Όλα τα Προϊόντα
-
Βαλβίδες πυλών χυτοσιδήρου
-
Κύλιες βαλβίδες από χυτοχάλυβα Gost
-
Ελαστικές βαλβίδες θύρας καθίσματος
-
Βαλβίδες πεταλούδων χυτοσιδήρου
-
Κεφάλαιες ελέγχου από χυτοσίδηρο
-
Στρίψιμο με φτερό
-
ΚΑΤΑΣΤΕΣ ΚΑΤΑΣΤΕΣ ΚΑΤΑΣΤΕΣ
-
Κύλιες πόρτες από χυτοχάλυβα και βαλβίδες σφαίρας
-
Κεφάλαιες ελέγχου χυτοχάλυβα
-
Σφυρηλατημένες βαλβίδες χάλυβα
-
Κύλινδροι πεταλούδας χυτοχάλυβα
-
Βαλβίδες σφαιρών χυτοχάλυβα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Li
Τηλεφωνικό νούμερο :
18906241720
λέξεις-κλειδιά [ resilient seat valve ] αγώνας 60 προϊόντα.
Μη ανερχόμενη ανθεκτική στο στέλεχος εδραιωμένη βαλβίδα πύλης με αμφίδρομη σφράγιση για συστήματα ύδρευσης και λυμάτων
| Υλικό: | Χύτευση, ορείχαλκος, ανοξείδωτος χάλυβας, όλκιμο σίδερο, GGG40 |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-DN1200,Standard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Εξουσία: | Εγχειρίδιο, Ηλεκτρικός Ενεργοποιημένος, Υδραυλικός, Χειροτροχός, GO |
Βαλβίδα Πύλης AME-CRC 509 με Ελαστικό Κάθισμα και Αμφίδρομη Σφράγιση Φυσαλίδων, Σχεδιασμός Πλήρους Διάτρησης και Λειτουργία Χαμηλής Ροπής για Βιομηχανικές Εφαρμογές
| Υλικό: | Χύτευση, ορείχαλκος, ανοξείδωτος χάλυβας, όλκιμο σίδερο, GGG40 |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-DN1200,Standard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Εξουσία: | Εγχειρίδιο, Ηλεκτρικός Ενεργοποιημένος, Υδραυλικός, Χειροτροχός, GO |
Ελαστική βαλβίδα πόρτας με ανυψωτικό στέλεχος για σφραγισμό με φούσκα και χαμηλή ροπή λειτουργίας
| Υλικό: | Χύτευση, ορείχαλκος, ανοξείδωτος χάλυβας, όλκιμο σίδερο, GGG40 |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-DN1200,Standard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Εξουσία: | Εγχειρίδιο, Ηλεκτρικός Ενεργοποιημένος, Υδραυλικός, Χειροτροχός, GO |
Πρωταθλήτρια ανθεκτική βαλβίδα πόρτας - Σφραγίδα αδιάβροχη, ανθεκτική στη διάβρωση και την φθορά, λειτουργία χαμηλής ροπής για συστήματα ύδρευσης
| Υλικό: | Χύτευση, ορείχαλκος, ανοξείδωτος χάλυβας, όλκιμο σίδερο, GGG40 |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-DN1200,Standard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Εξουσία: | Εγχειρίδιο, Ηλεκτρικός Ενεργοποιημένος, Υδραυλικός, Χειροτροχός, GO |
Z45X BS 5163 Μη αναβαλλόμενης βαλβίδας πύλης με ελαστική έδρα, ονομαστική πίεση PN16 και σώμα από όλκιμο χυτοσίδηρο
| Υλικό: | Χύτευση, ορείχαλκος, ανοξείδωτος χάλυβας, όλκιμο σίδερο, GGG40 |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-DN1200,Standard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Εξουσία: | Εγχειρίδιο, Ηλεκτρικός Ενεργοποιημένος, Υδραυλικός, Χειροτροχός, GO |
DIN 3352 F4 Resilient Seated Gland Gate Valve DN100 - Double Gland Design for Industrial Water Control
| Υλικό: | Χύτευση, ορείχαλκος, ανοξείδωτος χάλυβας, όλκιμο σίδερο, GGG50 |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-DN1200,Standard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Εξουσία: | Εγχειρίδιο, Ηλεκτρικός Ενεργοποιημένος, Υδραυλικός, Χειροτροχός, GO |
GGG50 Ελαστικές βαλβίδες θύρας καθίσματος ευέλικτη βαλβίδα θύρας σιδήρου για ομαλή ροή
| τύπος βαλβίδας: | βαλβίδα πυλών |
|---|---|
| Υλικό καθίσματος: | Ελαστικός |
| Υλικό σώματος: | Χυτοσίδηρο |
Ελαστική βαλβίδα πύλης τύπου F4 διπλής φλάντζης για DN40 - DN600 PN16 ή PN10
| Υλικό: | Εόλκιμος σίδηρος, ορείχαλκος, ανοξείδωτος χάλυβας, GGG50, EPDM |
|---|---|
| Μέγεθος θύρας: | DN50-DN1200,Standard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Εξουσία: | Εγχειρίδιο, Ηλεκτρικός Ενεργοποιημένος, Υδραυλικός, Χειροτροχός, GO |
DN40-DN1200 Ανθεκτικές βαλβίδες θύρας καθίσματος από χυτοσίδηρο
| τύπος βαλβίδας: | βαλβίδα πυλών |
|---|---|
| Υλικό καθίσματος: | Ελαστικός |
| Υλικό σώματος: | Χυτοσίδηρο |
Βαλβίδα πύλης με ελαστική έδρα OS&Y - Βαλβίδα από όλκιμο σίδηρο (GGG50) με ανυψούμενο στέλεχος για Ακριβή Βιομηχανικό Έλεγχο
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C σε 200°C |
|---|---|
| Σφραγίδα: | επένδυση από καουτσούκ, μέταλλο, PTFE |
| Μέγεθος: | 1/2 ίντσα - 24 ίντσες |


