همه محصولات
-
دریچه های دروازه چدن
-
دریچه های فولادی Gost Cast
-
دریچه های انعطاف پذیر صندلی
-
دریچه های پروانه ای آهن ریخته شده
-
دریچه های چک آهن ریخته
-
فلانژ سفت کننده
-
دریچه های کنترل آهن ریخته
-
دریچه های فولاد ریخته شده و دریچه های گلوب
-
دریچه های چک فولادی
-
دریچه های فولادی جعل شده
-
دریچه های پروانه ای فولادی
-
دریچه های فلزی
تماس با شخص :
Li
شماره تلفن :
18906241720
کلید واژه ها [ steel butterfly valves ] همخوانی داشتن 37 محصولات.
دریچه درب آهن ریخته با استاندارد تست API 598، فشار 150-300 PSI و دمای کار ≤120 °C برای کاربردهای صنعتی
| مواد: | ریخته گری، برنج، فولاد ضد زنگ، چدن نشکن، GGG40 |
|---|---|
| اندازه پورت: | DN50-DN1200، استاندارد، 2"-24"، DN50-800،3/4" |
| قدرت: | دستی، الکتریکی فعال، هیدرولیک، چرخ دستی، GO |
GOST استاندارد WCB فولاد کربن دریچه دریچه دو فلنج با مهر و موم دو طرفه برای کاربردهای صنعتی
| مواد: | ریخته گری، برنج، فولاد ضد زنگ، چدن نشکن، GGG40 |
|---|---|
| اندازه پورت: | DN50-DN1200، استاندارد، 2"-24"، DN50-800،3/4" |
| قدرت: | دستی، الکتریکی فعال، هیدرولیک، چرخ دستی، GO |
دریچه چک خاموش فولاد ضد زنگ 304 HC41X-16P با درجه فشار PN16 و طراحی سبک وفر
| مواد: | ریخته گری، برنج، فولاد ضد زنگ، چدن نشکن، GGG50 |
|---|---|
| اندازه پورت: | DN50-DN1200، استاندارد، 2"-24"، DN50-800،3/4" |
| قدرت: | دستی، الکتریکی فعال، هیدرولیک، چرخ دستی |
دریچه دروازه ایستاده انعطاف پذیر با ساقه بلند برای مهر و موم محکم حباب و چرخش کم عملیاتی
| مواد: | ریخته گری، برنج، فولاد ضد زنگ، چدن نشکن، GGG40 |
|---|---|
| اندازه پورت: | DN50-DN1200، استاندارد، 2"-24"، DN50-800،3/4" |
| قدرت: | دستی، الکتریکی فعال، هیدرولیک، چرخ دستی، GO |
دریچه الکتریکی پلنگر با تنظیم دقیق جریان، طراحی ضد غبارکشی، و گشتاور عملیاتی کم برای سیستم های تامین آب
| رسانه قابل اجرا: | آب |
|---|---|
| رنگ: | قرمز / مشکی / سفارشی |
| رتبه بندی فشار: | 150 - 300 PSI |
دریچه انعطاف پذیر نوع F4 Double Flange برای DN40 - DN600 PN16 یا PN10
| مواد: | چدن داکتیل، برنج، فولاد ضد زنگ، GGG50، EPDM |
|---|---|
| اندازه پورت: | DN50-DN1200، استاندارد، 2"-24"، DN50-800،3/4" |
| قدرت: | دستی، الکتریکی فعال، هیدرولیک، چرخ دستی، GO |
دریچه دروازه ای فلزی با مهر و موم دو طرفه بدون نشت ، جفت مهر و موم فلزی کامل و ثبات دمای بالا برای خدمات نگهبانی
| مواد: | ریخته گری، برنج، فولاد ضد زنگ، چدن نشکن، GGG40 |
|---|---|
| اندازه پورت: | DN50-DN1200، استاندارد، 2"-24"، DN50-800،3/4" |
| قدرت: | دستی، الکتریکی فعال، هیدرولیک، چرخ دستی، GO |
دریچه دریچه ایستاده مقاوم به بلند شدن با مهر و موم دو طرفه برای سیستم های آب و فاضلاب
| مواد: | ریخته گری، برنج، فولاد ضد زنگ، چدن نشکن، GGG40 |
|---|---|
| اندازه پورت: | DN50-DN1200، استاندارد، 2"-24"، DN50-800،3/4" |
| قدرت: | دستی، الکتریکی فعال، هیدرولیک، چرخ دستی، GO |
نوع F4 دریچه دریچه با چهره بلند با طراحی بدن تقسیم شده و ساقه بلند برای کاربردهای صنعتی
| مواد: | ریخته گری، برنج، فولاد ضد زنگ، چدن نشکن، GGG40 |
|---|---|
| اندازه پورت: | DN50-DN1200، استاندارد، 2"-24"، DN50-800،3/4" |
| قدرت: | دستی، الکتریکی فعال، هیدرولیک، چرخ دستی، GO |
دریچه چک خاموش از فولاد ضد زنگ 304 با بسته شدن بدون ضربه و از دست دادن سر کم برای کاربردهای خوردنی
| مواد: | ریخته گری، برنج، فولاد ضد زنگ، چدن نشکن، GGG40 |
|---|---|
| اندازه پورت: | DN50-DN1200، استاندارد، 2"-24"، DN50-800،3/4" |
| قدرت: | دستی، الکتریکی فعال، هیدرولیک، چرخ دستی، GO |


