Tüm ürünler
İlgili kişi :
Li
Telefon numarası :
18906241720
anahtar kelimeler [ resilient seat valve ] eşleşme 60 Ürünler.
Endüstriyel uygulamalar için API 598 Test Standartı, 150-300 PSI Basınç Belirleme ve ≤120°C Çalışma Sıcaklığı ile dökme demir kapı valfi
| Malzeme: | Döküm, Pirinç, Paslanmaz Çelik, Sfero, GGG40 |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Boyutu: | DN50-DN1200,Standart,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Güç: | Manuel, Elektrikle Çalıştırılan, Hidrolik, El Çarkı Kumandalı, GO |
304 Paslanmaz Çelik Sessiz Kontrol Valfı HC41X-16P PN16 Basınç Belirleme ve Wafer-Style Tasarımı
| Malzeme: | Döküm, Pirinç, Paslanmaz Çelik, Sfero, GGG50 |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Boyutu: | DN50-DN1200,Standart,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Güç: | Manuel, Elektrikle Çalıştırılan, Hidrolik, El Çarkı Kumandalı |
Korozyonlu Ortamlar ve Yüksek Sıcaklık/Basınç Uygulamaları için Metal-Metal Sızdırmazlıklı, Sert Sızdırmaz Korumalı Sürgülü Vana
| Malzeme: | Döküm, Pirinç, Paslanmaz Çelik, Sfero, GGG40 |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Boyutu: | DN50-DN1200,Standart,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Güç: | Manuel, Elektrikle Çalıştırılan, Hidrolik, El Çarkı Kumandalı, GO |
Dişli Uçlu ve Taç Flanşlı 316 Paslanmaz Çelik Küresel Vana – Üstün Performans İçin İki Parçalı Vana
| Malzeme: | Döküm, Pirinç, Paslanmaz Çelik, Sfero, GGG40 |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Boyutu: | DN50-DN1200,Standart,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Güç: | Manuel, Elektrikle Çalıştırılan, Hidrolik, El Çarkı Kumandalı, GO |
Enerji verimliliği ve ekipman koruması için sıfır sızıntılı mühürleme kontrol valfi
| Malzeme: | Döküm, Pirinç, Paslanmaz Çelik, Sfero, GGG40 |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Boyutu: | DN50-DN1200,Standart,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Güç: | Manuel, Elektrikle Çalıştırılan, Hidrolik, El Çarkı Kumandalı, GO |
DN100 PN10 Endüstriyel Su Kontrolü için EPDM Koltuklu Düktil Demir Wafer Kelebek Valfi
| Çalışma Sıcaklığı: | -20°C ila 200°C |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -10°C ila 120°C |
| Standart: | DIN,BS,F4,ANSI,DIN3352 |
DN100 PN16 Flanged Bağlantı dökme demir kapı valfi dökme çelik yapısı ile
| Tip: | Sürgülü vana |
|---|---|
| Yüzey İşlemi: | Boyalı / Epoksi Kaplamalı |
| Başvuru: | Su, Petrol, Gaz, Buhar |
Gas media Handwheel Rising Stem Resilient Seated Hard Seal Carbon Steel GOST Gate Valves and Fitting OEM
| Uygulama: | Petrol, Gaz, Su, Kimya, Elektrik Santrali |
|---|---|
| Yüz Yüze Boyut: | GOST3706-93 |
| Gövde Malzemesi: | WCB, CF8, CF8M, CF3, CF3M, Titanyum, Monel, Hastelloy vb. |
Paslanmaz çelik 304/316 kelebek valfi, su arıtması için EPDM koltuğu ve PN16/ANSI basınç derecesi
| Malzeme: | Döküm, Pirinç, Paslanmaz Çelik, Sfero, GGG40 |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Boyutu: | DN50-800 |
| Güç: | Manuel, Elektrikle Çalıştırılan, Hidrolik, El Çarkı Kumandalı, GO |
Cast Iron Flanged Gate Valve with 150-300 PSI Pressure Rating, API 598 Testing Standard, and ASME B16.10 Dimensions
| Malzeme: | dökme demir |
|---|---|
| Tip: | Sürgülü vana |
| Yüz yüze boyut: | ASME B16.10 |


