Wszystkie produkty
Osoba kontaktowa :
Li
Numer telefonu :
18906241720
słowa kluczowe [ steel butterfly valves ] mecz 37 produkty.
Zawór motylkowy ze stali nierdzewnej 304/316 z uszczelnieniem EPDM i klasą ciśnienia PN16/ANSI do uzdatniania wody
| Tworzywo: | Odlew, mosiądz, stal nierdzewna, żeliwo sferoidalne, GGG40 |
|---|---|
| Rozmiar portu: | DN50-800 |
| Moc: | Ręczny, uruchamiany elektrycznie, hydrauliczny, obsługiwany kołem ręcznym, GO |
Zawór motylkowy typu kołnierzowego DN800 z przepływem dwukierunkowym do wydajnej kontroli przepływu o dużej średnicy
| Tworzywo: | Odlew, mosiądz, stal nierdzewna, żeliwo sferoidalne, GGG40 |
|---|---|
| Rozmiar portu: | DN50-DN1200,standardowe,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Moc: | Ręczny, uruchamiany elektrycznie, hydrauliczny, obsługiwany kołem ręcznym, GO |
Zawór motylkowy dwuczęściowy z wykładziną PTFE zapewniający szczelne zamknięcie dla doskonałej kontroli przepływu
| Tworzywo: | Odlew, mosiądz, stal nierdzewna, żeliwo sferoidalne, GGG40 |
|---|---|
| Rozmiar portu: | DN50-DN1200,standardowe,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Moc: | Ręczny, uruchamiany elektrycznie, hydrauliczny, obsługiwany kołem ręcznym, GO |
Wyniki badań na podstawie niniejszego załącznika:
| Tworzywo: | Odlew, mosiądz, stal nierdzewna, żeliwo sferoidalne, GGG40 |
|---|---|
| Rozmiar portu: | DN50-DN1200,standardowe,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Moc: | Ręczny, uruchamiany elektrycznie, hydrauliczny, obsługiwany kołem ręcznym, GO |
DN100 PN10 Duktylny zawór motylkowy z EPDM do kontroli wody przemysłowej
| Temperatura pracy: | -20°C do 200°C |
|---|---|
| Temperatura robocza: | -10°C do 120°C |
| Standard: | DIN, BS, F4, ANSI, DIN3352 |
316 Zawór kulkowy ze stali nierdzewnej z końcówkami z naciągniętymi nitkami i koronowaną flansą
| Tworzywo: | Odlew, mosiądz, stal nierdzewna, żeliwo sferoidalne, GGG40 |
|---|---|
| Rozmiar portu: | DN50-DN1200,standardowe,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Moc: | Ręczny, uruchamiany elektrycznie, hydrauliczny, obsługiwany kołem ręcznym, GO |
Świetlne zawory motylkowe żelazo odlewane Typ flanszy Zawór motylkowy średniej linii PN6 PN10 PN16
| Budowa ciała: | kołnierzowe |
|---|---|
| Test: | 100% Leakage Testing |
| Actuation Method: | Manual, Electric, Pneumatic, Hydraulic |
Wyrób żelaza odlewanego typu Midline Butterfly Valve dla elektrowni wodnych i elektrowni
| badanie: | 100% badania wycieków |
|---|---|
| Kolor: | Niebieski, dostosowany |
| Working Pressure: | PN6 PN16 PN10 |
OEM Walcowane żelazo Lug Typ Wafer Butterfly zawór dla przemysłu naftowego i chemicznego
| Body: | Ductile iron GGG50 |
|---|---|
| Color: | blue, customized |
| badanie: | 100% badania wycieków |
Wielowarstwowe uszczelniające trzykrotnie przesunięte zawory motylkowe niskie moment otwierający DN50~DN1200
| : | |
|---|---|
| Place of Origin | China |
| Nazwa handlowa | Youwei Fluid |


