Wszystkie produkty
Osoba kontaktowa :
Li
Numer telefonu :
18906241720
słowa kluczowe [ cast steel gate valve ] mecz 97 produkty.
Wyniki badań na podstawie niniejszego załącznika:
| Tworzywo: | Odlew, mosiądz, stal nierdzewna, żeliwo sferoidalne, GGG40 |
|---|---|
| Rozmiar portu: | DN50-DN1200,standardowe,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Moc: | Ręczny, uruchamiany elektrycznie, hydrauliczny, obsługiwany kołem ręcznym, GO |
Zawór motylkowy dwuczęściowy z wykładziną PTFE zapewniający szczelne zamknięcie dla doskonałej kontroli przepływu
| Tworzywo: | Odlew, mosiądz, stal nierdzewna, żeliwo sferoidalne, GGG40 |
|---|---|
| Rozmiar portu: | DN50-DN1200,standardowe,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Moc: | Ręczny, uruchamiany elektrycznie, hydrauliczny, obsługiwany kołem ręcznym, GO |
Zestaw włącza do urządzenia do pomiaru temperatury
| Tworzywo: | Odlew, mosiądz, stal nierdzewna, żeliwo sferoidalne, GGG40 |
|---|---|
| Rozmiar portu: | DN50-DN1200,standardowe,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Moc: | Ręczny, uruchamiany elektrycznie, hydrauliczny, obsługiwany kołem ręcznym, GO |
Zawór kontrolny o zamknięciu bez wycieku do celów efektywności energetycznej i ochrony urządzeń
| Tworzywo: | Odlew, mosiądz, stal nierdzewna, żeliwo sferoidalne, GGG40 |
|---|---|
| Rozmiar portu: | DN50-DN1200,standardowe,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Moc: | Ręczny, uruchamiany elektrycznie, hydrauliczny, obsługiwany kołem ręcznym, GO |
ANSI klasa 150 Zawór z płaszczykiem przewodowym z ciałem żelaza odlewanego i gumą do kontroli przemysłowej
| Waga: | Waga w oparciu o różne rozmiary |
|---|---|
| Typ łodygi: | Trzon wznoszący się / Trzon niewznoszący |
| Typ zaworu: | Zawór membranowy |
Zawór zwrotny ze stali nierdzewnej 304 DN100 z króćcem kołnierzowym i podwójnym mechanizmem zwrotnym dla bezpieczeństwa instalacji wodnej
| Sposób działania: | Sterowanie ręczne/przekładniowe |
|---|---|
| Rozmiar portu: | DN50-700 |
| Temperatura pracy: | ≤120℃ |
Non-rising Stem GOST Gate Valve with WCB body NRS Handwheel Operation, Long Life Span
| Zastosowanie: | Olej, gaz, woda, chemikalia, elektrownia |
|---|---|
| Wymiar twarzą w twarz: | GOST3706-93 |
| Materiał korpusu: | WCB, CF8, CF8M, CF3, CF3M, Titanium, Monel, Hastelloy itp. |


