Wszystkie produkty
Osoba kontaktowa :
Li
Numer telefonu :
18906241720
słowa kluczowe [ steel butterfly valves ] mecz 37 produkty.
Wyrzutniczy z żelaza odlewanego z normą badania API 598, ciśnieniem 150-300 PSI i temperaturą roboczą ≤ 120 °C dla zastosowań przemysłowych
| Tworzywo: | Odlew, mosiądz, stal nierdzewna, żeliwo sferoidalne, GGG40 |
|---|---|
| Rozmiar portu: | DN50-DN1200,standardowe,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Moc: | Ręczny, uruchamiany elektrycznie, hydrauliczny, obsługiwany kołem ręcznym, GO |
GOST Standard WCB Węglowy Stalowy Podwójny Zawór Bramkowy z Obydzielnym uszczelnieniem do zastosowań przemysłowych
| Tworzywo: | Odlew, mosiądz, stal nierdzewna, żeliwo sferoidalne, GGG40 |
|---|---|
| Rozmiar portu: | DN50-DN1200,standardowe,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Moc: | Ręczny, uruchamiany elektrycznie, hydrauliczny, obsługiwany kołem ręcznym, GO |
304 Stalowy zawór kontrolny cichy HC41X-16P z klasyfikacją ciśnienia PN16 i konstrukcją w stylu płytki
| Tworzywo: | Odlew, mosiądz, stal nierdzewna, żeliwo sferoidalne, GGG50 |
|---|---|
| Rozmiar portu: | DN50-DN1200,standardowe,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Moc: | Ręczny, uruchamiany elektrycznie, hydrauliczny, obsługiwany kołem ręcznym |
Odporny zawór kołnierzowy z uszczelnieniem gumowym i podnoszonym trzpieniem, zapewniający szczelność bąbelkową i niski moment obrotowy
| Tworzywo: | Odlew, mosiądz, stal nierdzewna, żeliwo sferoidalne, GGG40 |
|---|---|
| Rozmiar portu: | DN50-DN1200,standardowe,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Moc: | Ręczny, uruchamiany elektrycznie, hydrauliczny, obsługiwany kołem ręcznym, GO |
Elektrozawór tłokowy z precyzyjną regulacją przepływu, konstrukcją zapobiegającą kawitacji i niskim momentem obrotowym do systemów wodociągowych
| Obowiązujące medium: | Woda |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony / Czarny / Niestandardowy |
| Ocena ciśnienia: | 150 - 300 psi |
Wzmocniony zawór bramkowy typu F4 podwójny flansz dla DN40 - DN600 PN16 lub PN10
| Tworzywo: | Żeliwo sferoidalne, mosiądz, stal nierdzewna, GGG50, EPDM |
|---|---|
| Rozmiar portu: | DN50-DN1200,standardowe,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Moc: | Ręczny, uruchamiany elektrycznie, hydrauliczny, obsługiwany kołem ręcznym, GO |
Metalowy zawór bramowy z dwukierunkowym uszczelnieniem bezciekowym, pełną parą uszczelnienia metalowego i stabilnością wysokiej temperatury dla służby straży
| Tworzywo: | Odlew, mosiądz, stal nierdzewna, żeliwo sferoidalne, GGG40 |
|---|---|
| Rozmiar portu: | DN50-DN1200,standardowe,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Moc: | Ręczny, uruchamiany elektrycznie, hydrauliczny, obsługiwany kołem ręcznym, GO |
Wyniki badań w zakresie odnośnych czynności
| Tworzywo: | Odlew, mosiądz, stal nierdzewna, żeliwo sferoidalne, GGG40 |
|---|---|
| Rozmiar portu: | DN50-DN1200,standardowe,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Moc: | Ręczny, uruchamiany elektrycznie, hydrauliczny, obsługiwany kołem ręcznym, GO |
F4 Typ zaworu bramowego o podniesionej powierzchni z podzielonymi konstrukcjami nadwozia i podnoszącym się łodygiem do zastosowań przemysłowych
| Tworzywo: | Odlew, mosiądz, stal nierdzewna, żeliwo sferoidalne, GGG40 |
|---|---|
| Rozmiar portu: | DN50-DN1200,standardowe,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Moc: | Ręczny, uruchamiany elektrycznie, hydrauliczny, obsługiwany kołem ręcznym, GO |
304 Stainless Steel Silent Check Valve z zamknięciem niespokojnym i niską utratą głowicy do zastosowań żrących
| Tworzywo: | Odlew, mosiądz, stal nierdzewna, żeliwo sferoidalne, GGG40 |
|---|---|
| Rozmiar portu: | DN50-DN1200,standardowe,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Moc: | Ręczny, uruchamiany elektrycznie, hydrauliczny, obsługiwany kołem ręcznym, GO |


