همه محصولات
-
دریچه های دروازه چدن
-
دریچه های فولادی Gost Cast
-
دریچه های انعطاف پذیر صندلی
-
دریچه های پروانه ای آهن ریخته شده
-
دریچه های چک آهن ریخته
-
فلانژ سفت کننده
-
دریچه های کنترل آهن ریخته
-
دریچه های فولاد ریخته شده و دریچه های گلوب
-
دریچه های چک فولادی
-
دریچه های فولادی جعل شده
-
دریچه های پروانه ای فولادی
-
دریچه های فلزی
تماس با شخص :
Li
شماره تلفن :
18906241720
کلید واژه ها [ steel ball valves ] همخوانی داشتن 11 محصولات.
شیر توپی فولاد ضد زنگ 316 با رزوه و فلنج تاج - شیر دو تکه برای عملکرد برتر
| مواد: | ریخته گری، برنج، فولاد ضد زنگ، چدن نشکن، GGG40 |
|---|---|
| اندازه پورت: | DN50-DN1200، استاندارد، 2"-24"، DN50-800،3/4" |
| قدرت: | دستی، الکتریکی فعال، هیدرولیک، چرخ دستی، GO |
DN15~DN1000 دریچه های فلزی فولادی ، دریچه های فلزی شناور ضد استاتیک
| : | |
|---|---|
| Place of Origin | China |
| نام تجاری | Youwei Fluid |
شیر توپی رزوه ای از جنس استنلس استیل 304 با طراحی پورت کامل برای کنترل جریان صنعتی
| مواد: | ریخته گری، برنج، فولاد ضد زنگ، چدن نشکن، GGG40 |
|---|---|
| اندازه پورت: | DN50-DN1200، استاندارد، 2"-24" |
| قدرت: | دستی، الکتریکی فعال، هیدرولیک، چرخ دستی، GO |
شیر توپی کاملاً با پوشش PTFE/PFA با اتصال فلنجی برای پردازش شیمیایی بسیار مقاوم در برابر خوردگی و بدون نشتی
| اتصال پایانی: | فلنج صورت برجسته |
|---|---|
| تحت فشار قرار دادن: | PN10 / PN16 / PN25 |
| نوع ساقه: | ساقه بالارونده / ساقه غیر بالارونده |
دریچه چک از نوع فلز ریخته شده برای صنعت فلزکاری و تصفیه آب
| Material: | Cast Iron |
|---|---|
| Type: | Check Valve |
| واشر: | EPDM |
دریچه محافظ محکم با مهر و موم فلزی به فلزی برای رسانه های خوردنی و کاربردهای با دمای بالا / فشار بالا
| مواد: | ریخته گری، برنج، فولاد ضد زنگ، چدن نشکن، GGG40 |
|---|---|
| اندازه پورت: | DN50-DN1200، استاندارد، 2"-24"، DN50-800،3/4" |
| قدرت: | دستی، الکتریکی فعال، هیدرولیک، چرخ دستی، GO |
شیر کنترل فشار دیفرانسیل با عملکرد پایلوت و طراحی دو محفظهای A800 با دقت بالا
| مواد: | ریخته گری، برنج، فولاد ضد زنگ، چدن نشکن، GGG40 |
|---|---|
| اندازه پورت: | DN50-DN1200، استاندارد، 2"-24"، DN50-800،3/4" |
| قدرت: | دستی، الکتریکی فعال، هیدرولیک، چرخ دستی، GO |
فولاد ضد زنگ 304 DN100 فلنج بازدارنده جریان معکوس با مکانیسم چک دوگانه برای ایمنی تامین آب
| روش عملیات: | دستی / چرخ دنده |
|---|---|
| اندازه پورت: | DN50-700 |
| دمای عملیاتی: | ≤120 ℃ |


