Όλα τα Προϊόντα
-
Βαλβίδες πυλών χυτοσιδήρου
-
Κύλιες βαλβίδες από χυτοχάλυβα Gost
-
Ελαστικές βαλβίδες θύρας καθίσματος
-
Βαλβίδες πεταλούδων χυτοσιδήρου
-
Κεφάλαιες ελέγχου από χυτοσίδηρο
-
Στρίψιμο με φτερό
-
ΚΑΤΑΣΤΕΣ ΚΑΤΑΣΤΕΣ ΚΑΤΑΣΤΕΣ
-
Κύλιες πόρτες από χυτοχάλυβα και βαλβίδες σφαίρας
-
Κεφάλαιες ελέγχου χυτοχάλυβα
-
Σφυρηλατημένες βαλβίδες χάλυβα
-
Κύλινδροι πεταλούδας χυτοχάλυβα
-
Βαλβίδες σφαιρών χυτοχάλυβα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Li
Τηλεφωνικό νούμερο :
18906241720
λέξεις-κλειδιά [ resilient seat valve ] αγώνας 60 προϊόντα.
Βαλβίδα πύλης χυτοσιδήρου με πρότυπο δοκιμής API 598, ονομαστική πίεση 150-300 PSI και θερμοκρασία λειτουργίας ≤ 120 °C για βιομηχανικές εφαρμογές
| Υλικό: | Χύτευση, ορείχαλκος, ανοξείδωτος χάλυβας, όλκιμο σίδερο, GGG40 |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-DN1200,Standard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Εξουσία: | Εγχειρίδιο, Ηλεκτρικός Ενεργοποιημένος, Υδραυλικός, Χειροτροχός, GO |
304 Ατσάλι Σιωπηλή βαλβίδα ελέγχου HC41X-16P με ονομαστική πίεση PN16 και σχεδιασμό σε στυλ κυλίνδρου
| Υλικό: | Χύτευση, ορείχαλκος, ανοξείδωτος χάλυβας, όλκιμο σίδερο, GGG50 |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-DN1200,Standard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Εξουσία: | Χειροκίνητη, Ηλεκτρική Ενεργοποίηση, Υδραυλική, Λειτουργία με χειροκίνητο τροχό |
Σκληρής Σφράγισης Προστατευτική Βαλβίδα Πύλης με Σφράγιση Μετάλλου σε Μέταλλο για Διαβρωτικά Μέσα και Εφαρμογές Υψηλής Θερμοκρασίας/Πίεσης
| Υλικό: | Χύτευση, ορείχαλκος, ανοξείδωτος χάλυβας, όλκιμο σίδερο, GGG40 |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-DN1200,Standard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Εξουσία: | Εγχειρίδιο, Ηλεκτρικός Ενεργοποιημένος, Υδραυλικός, Χειροτροχός, GO |
316 Βαλβίδα σφαίρας από ανοξείδωτο χάλυβα με ρυμουλκούμενες άκρες και κορυφαία φλάντσα
| Υλικό: | Χύτευση, ορείχαλκος, ανοξείδωτος χάλυβας, όλκιμο σίδερο, GGG40 |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-DN1200,Standard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Εξουσία: | Εγχειρίδιο, Ηλεκτρικός Ενεργοποιημένος, Υδραυλικός, Χειροτροχός, GO |
Ελέγχουσα βαλβίδα σφράγισης μηδενικής διαρροής για ενεργειακή απόδοση και προστασία εξοπλισμού
| Υλικό: | Χύτευση, ορείχαλκος, ανοξείδωτος χάλυβας, όλκιμο σίδερο, GGG40 |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-DN1200,Standard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Εξουσία: | Εγχειρίδιο, Ηλεκτρικός Ενεργοποιημένος, Υδραυλικός, Χειροτροχός, GO |
DN100 PN10 Βαλβίδα πεταλούδας από όλκιμο σίδηρο τύπου wafer με ελαστική στεγανοποίηση EPDM για βιομηχανικό έλεγχο νερού
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C σε 200°C |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -10°C έως 120°C |
| Πρότυπο: | DIN,BS,F4,ANSI,DIN3352 |
DN100 PN16 Φλάνγκες σύνδεσης βαλβίδας θύρας χυτοσίδηρου με κατασκευή χυτοχάλυβα
| Τύπος: | βαλβίδα πυλών |
|---|---|
| Φινίρισμα επιφάνειας: | Βαμμένο / Εποξειδική Επικάλυψη |
| Εφαρμογή: | Νερό, πετρέλαιο, φυσικό αέριο, ατμός |
Gas media Handwheel Rising Stem Resilient Seated Hard Seal Carbon Steel GOST Gate Valves and Fitting OEM
| Εφαρμογή: | Πετρέλαιο, φυσικό αέριο, νερό, χημικά, εργοστάσια παραγωγής ηλεκτρικής ενέργειας |
|---|---|
| Αντιμέτωπη Διάσταση: | ΓΣΤ3706-93 |
| Υλικό σώματος: | WCB, CF8, CF8M, CF3, CF3M, Τιτάνιο, Monel, Hastelloy κλπ. |
Βαλβίδα πεταλούδας από ανοξείδωτο χάλυβα 304/316 με ελαστικό παρέμβυσμα EPDM και ονομαστική πίεση PN16/ANSI για επεξεργασία νερού
| Υλικό: | Χύτευση, ορείχαλκος, ανοξείδωτος χάλυβας, όλκιμο σίδερο, GGG40 |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-800 |
| Εξουσία: | Εγχειρίδιο, Ηλεκτρικός Ενεργοποιημένος, Υδραυλικός, Χειροτροχός, GO |
Cast Iron Flanged Gate Valve with 150-300 PSI Pressure Rating, API 598 Testing Standard, and ASME B16.10 Dimensions
| Υλικό: | χυτοσίδηρος |
|---|---|
| Τύπος: | βαλβίδα πυλών |
| Διάσταση πρόσωπο με πρόσωπο: | ASME B16.10 |


