همه محصولات
-
دریچه های دروازه چدن
-
دریچه های فولادی Gost Cast
-
دریچه های انعطاف پذیر صندلی
-
دریچه های پروانه ای آهن ریخته شده
-
دریچه های چک آهن ریخته
-
فلانژ سفت کننده
-
دریچه های کنترل آهن ریخته
-
دریچه های فولاد ریخته شده و دریچه های گلوب
-
دریچه های چک فولادی
-
دریچه های فولادی جعل شده
-
دریچه های پروانه ای فولادی
-
دریچه های فلزی
تماس با شخص :
Li
شماره تلفن :
18906241720
کلید واژه ها [ resilient seat valve ] همخوانی داشتن 60 محصولات.
دریچه درب آهن ریخته با استاندارد تست API 598، فشار 150-300 PSI و دمای کار ≤120 °C برای کاربردهای صنعتی
| مواد: | ریخته گری، برنج، فولاد ضد زنگ، چدن نشکن، GGG40 |
|---|---|
| اندازه پورت: | DN50-DN1200، استاندارد، 2"-24"، DN50-800،3/4" |
| قدرت: | دستی، الکتریکی فعال، هیدرولیک، چرخ دستی، GO |
دریچه چک خاموش فولاد ضد زنگ 304 HC41X-16P با درجه فشار PN16 و طراحی سبک وفر
| مواد: | ریخته گری، برنج، فولاد ضد زنگ، چدن نشکن، GGG50 |
|---|---|
| اندازه پورت: | DN50-DN1200، استاندارد، 2"-24"، DN50-800،3/4" |
| قدرت: | دستی، الکتریکی فعال، هیدرولیک، چرخ دستی |
دریچه محافظ محکم با مهر و موم فلزی به فلزی برای رسانه های خوردنی و کاربردهای با دمای بالا / فشار بالا
| مواد: | ریخته گری، برنج، فولاد ضد زنگ، چدن نشکن، GGG40 |
|---|---|
| اندازه پورت: | DN50-DN1200، استاندارد، 2"-24"، DN50-800،3/4" |
| قدرت: | دستی، الکتریکی فعال، هیدرولیک، چرخ دستی، GO |
شیر توپی فولاد ضد زنگ 316 با رزوه و فلنج تاج - شیر دو تکه برای عملکرد برتر
| مواد: | ریخته گری، برنج، فولاد ضد زنگ، چدن نشکن، GGG40 |
|---|---|
| اندازه پورت: | DN50-DN1200، استاندارد، 2"-24"، DN50-800،3/4" |
| قدرت: | دستی، الکتریکی فعال، هیدرولیک، چرخ دستی، GO |
دریچه چک مهر و موم بدون نشت برای بهره وری انرژی و حفاظت از تجهیزات
| مواد: | ریخته گری، برنج، فولاد ضد زنگ، چدن نشکن، GGG40 |
|---|---|
| اندازه پورت: | DN50-DN1200، استاندارد، 2"-24"، DN50-800،3/4" |
| قدرت: | دستی، الکتریکی فعال، هیدرولیک، چرخ دستی، GO |
DN100 PN10 لوله پروانه با صندلی EPDM برای کنترل آب صنعتی
| دمای عملیاتی: | -20 تا 200 درجه سانتی گراد |
|---|---|
| دمای عملیاتی: | -10 تا 120 درجه سانتی گراد |
| استاندارد: | DIN,BS,F4,ANSI,DIN3352 |
DN100 PN16 فلانژ اتصال دریچه آهن ریخته با ساخت فولاد ریخته
| تایپ کنید: | شیر دروازه |
|---|---|
| پایان سطح: | رنگ شده / روکش اپوکسی |
| برنامه: | آب، نفت، گاز، بخار |
Gas media Handwheel Rising Stem Resilient Seated Hard Seal Carbon Steel GOST Gate Valves and Fitting OEM
| درخواست: | نفت، گاز، آب، مواد شیمیایی، نیروگاه |
|---|---|
| ابعاد چهره به چهره: | GOST3706-93 |
| مواد بدن: | WCB، CF8، CF8M، CF3، CF3M، تیتانیوم، مونل، هستلوئی و غیره |
دریچه پروانه ای از فولاد ضد زنگ 304/316 با صندلی EPDM و درجه فشار PN16/ANSI برای تصفیه آب
| مواد: | ریخته گری، برنج، فولاد ضد زنگ، چدن نشکن، GGG40 |
|---|---|
| اندازه پورت: | DN50-800 |
| قدرت: | دستی، الکتریکی فعال، هیدرولیک، چرخ دستی، GO |
Cast Iron Flanged Gate Valve with 150-300 PSI Pressure Rating, API 598 Testing Standard, and ASME B16.10 Dimensions
| مواد: | چدن |
|---|---|
| تایپ کنید: | شیر دروازه |
| ابعاد صورت به چهره: | ASME B16.10 |


