Alle producten
-
De Kleppen van de Gietijzerpoort
-
Gost gietijzeren poortkleppen
-
Veerkrachtige stoelpoortkleppen
-
GietijzerVleugelkleppen
-
Gegote ijzeren remkleppen
-
Flangen-suiver
-
Regelkleppen van gietijzer
-
Gegote stalen poort- en bolkleppen
-
Gegote staal-controleventielen
-
Gesmede Staalkleppen
-
Gegote vlinderklep van stalen
-
Kogelkleppen uit gegoten staal
Contactpersoon :
Li
Telefoonnummer :
18906241720
zoekwoorden [ cast steel gate valve ] bij elkaar passen 97 producten.
Cast Iron Flanged Gate Valve with 150-300 PSI Pressure Rating, API 598 Testing Standard, and ASME B16.10 Dimensions
| Materiaal: | gietijzer |
|---|---|
| Type: | poortklep |
| Face -to -face dimensie: | ASME B16.10 |
GOST-standaard WCB Carbon Steel Double Flange Gate Valve met tweerichtingsverzegeling voor industriële toepassingen
| Materiaal: | Gieten, messing, roestvrij staal, nodulair gietijzer, GGG40 |
|---|---|
| Poortgrootte: | DN50-DN1200,Standaard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Stroom: | Handmatig, elektrisch bediend, hydraulisch, handwielbediend, GO |
Elastieke poortklep van het type F4 met dubbele flens voor DN40 - DN600 PN16 of PN10
| Materiaal: | Nodulair gietijzer, messing, roestvrij staal, GGG50, EPDM |
|---|---|
| Poortgrootte: | DN50-DN1200,Standaard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Stroom: | Handmatig, elektrisch bediend, hydraulisch, handwielbediend, GO |
Geactiveerde gietijzeren geflensde poortklep perfect voor gasleidingen met een robuuste constructie en afdichtingsprestaties
| Testing Standard: | API 598 |
|---|---|
| Seat Material: | Stainless Steel, Brass, Bronze |
| Body Style: | Rising Stem, Non-Rising Stem |
Cast Iron Flanged Gate Valve with ≤120℃ Operating Temperature, ASME B16.10 Dimensions, and 150 - 300 PSI Pressure Rating
| Face -to -face dimensie: | ASME B16.10 |
|---|---|
| Drukbeoordeling: | 150 - 300 PSI |
| Sollicitatie: | Water, olie, gas |
Flexible wedge gate valve in gietijzer voor industriële stroomregeling
| Materiaal: | Gieten, messing, roestvrij staal, nodulair gietijzer, GGG40 |
|---|---|
| Poortgrootte: | DN50-DN1200,Standaard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Stroom: | Handmatig, elektrisch bediend, hydraulisch, handwielbediend, GO |
GOST-conforme gietijzeren schuifafsluiter met beluchtdichte afsluiting voor hogedruk PN16-toepassingen
| Materiaal: | Gieten, messing, roestvrij staal, nodulair gietijzer, GGG40 |
|---|---|
| Poortgrootte: | DN50-DN1200,Standaard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Stroom: | Handmatig, elektrisch bediend, hydraulisch, handwielbediend, GO |
Hard-Sealed beschermende schuifafsluiter met metaal-op-metaal afdichting voor corrosieve media en hoge temperatuur/druk toepassingen
| Materiaal: | Gieten, messing, roestvrij staal, nodulair gietijzer, GGG40 |
|---|---|
| Poortgrootte: | DN50-DN1200,Standaard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Stroom: | Handmatig, elektrisch bediend, hydraulisch, handwielbediend, GO |
Elastiek gesitueerd poortklep met stijgende stam voor bubbeldichte afdichting en laag werkend koppel
| Materiaal: | Gieten, messing, roestvrij staal, nodulair gietijzer, GGG40 |
|---|---|
| Poortgrootte: | DN50-DN1200,Standaard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Stroom: | Handmatig, elektrisch bediend, hydraulisch, handwielbediend, GO |
Premium elastisch gezette poortklep - lekdicht afdichting, corrosie- en slijtagebestendige werking met laag koppel voor watersystemen
| Materiaal: | Gieten, messing, roestvrij staal, nodulair gietijzer, GGG40 |
|---|---|
| Poortgrootte: | DN50-DN1200,Standaard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Stroom: | Handmatig, elektrisch bediend, hydraulisch, handwielbediend, GO |


