Όλα τα Προϊόντα
-
Βαλβίδες πυλών χυτοσιδήρου
-
Κύλιες βαλβίδες από χυτοχάλυβα Gost
-
Ελαστικές βαλβίδες θύρας καθίσματος
-
Βαλβίδες πεταλούδων χυτοσιδήρου
-
Κεφάλαιες ελέγχου από χυτοσίδηρο
-
Στρίψιμο με φτερό
-
ΚΑΤΑΣΤΕΣ ΚΑΤΑΣΤΕΣ ΚΑΤΑΣΤΕΣ
-
Κύλιες πόρτες από χυτοχάλυβα και βαλβίδες σφαίρας
-
Κεφάλαιες ελέγχου χυτοχάλυβα
-
Σφυρηλατημένες βαλβίδες χάλυβα
-
Κύλινδροι πεταλούδας χυτοχάλυβα
-
Βαλβίδες σφαιρών χυτοχάλυβα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Li
Τηλεφωνικό νούμερο :
18906241720
λέξεις-κλειδιά [ steel ball valves ] αγώνας 11 προϊόντα.
316 Βαλβίδα σφαίρας από ανοξείδωτο χάλυβα με ρυμουλκούμενες άκρες και κορυφαία φλάντσα
| Υλικό: | Χύτευση, ορείχαλκος, ανοξείδωτος χάλυβας, όλκιμο σίδερο, GGG40 |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-DN1200,Standard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Εξουσία: | Εγχειρίδιο, Ηλεκτρικός Ενεργοποιημένος, Υδραυλικός, Χειροτροχός, GO |
DN15~DN1000 Κύλινδρο βαλβίδας χάλυβα, πλωτή βαλβίδα βαλβίδας αντιστατικού σχεδιασμού
| : | |
|---|---|
| Place of Origin | China |
| Μάρκα | Youwei Fluid |
Σφαίρα με σπείρωμα 304 από ανοξείδωτο χάλυβα με σχεδιασμό πλήρους θυρίδας για βιομηχανικό έλεγχο ροής
| Υλικό: | Χύτευση, ορείχαλκος, ανοξείδωτος χάλυβας, όλκιμο σίδερο, GGG40 |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-DN1200, Standard, 2"-24" |
| Εξουσία: | Εγχειρίδιο, Ηλεκτρικός Ενεργοποιημένος, Υδραυλικός, Χειροτροχός, GO |
Πλήρως επικαλυμμένη βαλβίδα σφαίρας PTFE/PFA με πτυχωτή σύνδεση για χημική επεξεργασία υψηλής αντοχής στη διάβρωση και μηδενικής διαρροής
| Τερματική σύνδεση: | αυξημένη φλάντζα προσώπου |
|---|---|
| Πιέζοντας: | PN10 / PN16 / PN25 |
| Βλαστοτύπος: | Ανερχόμενο στέλεχος / Μη ανερχόμενο στέλεχος |
Συμπίεση σχεδιασμού πλαστικής σιδηρουργικής βαλβίδας ελέγχου για τη βιομηχανία πετρελαίου
| : | |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | Youwei Fluid |
Προσαρμοσμένη βαλβίδα σφαίρας που είναι τοποθετημένη σε τροχιά
| : | |
|---|---|
| Place of Origin | China |
| Μάρκα | Youwei Fluid |
Ελέγχου βαλβίδας τύπου σφαίρας για μεταλλουργία και βιομηχανία επεξεργασίας νερού
| Material: | Cast Iron |
|---|---|
| Type: | Check Valve |
| Σφραγίδα: | EPDM |
Σκληρής Σφράγισης Προστατευτική Βαλβίδα Πύλης με Σφράγιση Μετάλλου σε Μέταλλο για Διαβρωτικά Μέσα και Εφαρμογές Υψηλής Θερμοκρασίας/Πίεσης
| Υλικό: | Χύτευση, ορείχαλκος, ανοξείδωτος χάλυβας, όλκιμο σίδερο, GGG40 |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-DN1200,Standard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Εξουσία: | Εγχειρίδιο, Ηλεκτρικός Ενεργοποιημένος, Υδραυλικός, Χειροτροχός, GO |
Βαλβίδα Ελέγχου Διαφορικής Πίεσης A800 Υψηλής Ακρίβειας Λειτουργίας με Πιλότο και Σχεδιασμό Διπλού Θαλάμου
| Υλικό: | Χύτευση, ορείχαλκος, ανοξείδωτος χάλυβας, όλκιμο σίδερο, GGG40 |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-DN1200,Standard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Εξουσία: | Εγχειρίδιο, Ηλεκτρικός Ενεργοποιημένος, Υδραυλικός, Χειροτροχός, GO |
Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα 304 DN100 Προστατευτής αντίστροφης ροής με φλάντζες με μηχανισμό διπλού ελέγχου για την ασφάλεια της παροχής νερού
| Τρόπος λειτουργίας: | Χειροκίνητη / Λειτουργία με γρανάζια |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-700 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | ≤120℃ |


