Όλα τα Προϊόντα
-
Βαλβίδες πυλών χυτοσιδήρου
-
Κύλιες βαλβίδες από χυτοχάλυβα Gost
-
Ελαστικές βαλβίδες θύρας καθίσματος
-
Βαλβίδες πεταλούδων χυτοσιδήρου
-
Κεφάλαιες ελέγχου από χυτοσίδηρο
-
Στρίψιμο με φτερό
-
ΚΑΤΑΣΤΕΣ ΚΑΤΑΣΤΕΣ ΚΑΤΑΣΤΕΣ
-
Κύλιες πόρτες από χυτοχάλυβα και βαλβίδες σφαίρας
-
Κεφάλαιες ελέγχου χυτοχάλυβα
-
Σφυρηλατημένες βαλβίδες χάλυβα
-
Κύλινδροι πεταλούδας χυτοχάλυβα
-
Βαλβίδες σφαιρών χυτοχάλυβα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Li
Τηλεφωνικό νούμερο :
18906241720
λέξεις-κλειδιά [ steel butterfly valves ] αγώνας 37 προϊόντα.
Βαλβίδα πύλης χυτοσιδήρου με πρότυπο δοκιμής API 598, ονομαστική πίεση 150-300 PSI και θερμοκρασία λειτουργίας ≤ 120 °C για βιομηχανικές εφαρμογές
| Υλικό: | Χύτευση, ορείχαλκος, ανοξείδωτος χάλυβας, όλκιμο σίδερο, GGG40 |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-DN1200,Standard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Εξουσία: | Εγχειρίδιο, Ηλεκτρικός Ενεργοποιημένος, Υδραυλικός, Χειροτροχός, GO |
Κύλινδρο διπλής φλάντζης από χάλυβα άνθρακα με διμερή σφράγιση για βιομηχανικές εφαρμογές
| Υλικό: | Χύτευση, ορείχαλκος, ανοξείδωτος χάλυβας, όλκιμο σίδερο, GGG40 |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-DN1200,Standard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Εξουσία: | Εγχειρίδιο, Ηλεκτρικός Ενεργοποιημένος, Υδραυλικός, Χειροτροχός, GO |
304 Ατσάλι Σιωπηλή βαλβίδα ελέγχου HC41X-16P με ονομαστική πίεση PN16 και σχεδιασμό σε στυλ κυλίνδρου
| Υλικό: | Χύτευση, ορείχαλκος, ανοξείδωτος χάλυβας, όλκιμο σίδερο, GGG50 |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-DN1200,Standard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Εξουσία: | Χειροκίνητη, Ηλεκτρική Ενεργοποίηση, Υδραυλική, Λειτουργία με χειροκίνητο τροχό |
Ελαστική βαλβίδα πόρτας με ανυψωτικό στέλεχος για σφραγισμό με φούσκα και χαμηλή ροπή λειτουργίας
| Υλικό: | Χύτευση, ορείχαλκος, ανοξείδωτος χάλυβας, όλκιμο σίδερο, GGG40 |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-DN1200,Standard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Εξουσία: | Εγχειρίδιο, Ηλεκτρικός Ενεργοποιημένος, Υδραυλικός, Χειροτροχός, GO |
Ηλεκτρική βαλβίδα εμβολιασμού με ακριβή ρύθμιση ροής, σχεδιασμό κατά της καβιτάσης και χαμηλή ροπή λειτουργίας για συστήματα παροχής νερού
| Εφαρμόσιμο μέσο: | Νερό |
|---|---|
| Χρώμα: | Κόκκινο / Μαύρο / Προσαρμοσμένο |
| Εκτίμηση πίεσης: | 150 - 300 PSI |
Ελαστική βαλβίδα πύλης τύπου F4 διπλής φλάντζης για DN40 - DN600 PN16 ή PN10
| Υλικό: | Εόλκιμος σίδηρος, ορείχαλκος, ανοξείδωτος χάλυβας, GGG50, EPDM |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-DN1200,Standard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Εξουσία: | Εγχειρίδιο, Ηλεκτρικός Ενεργοποιημένος, Υδραυλικός, Χειροτροχός, GO |
Βάλτα με κάθισμα από μέταλλο με αμφίδρομη σφραγίδα μηδενικής διαρροής, πλήρες ζεύγος σφραγίδας από μέταλλο και σταθερότητα υψηλής θερμοκρασίας για υπηρεσία φύλαξης
| Υλικό: | Χύτευση, ορείχαλκος, ανοξείδωτος χάλυβας, όλκιμο σίδερο, GGG40 |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-DN1200,Standard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Εξουσία: | Εγχειρίδιο, Ηλεκτρικός Ενεργοποιημένος, Υδραυλικός, Χειροτροχός, GO |
Μη ανερχόμενη ανθεκτική στο στέλεχος εδραιωμένη βαλβίδα πύλης με αμφίδρομη σφράγιση για συστήματα ύδρευσης και λυμάτων
| Υλικό: | Χύτευση, ορείχαλκος, ανοξείδωτος χάλυβας, όλκιμο σίδερο, GGG40 |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-DN1200,Standard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Εξουσία: | Εγχειρίδιο, Ηλεκτρικός Ενεργοποιημένος, Υδραυλικός, Χειροτροχός, GO |
Τύπος F4 Βαλβίδα θύρας με ανυψωμένη όψη με φτερό με διαχωρισμένο σχήμα σώματος και ανυψωμένο στέλεχος για βιομηχανικές εφαρμογές
| Υλικό: | Χύτευση, ορείχαλκος, ανοξείδωτος χάλυβας, όλκιμο σίδερο, GGG40 |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-DN1200,Standard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Εξουσία: | Εγχειρίδιο, Ηλεκτρικός Ενεργοποιημένος, Υδραυλικός, Χειροτροχός, GO |
304 Ατσάλι αδιάβροχη βαλβίδα ελέγχου με μη σπαστικό κλείσιμο και χαμηλή απώλεια κεφαλιού για διαβρωτικές εφαρμογές
| Υλικό: | Χύτευση, ορείχαλκος, ανοξείδωτος χάλυβας, όλκιμο σίδερο, GGG40 |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-DN1200,Standard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Εξουσία: | Εγχειρίδιο, Ηλεκτρικός Ενεργοποιημένος, Υδραυλικός, Χειροτροχός, GO |


