Όλα τα Προϊόντα
-
Βαλβίδες πυλών χυτοσιδήρου
-
Κύλιες βαλβίδες από χυτοχάλυβα Gost
-
Ελαστικές βαλβίδες θύρας καθίσματος
-
Βαλβίδες πεταλούδων χυτοσιδήρου
-
Κεφάλαιες ελέγχου από χυτοσίδηρο
-
Στρίψιμο με φτερό
-
ΚΑΤΑΣΤΕΣ ΚΑΤΑΣΤΕΣ ΚΑΤΑΣΤΕΣ
-
Κύλιες πόρτες από χυτοχάλυβα και βαλβίδες σφαίρας
-
Κεφάλαιες ελέγχου χυτοχάλυβα
-
Σφυρηλατημένες βαλβίδες χάλυβα
-
Κύλινδροι πεταλούδας χυτοχάλυβα
-
Βαλβίδες σφαιρών χυτοχάλυβα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Li
Τηλεφωνικό νούμερο :
18906241720
λέξεις-κλειδιά [ steel butterfly valves ] αγώνας 37 προϊόντα.
Βαλβίδα πεταλούδας από ανοξείδωτο χάλυβα 304/316 με ελαστικό παρέμβυσμα EPDM και ονομαστική πίεση PN16/ANSI για επεξεργασία νερού
| Υλικό: | Χύτευση, ορείχαλκος, ανοξείδωτος χάλυβας, όλκιμο σίδερο, GGG40 |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-800 |
| Εξουσία: | Εγχειρίδιο, Ηλεκτρικός Ενεργοποιημένος, Υδραυλικός, Χειροτροχός, GO |
ΔΕΝ800 Βαλβίδα πεταλούδας τύπου κυψέλης με αμφίδρομη ροή για αποτελεσματικό έλεγχο ροής μεγάλου διαμέτρου
| Υλικό: | Χύτευση, ορείχαλκος, ανοξείδωτος χάλυβας, όλκιμο σίδερο, GGG40 |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-DN1200,Standard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Εξουσία: | Εγχειρίδιο, Ηλεκτρικός Ενεργοποιημένος, Υδραυλικός, Χειροτροχός, GO |
Βαλβίδα πεταλούδας δύο τεμαχίων με επένδυση PTFE με στεγανό κλείσιμο για ανώτερο έλεγχο ροής
| Υλικό: | Χύτευση, ορείχαλκος, ανοξείδωτος χάλυβας, όλκιμο σίδερο, GGG40 |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-DN1200,Standard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Εξουσία: | Εγχειρίδιο, Ηλεκτρικός Ενεργοποιημένος, Υδραυλικός, Χειροτροχός, GO |
Δυνατή βαλβίδα πεταλούδας για βαλβίδες από χαλύβδινο σίδερο DN300-DN1200 για έλεγχο μέσων υψηλής ροής
| Υλικό: | Χύτευση, ορείχαλκος, ανοξείδωτος χάλυβας, όλκιμο σίδερο, GGG40 |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-DN1200,Standard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Εξουσία: | Εγχειρίδιο, Ηλεκτρικός Ενεργοποιημένος, Υδραυλικός, Χειροτροχός, GO |
DN100 PN10 Βαλβίδα πεταλούδας από όλκιμο σίδηρο τύπου wafer με ελαστική στεγανοποίηση EPDM για βιομηχανικό έλεγχο νερού
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C σε 200°C |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -10°C έως 120°C |
| Πρότυπο: | DIN,BS,F4,ANSI,DIN3352 |
316 Βαλβίδα σφαίρας από ανοξείδωτο χάλυβα με ρυμουλκούμενες άκρες και κορυφαία φλάντσα
| Υλικό: | Χύτευση, ορείχαλκος, ανοξείδωτος χάλυβας, όλκιμο σίδερο, GGG40 |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-DN1200,Standard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Εξουσία: | Εγχειρίδιο, Ηλεκτρικός Ενεργοποιημένος, Υδραυλικός, Χειροτροχός, GO |
Ελαφριά βαλβίδες πεταλούδας χυτοσίδηρου τύπου φλάντζης Midline πεταλούδας PN6 PN10 PN16
| Στυλ σώματος: | Με φτερούγες |
|---|---|
| Test: | 100% Leakage Testing |
| Actuation Method: | Manual, Electric, Pneumatic, Hydraulic |
Τύπος χυτοσίδηρου βαλβίδας μεσαίας γραμμής βαλβίδας πεταλούδας για εργοστάσια ύδρευσης και εργοστάσια παραγωγής ηλεκτρικής ενέργειας
| δοκιμή: | 100% δοκιμή διαρροής |
|---|---|
| Χρώμα: | Μπλε, που προσαρμόζεται |
| Working Pressure: | PN6 PN16 PN10 |
OEM χυτοσίδηρος τύπου βαλβίδας βαλβίδας πεταλούδας για την πετρελαϊκή και χημική βιομηχανία
| Body: | Ductile iron GGG50 |
|---|---|
| Color: | blue, customized |
| δοκιμή: | 100% δοκιμή διαρροής |
Πολυστρωτή σφράγιση τριπλής εκτόξευσης βαλβίδας πεταλούδας χαμηλή ροπή ανοίγματος DN50~DN1200
| : | |
|---|---|
| Place of Origin | China |
| Μάρκα | Youwei Fluid |


