Alle producten
-
De Kleppen van de Gietijzerpoort
-
Gost gietijzeren poortkleppen
-
Veerkrachtige stoelpoortkleppen
-
GietijzerVleugelkleppen
-
Gegote ijzeren remkleppen
-
Flangen-suiver
-
Regelkleppen van gietijzer
-
Gegote stalen poort- en bolkleppen
-
Gegote staal-controleventielen
-
Gesmede Staalkleppen
-
Gegote vlinderklep van stalen
-
Kogelkleppen uit gegoten staal
Contactpersoon :
Li
Telefoonnummer :
18906241720
zoekwoorden [ resilient seat valve ] bij elkaar passen 60 producten.
Gegote ijzeren poortklep met API 598-teststandaard, 150-300 PSI-druk en ≤120 °C-operatietemperatuur voor industriële toepassingen
| Materiaal: | Gieten, messing, roestvrij staal, nodulair gietijzer, GGG40 |
|---|---|
| Poortgrootte: | DN50-DN1200,Standaard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Stroom: | Handmatig, elektrisch bediend, hydraulisch, handwielbediend, GO |
304 roestvrij staal zwijgzaam keelklep HC41X-16P met PN16 drukclassificatie en wafer-stijl ontwerp
| Materiaal: | Gieten, messing, roestvrij staal, nodulair gietijzer, GGG50 |
|---|---|
| Poortgrootte: | DN50-DN1200,Standaard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Stroom: | Handmatig, elektrisch bediend, hydraulisch, handwielbediend |
Hard-Sealed beschermende schuifafsluiter met metaal-op-metaal afdichting voor corrosieve media en hoge temperatuur/druk toepassingen
| Materiaal: | Gieten, messing, roestvrij staal, nodulair gietijzer, GGG40 |
|---|---|
| Poortgrootte: | DN50-DN1200,Standaard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Stroom: | Handmatig, elektrisch bediend, hydraulisch, handwielbediend, GO |
316 Roestvrijstalen Kogelkraan met Schroefdraadaansluitingen en Kroonflens – Twee-delige Kraan voor Superieure Prestaties
| Materiaal: | Gieten, messing, roestvrij staal, nodulair gietijzer, GGG40 |
|---|---|
| Poortgrootte: | DN50-DN1200,Standaard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Stroom: | Handmatig, elektrisch bediend, hydraulisch, handwielbediend, GO |
Nulllekkage-sluitklep voor energie-efficiëntie en apparatuurbescherming
| Materiaal: | Gieten, messing, roestvrij staal, nodulair gietijzer, GGG40 |
|---|---|
| Poortgrootte: | DN50-DN1200,Standaard,2"-24",DN50-800,3/4" |
| Stroom: | Handmatig, elektrisch bediend, hydraulisch, handwielbediend, GO |
DN100 PN10 Gietijzeren Wafer vlinderklep met EPDM zitting voor industriële waterbeheersing
| Bedrijfstemperatuur: | -20°C aan 200°C |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur: | -10°C tot 120°C |
| Standaard: | DIN,BS,F4,ANSI,DIN3352 |
DN100 PN16 Flanged Connection gietijzeren poortklep met gietijzeren constructie
| Type: | poortklep |
|---|---|
| Oppervlakteafwerking: | Geverfd/epoxy gecoat |
| Sollicitatie: | Water, olie, gas, stoom |
Gas media Handwheel Rising Stem Resilient Seated Hard Seal Carbon Steel GOST Gate Valves and Fitting OEM
| Toepassing: | Olie, gas, water, chemicaliën, elektriciteitscentrales |
|---|---|
| Gezicht tot gezicht dimensie: | GOST3706-93 |
| Materiaal van het lichaam: | WCB, CF8, CF8M, CF3, CF3M, Titanium, Monel, Hastelloy enz. |
Rustvrij staal 304/316 vlinderklep met EPDM-stoel en PN16/ANSI-drukbepaling voor waterbehandeling
| Materiaal: | Gieten, messing, roestvrij staal, nodulair gietijzer, GGG40 |
|---|---|
| Poortgrootte: | DN50-800 |
| Stroom: | Handmatig, elektrisch bediend, hydraulisch, handwielbediend, GO |
Cast Iron Flanged Gate Valve with 150-300 PSI Pressure Rating, API 598 Testing Standard, and ASME B16.10 Dimensions
| Materiaal: | gietijzer |
|---|---|
| Type: | poortklep |
| Face -to -face dimensie: | ASME B16.10 |


