیاز فشار: | PN16 |
| Design Standard: | GOST 5762-2002 |
1 2 اینچ تا 24 اینچ آب آهن ریخته والو دروازه میله با اتصال آخر فلنج فراهم کردن کنترل جریان در سیستم های صنعتی
| Trim Material: | Stainless Steel, Brass, Bronze |
|---|---|
| Face To Face Dimension: | ASME B16.10 |
| Operation: | Handwheel, Gear, Electric Actuator |
دریچه دریچه ایستاده مقاوم به بلند شدن با مهر و موم دو طرفه برای سیستم های آب و فاضلاب
| مواد: | ریخته گری، برنج، فولاد ضد زنگ، چدن نشکن، GGG40 |
|---|---|
| اندازه پورت: | DN50-DN1200، استاندارد، 2"-24"، DN50-800،3/4" |
| قدرت: | دستی، الکتریکی فعال، هیدرولیک، چرخ دستی، GO |
نوع F4 دریچه دریچه با چهره بلند با طراحی بدن تقسیم شده و ساقه بلند برای کاربردهای صنعتی
| مواد: | ریخته گری، برنج، فولاد ضد زنگ، چدن نشکن، GGG40 |
|---|---|
| اندازه پورت: | DN50-DN1200، استاندارد، 2"-24"، DN50-800،3/4" |
| قدرت: | دستی، الکتریکی فعال، هیدرولیک، چرخ دستی، GO |
دریچه دروازه ای فلزی با مهر و موم دو طرفه بدون نشت ، جفت مهر و موم فلزی کامل و ثبات دمای بالا برای خدمات نگهبانی
| مواد: | ریخته گری، برنج، فولاد ضد زنگ، چدن نشکن، GGG40 |
|---|---|
| اندازه پورت: | DN50-DN1200، استاندارد، 2"-24"، DN50-800،3/4" |
| قدرت: | دستی، الکتریکی فعال، هیدرولیک، چرخ دستی، GO |
دریچه گیت صنعتی مقاوم در برابر خوردگی با فشار بالا برای کارخانه های نفتی و شیمیایی
| مواد: | ریخته گری، برنج، فولاد ضد زنگ، چدن نشکن، GGG40 |
|---|---|
| اندازه پورت: | DN50-DN1200، استاندارد، 2"-24"، DN50-800،3/4" |
| قدرت: | دستی، الکتریکی فعال، هیدرولیک، چرخ دستی، GO |
شیر کشویی بزرگ قطر مطابق با استاندارد GOST با طراحی تمام مجرا برای خطوط لوله صنعتی DN200-DN1200
| مواد: | ریخته گری، برنج، فولاد ضد زنگ، چدن نشکن، GGG40 |
|---|---|
| اندازه پورت: | DN50-DN1200، استاندارد، 2"-24"، DN50-800،3/4" |
| قدرت: | دستی، الکتریکی فعال، هیدرولیک، چرخ دستی، GO |
دریچه حفاظتی فلزی با فشار بالا با مهر و موم فلزی به فلزی و پوشش مقاوم در برابر خوردگی
| مواد: | ریخته گری، برنج، فولاد ضد زنگ، چدن نشکن، GGG40 |
|---|---|
| اندازه پورت: | DN50-DN1200، استاندارد، 2"-24"، DN50-800،3/4" |
| قدرت: | دستی، برقی، هیدرولیک، چرخ دستی، |
شیر کشویی استاندارد GOST از جنس WCB با درجه فشار PN16/PN25 برای کاربردهای صنعتی
| مواد: | WCB ، چدن |
|---|---|
| اندازه پورت: | DN50-DN1200، استاندارد، 2"-24" |
| قدرت: | دستی، الکتریکی فعال، هیدرولیک، چرخ دستی، GO |


