Alle producten
-
De Kleppen van de Gietijzerpoort
-
Gost gietijzeren poortkleppen
-
Veerkrachtige stoelpoortkleppen
-
GietijzerVleugelkleppen
-
Gegote ijzeren remkleppen
-
Flangen-suiver
-
Regelkleppen van gietijzer
-
Gegote stalen poort- en bolkleppen
-
Gegote staal-controleventielen
-
Gesmede Staalkleppen
-
Gegote vlinderklep van stalen
-
Kogelkleppen uit gegoten staal
Contactpersoon :
Li
Telefoonnummer :
18906241720
zoekwoorden [ cast steel gate valve ] bij elkaar passen 97 producten.
Vloeibaar ijzeren vlinderklep DN300-DN1200 voor beheersing van media met een hoge stroom
| Materiaal: | Gieten, messing, roestvrij staal, nodulair gietijzer, GGG40 |
|---|---|
| Poortgrootte: | DN50-DN1200,Standaard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Stroom: | Handmatig, elektrisch bediend, hydraulisch, handwielbediend, GO |
Met PTFE beklede tweedelige vlinderklep met beluchtdichte afsluiting voor superieure stroomregeling
| Materiaal: | Gieten, messing, roestvrij staal, nodulair gietijzer, GGG40 |
|---|---|
| Poortgrootte: | DN50-DN1200,Standaard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Stroom: | Handmatig, elektrisch bediend, hydraulisch, handwielbediend, GO |
Metalen bevestigde schakelkleppen met metalen-metalen harde stoelen voor hoge temperatuurbestandheid en API 594-naleving
| Materiaal: | Gieten, messing, roestvrij staal, nodulair gietijzer, GGG40 |
|---|---|
| Poortgrootte: | DN50-DN1200,Standaard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Stroom: | Handmatig, elektrisch bediend, hydraulisch, handwielbediend, GO |
Nulllekkage-sluitklep voor energie-efficiëntie en apparatuurbescherming
| Materiaal: | Gieten, messing, roestvrij staal, nodulair gietijzer, GGG40 |
|---|---|
| Poortgrootte: | DN50-DN1200,Standaard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Stroom: | Handmatig, elektrisch bediend, hydraulisch, handwielbediend, GO |
ANSI Klasse 150 Membraanafsluiter met Flens, Gietijzeren Behuizing en Rubberen Bekleding voor Industriële Controle
| Gewicht: | Gewicht gebaseerd op verschillende maten |
|---|---|
| Stamtype: | Stijgende stuurpen/niet-stijgende stuurpen |
| Ventieltype: | Diafragma-klep |
Roestvrij staal 304 DN100 flens terugstroombeveiliger met dubbel terugslagmechanisme voor waterleidingveiligheid
| Bedieningsmethode: | Handmatig/versnellingsbak bediend |
|---|---|
| Poortgrootte: | DN50-700 |
| Bedrijfstemperatuur: | ≤120℃ |
Non-rising Stem GOST Gate Valve with WCB body NRS Handwheel Operation, Long Life Span
| Toepassing: | Olie, gas, water, chemicaliën, elektriciteitscentrales |
|---|---|
| Gezicht tot gezicht dimensie: | GOST3706-93 |
| Materiaal van het lichaam: | WCB, CF8, CF8M, CF3, CF3M, Titanium, Monel, Hastelloy enz. |


