Wszystkie produkty
Osoba kontaktowa :
Li
Numer telefonu :
18906241720
słowa kluczowe [ steel ball valves ] mecz 11 produkty.
316 Zawór kulkowy ze stali nierdzewnej z końcówkami z naciągniętymi nitkami i koronowaną flansą
| Tworzywo: | Odlew, mosiądz, stal nierdzewna, żeliwo sferoidalne, GGG40 |
|---|---|
| Rozmiar portu: | DN50-DN1200,standardowe,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Moc: | Ręczny, uruchamiany elektrycznie, hydrauliczny, obsługiwany kołem ręcznym, GO |
DN15~DN1000 Walcowane stalowe zawory kulkowe, pływający zawór kulkowy antystatyczny
| : | |
|---|---|
| Place of Origin | China |
| Nazwa handlowa | Youwei Fluid |
Wyniki badania:
| Tworzywo: | Odlew, mosiądz, stal nierdzewna, żeliwo sferoidalne, GGG40 |
|---|---|
| Rozmiar portu: | DN50-DN1200, standardowe, 2"-24" |
| Moc: | Ręczny, uruchamiany elektrycznie, hydrauliczny, obsługiwany kołem ręcznym, GO |
Zawór kulowy w pełni wyłożony PTFE/PFA z połączeniem kołnierzowym dla wysoce odpornych na korozję i szczelnych procesów chemicznych
| Połączenie końcowe: | podniesiony kołnierz czołowy |
|---|---|
| Ocena ciśnienia: | PN10 / PN16 / PN25 |
| Typ łodygi: | Trzon wznoszący się / Trzon niewznoszący |
Kompaktowy wykuty zawór kontrolny ze stali do przemysłu naftowego
| : | |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Nazwa handlowa | Youwei Fluid |
Wyroby z żelaza odlewanego typu balonowy zawór kontrolny do metalurgii i oczyszczania wody
| Material: | Cast Iron |
|---|---|
| Type: | Check Valve |
| Uszczelka: | EPDM |
Zapewnienie, że urządzenie jest w stanie wykonywać wszystkie wymagania określone w załączniku I do rozporządzenia (WE) nr 715/2009.
| Tworzywo: | Odlew, mosiądz, stal nierdzewna, żeliwo sferoidalne, GGG40 |
|---|---|
| Rozmiar portu: | DN50-DN1200,standardowe,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Moc: | Ręczny, uruchamiany elektrycznie, hydrauliczny, obsługiwany kołem ręcznym, GO |
A800 Wysoce precyzyjny zawór kontrolowania ciśnienia różnicowego sterowany przez pilota z konstrukcją dwukomorową
| Tworzywo: | Odlew, mosiądz, stal nierdzewna, żeliwo sferoidalne, GGG40 |
|---|---|
| Rozmiar portu: | DN50-DN1200,standardowe,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Moc: | Ręczny, uruchamiany elektrycznie, hydrauliczny, obsługiwany kołem ręcznym, GO |
Zawór zwrotny ze stali nierdzewnej 304 DN100 z króćcem kołnierzowym i podwójnym mechanizmem zwrotnym dla bezpieczeństwa instalacji wodnej
| Sposób działania: | Sterowanie ręczne/przekładniowe |
|---|---|
| Rozmiar portu: | DN50-700 |
| Temperatura pracy: | ≤120℃ |


