Tüm ürünler
İlgili kişi :
Li
Telefon numarası :
18906241720
anahtar kelimeler [ steel butterfly valves ] eşleşme 37 Ürünler.
Endüstriyel uygulamalar için API 598 Test Standartı, 150-300 PSI Basınç Belirleme ve ≤120°C Çalışma Sıcaklığı ile dökme demir kapı valfi
| Malzeme: | Döküm, Pirinç, Paslanmaz Çelik, Sfero, GGG40 |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Boyutu: | DN50-DN1200,Standart,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Güç: | Manuel, Elektrikle Çalıştırılan, Hidrolik, El Çarkı Kumandalı, GO |
GOST Standartı WCB Karbon Çelik Çift Flange Kapı Valfı Endüstriyel Uygulamalar için İki Yönlü Sızdırma
| Malzeme: | Döküm, Pirinç, Paslanmaz Çelik, Sfero, GGG40 |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Boyutu: | DN50-DN1200,Standart,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Güç: | Manuel, Elektrikle Çalıştırılan, Hidrolik, El Çarkı Kumandalı, GO |
304 Paslanmaz Çelik Sessiz Kontrol Valfı HC41X-16P PN16 Basınç Belirleme ve Wafer-Style Tasarımı
| Malzeme: | Döküm, Pirinç, Paslanmaz Çelik, Sfero, GGG50 |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Boyutu: | DN50-DN1200,Standart,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Güç: | Manuel, Elektrikle Çalıştırılan, Hidrolik, El Çarkı Kumandalı |
Kabarcık Sızdırmazlığı ve Düşük Çalışma Torku için Yükselen Milli Esnek Oturmalı Sürgülü Vana
| Malzeme: | Döküm, Pirinç, Paslanmaz Çelik, Sfero, GGG40 |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Boyutu: | DN50-DN1200,Standart,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Güç: | Manuel, Elektrikle Çalıştırılan, Hidrolik, El Çarkı Kumandalı, GO |
Hassas Akış Düzenlemeli, Kavitasyon Önleyici Tasarımlı ve Düşük İşletme Torklu Elektrikli Pistonlu Vana (Su Temin Sistemleri İçin)
| Uygulanabilir ortam: | su |
|---|---|
| Renk: | Kırmızı / Siyah / Özel |
| Basınç Değeri: | 150 - 300 PSI |
DN40 - DN600 PN16 veya PN10 için F4 tipi çift flensli esnek kapı valfi
| Malzeme: | Sfero döküm, Pirinç, Paslanmaz Çelik, GGG50, EPDM |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Boyutu: | DN50-DN1200,Standart,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Güç: | Manuel, Elektrikle Çalıştırılan, Hidrolik, El Çarkı Kumandalı, GO |
İki yönlü sıfır sızıntılı mühürleyici tam metal mühürleme çifti ve koruma hizmeti için yüksek sıcaklıkta istikrarlı metal oturmuş kapı valfi
| Malzeme: | Döküm, Pirinç, Paslanmaz Çelik, Sfero, GGG40 |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Boyutu: | DN50-DN1200,Standart,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Güç: | Manuel, Elektrikle Çalıştırılan, Hidrolik, El Çarkı Kumandalı, GO |
Su ve atık su sistemleri için iki yönlü mühürleme ile yükselmeyen sap dayanıklı oturmuş kapı valfi
| Malzeme: | Döküm, Pirinç, Paslanmaz Çelik, Sfero, GGG40 |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Boyutu: | DN50-DN1200,Standart,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Güç: | Manuel, Elektrikle Çalıştırılan, Hidrolik, El Çarkı Kumandalı, GO |
Endüstriyel uygulamalar için F4 Tipi Yükseltilmiş Yüzlü Flanked Kapı Valfı, Bölünmüş Beden Tasarımı ve Yükselen Köklü
| Malzeme: | Döküm, Pirinç, Paslanmaz Çelik, Sfero, GGG40 |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Boyutu: | DN50-DN1200,Standart,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Güç: | Manuel, Elektrikle Çalıştırılan, Hidrolik, El Çarkı Kumandalı, GO |
304 Paslanmaz Çelik Sessiz Kontrol Valfı, Koroziv Uygulamalar için Slam Yapmayan Kapama ve Düşük Baş Kaybı
| Malzeme: | Döküm, Pirinç, Paslanmaz Çelik, Sfero, GGG40 |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Boyutu: | DN50-DN1200,Standart,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Güç: | Manuel, Elektrikle Çalıştırılan, Hidrolik, El Çarkı Kumandalı, GO |


